Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csalódást okozok a szüleimnek. fórum

Csalódást okozok a szüleimnek. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

7. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 9. 09:00
Csak magadnak ne okoz, a többi nem számít!:)
6. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 14:39
Biztos? Nem lehet, hogy (csak) túl szigorú vagy Magaddal szemben?
2023. szept. 7. 17:17

Időnként mindenki okoz! Nincs az a szülő, akinek a gyerekei minden elvárást kifogástalanul teljesítenek.


Szerintem inkább azon érdemes elgondolkozni: mennyire volt reális az az elvárás, amelyben csalódást okoztál.


Ha tényleg túlzás volt, és aktuálisan épp képtelen voltál teljesíteni, amit elvártak, akkor fölösleges önmarcangolnod.


Ha olyasmiben okoztál csalódást, ami valóban ésszerű elvárás lett volna, akkor sem az önmarcangolás a megoldás. Hát, most tényleg félresikerült valami. A tapasztalatokból lehet tanulni, következtetéseket levonni, és akkor legközelebb majd jobb eséllyel sikerül, akármi is volt az.


Ha esetleg épp azzal okozol csalódást, hogy "merészelsz" jó lenni valamiben, amiben ők nem szeretnék, hogy sikert érj el, ez egyértelműen nem defektus :)

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 15:55
Én is okoztam, szűk családunknak viszont jobbat, fiunknak pedig olyan lehetőségeket amiből sok haszna lesz. Mi úgy döntöttünk, hogy az ő érdekeit fontosabbnak tartjuk. Előtte még ott az egész élet.
3. f710aa6af6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 13:25
Ezt ők tolták be nyélen vagy te gondolod így?
2023. szept. 7. 12:37
Én nem.. 🤷‍♀️🤷‍♀️
2023. szept. 7. 12:37

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook