Csalás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
126. zolika977 (válaszként erre: 125. - Júliusi)
2012. júl. 29. 10:14

Ő 30, én 34.

Ha ez olyan könnyű lenne, ezt tenném. de rohadt nehéz ez az egész, és nem hiszem, hogy én rá tudnék nézni másra. az nem én lennék!! persze, hogy visszavárom, csak már ott tartanánk. bármit is tett, szeretem, és kész!! de egy kicsit türelmetlen vagyok.

125. júliusi (válaszként erre: 120. - Zolika977)
2012. júl. 29. 08:57

:(

Hány évesek vagytok?

Mert ha fiatalok, lehet,hogy nem élte ki magát, meg ott volt a 2 gyerek...Jó,ez nem mentség.

Csak találgatok.

Figyelj, ha ő ilyen volt(lett) ,Te is vesd magad bele az életbe.Tedd féltékennyé,ha szereted még,és hátha visszataláltok egymáshoz...

124. júliusi (válaszként erre: 122. - Va.Gina)
2012. júl. 29. 08:53
Ha úgy gondolod...
123. Va.Gina (válaszként erre: 111. - Jutka0905)
2012. júl. 29. 08:14
ez csak attól függ mennyire vagy laza. most komolyan. azért mert mondjuk 1x megcsalt, már el is dobsz mindent? ennyire fontos az egod büszkesége??
122. Va.Gina (válaszként erre: 106. - Júliusi)
2012. júl. 29. 08:12
most sértegetsz? ez azért valóban érett gondolkodásra vall..... :)
121. Va.Gina (válaszként erre: 104. - Csgybzs)
2012. júl. 29. 08:10
29 éves, 9 éve házasságban élő nő vagyok. kétlem, hogy ez az állítás igaz lenne rám. de azért a kislány részt köszi :)
120. zolika977 (válaszként erre: 118. - Júliusi)
2012. júl. 29. 05:55
hogyan jöttek össze? van (volt) egy baráti társaságunk, és a facebookon sokat hülyültünk egymással. aztán ott elkezdtek chatelni, és ez lett belőle. én soha nem gondoltam volna ezt róla!! ő nem ilyen. de ezt a nőt, akivé a második gyerek születése után vált, ezt én nem ismerem. ez a nő nem az a nő, akivel eddig együttéltem!!!
119. Jutka0905 (válaszként erre: 117. - Zolika977)
2012. júl. 29. 00:33
Akkor most te tudod mit érzek sajnálom együtt érzek veled.De neked a feleséged is aranyos lehet ha ezt teszi még a legjobb haveroddal.Hát mi van mai világban mindenki megbolondul.Jézusom ezt már nem lehet elhinni mik történnek.De akkor a haverod is egy igazi haver ha lenyulja a feleséged meg a gyerekeket.Én azt hittem nálatok minden rendben van.Mégegyszer sajnálom.
118. júliusi (válaszként erre: 117. - Zolika977)
2012. júl. 28. 19:11

SAjnálom!

Azt meg külön, hogy a haveroddal,duplán fájhat!

Hogy volt képes ezt tenni veled,ő ,meg a feleséged???Hol van ilyenkor a férfi szolidalitás???

Hogy jöttek össze, elmeséled?

117. zolika977 (válaszként erre: 116. - Jutka0905)
2012. júl. 28. 18:41
ne aggódj, én így fogok cselekedni!! csak az a baj, hogy a feleségem 14 év után a 2-3 nap múlva elköltözik tőlem, és viszi a két gyermekemet. ráadásul az egyik legjobb haverommal! na ehhez mit szóljak??
116. Jutka0905 (válaszként erre: 102. - Zolika977)
2012. júl. 28. 17:25
Te egy rendes férfi vagy becsüld is meg a feleséged és a családod mert az a legjobb.És soha ne csald meg a feleséged mert az kegyetlenül fog fájni neki!Ezt hidd el nekem mert magamból indulok ki és nekem nagyon fáj.Nem tudom elmondani mennyire de nagyon.
115. Jutka0905 (válaszként erre: 114. - 2caf8744b6)
2012. júl. 28. 17:20
Tudod én ugy gondolom bár lehet hülye vagyok adok neki a 19 évért egy esélyt azt mondtam neki hozza helyre amit csinált ha sikerül neki akkor örüljön ha nem akkor meg sajnálom.De az biztos ha vele nem jön össze a dolog akkor én sem fogom újra megpróbálni senkivel mert nem fogom engedni hogy megalázon bárki igy inkább maradok egyedül vagy meghalok.Egyáltalán nem akarok megalázott ember lenni.Nem gondoltam volna hogy egyszere lehet egy embert szeretni meg gyülölni.Most igy kavarognak bennem az érzelmek,de ez nekem kegyetlen.Biztos azt hiszik rólunk hülyék vagyunk vagy nem tudom miért csinálják ezt.Azt mondja a férjem szeret engem meg a gyerekeket mondtam neki nem hiszem el mert ha igy lenne nem tette volna ezt velem.Mondtam neki te már nem érzel irántam semmit mert akkor nem tetted volna meg.Szerinted normális az az ember akinek a családja mellett 3 nő van az éltében és már ezek több mint egy éves kapcsolatok.Én azt mondtam a férjemnek hogy elmebeteg.Szerintem egy normális ember nem csinálja ezt a családja mellett.
114. 2caf8744b6 (válaszként erre: 113. - Jutka0905)
2012. júl. 28. 15:59

Nem vagy könnyü helyzetben az biztos.

Nekem 25-év ment kárba. És a mai napig nem tudom miért??????

Aztán próbáltam kapcsolatot de hidd el mind ugyanazt csinálta.

Amelyik nem a neten az meg a teletexen kereste magának.

Én bele untam és nem kell senki sem.

Nem hagyom, hogy játékszere legyek a férfiaknak.

113. Jutka0905 (válaszként erre: 75. - 2caf8744b6)
2012. júl. 28. 14:00
Pontosan igy van ahogy irtad!Nemtudom nagyon hülye vagyok ha hiszek neki?Pontosan az urfi csak igérget hogy soha többet csak felejtsük el.De ezt nem lehet elfelejtenimert kegyetlen nagy fájdalom!Még azt nem értem meg 19éve vagyunk házasok és ha 17 évig ment neki az hogy megbecsüljön utána miért kellett megaláznia minek gondolta meg magát mi történt erre nem tud válasz adni.Fogalmam sincs mit gondoljak!Meg mit tegyek?
112. Jutka0905 (válaszként erre: 100. - Lilla78)
2012. júl. 28. 13:47
Szerintem mert azt szereted de akkor miért fekszel le mással?Ettöl boldog vagy?Nem tudom én attól vagyok boldog hogy bátran tudom mondani és irni szeretem a férjem és soha nem csaltam meg én megbecsültem őt annak elenére hogy ö félrelépett.De még ezért se mocskolnám be magam másokkal!Meg ha az eredetihez kötödsz akkor ne menj a másikhoz hanem közeledj az eredetihez,mert minnél többet mész a másikhoz annál távolabb kerülsz az eredetitől.
111. Jutka0905 (válaszként erre: 98. - Va.Gina)
2012. júl. 28. 13:35
Te beteg vagy!Ne haragudj ezért de szerintem a férjeknek a feleségükkel és a gyerekeikkel kellene boldognak lenni nem mással ha már családot alapitott.De ha mással boldog azt már megette a fene.Ott már nincs élet legalábbis közös élet!
2012. júl. 28. 12:21

Az én meglátásom szerint két fajta férfi van: egyik akinek van lehetősége megcsalni és akinek nincsen.

Erre az "elméletre" építkeznek azok a cégek (már Magyarországon is van ilyen) ahova besétálnak a gyanakvó,bizonytalan vagy épp kiváncsi hölgyek/urak, hogy kiderítsék megcsalja e őket a párjuk. A cég megszerzi a kellő információkat az áldozatokról és rájuk küldi egy nagyon jó külső és belső tulajdonságokkal felvértezett nőt/férfit, aki igyekszik elcsábítani a fenn említett szerencsétlen(?) delikvenst.

A tesztek alapján 10/10 férfi elbukott, azonban a hölgyek részéről 10/3 az arány. Persze ez a amerikai cég nem hivatalos és reprezentatív statisztikája abban a dokumentum filmben, amit pár hónapja láttam.

Érdekesség volt az még, hogy ugyanúgy elbukott a több éves házasságban élő férfi, mint az épp házasulni készül leendő férj is, tehát a viszonylag friss még rózsaszín ködös szerelem se garancia, ha beindulnak az ösztönök.

A nőknél viszont a fiatalabbak a buktak el szinte kivétel nélkül. A több évtizedes házasságban élő hölgyek körében szinte 0 a megcsalási arány. (Talán ők jobban tudják értékelni az éveket, a közös szép és nehezebb pillanatokat és minden élethelyzetben az agyukban tudják tartani a vért:))

Persze ebben az egészben az a "nagyszerű", hogy maguk a gyanakvó,bizonytalan és kiváncsi hölgyek adták meg a lehetőséget a megcsalásra. Ha nem jutott volna eszükbe a férjüket/párjukat tesztelni lehet sose csalták volna meg őket. Tehát a megoldás: nem szabad lehetőséget adni a férfiaknak :) Persze tudom ez nem ilyen egyszerű, de van benne némi igazság is.

109. júliusi (válaszként erre: 108. - Csgybzs)
2012. júl. 28. 11:38
Tólem...:))
108. csgybzs (válaszként erre: 105. - Júliusi)
2012. júl. 28. 11:31
Hagyd, sok pasi jár ide a vagina féle prédák miatt. Zsák a foltját... Nem hiába az a véleménye ami...
107. zolika977 (válaszként erre: 103. - Va.Gina)
2012. júl. 28. 11:29
alkalmam lett volna, ha hagyom odáig fajulni a dolgokat. rólad meg csak annyit, hogy neked soha nem lesz normális párkapcsolatod
106. júliusi (válaszként erre: 98. - Va.Gina)
2012. júl. 28. 11:11
Te már csak tudod, sok tapasztalatod lehet, ahogy elnézem...
105. júliusi (válaszként erre: 103. - Va.Gina)
2012. júl. 28. 11:11

Ha még így is lenne,az miért baj?

Amúgy a képeiden Te vagy, mert ha igen,eltévesztetted az oldalt,ez nem szexrandi oldal,itt ált.ban nők beszélik meg a gondjaikat...

104. csgybzs (válaszként erre: 103. - Va.Gina)
2012. júl. 28. 10:04
Szerintem meg szűklátókörű, felületes kislány vagy még.
103. Va.Gina (válaszként erre: 102. - Zolika977)
2012. júl. 28. 09:54
szerintem meg csak nem volt még alkamad rá soha, hogy a párod mellett más nővel is együtt legyél.... :)
2012. júl. 28. 07:31

Sziasztok!


Én úgy gondolom, hogy a család az család! Egyetlen másik nőért sem hagynám el a családomat soha! Vagy nem kerülnék olyan helyzetbe, hogy megcsalás legyen belőle, vagy ha mégis, akkor a megfelelő pillanatban kiszállnék, mert tudom, hogy otthon várnak, és bíznak bennem!

2012. júl. 27. 19:55
Mert őt valószínű,hogy szeretted,és szereted.
100. Lilla78
2012. júl. 27. 15:21

Sziasztok!

Tudom durva lesz, amit leírok és sok embernek meg lesz a véleménye rólam, de ez van...

Szóval, a helyzet a következő: évek óta együtt vagyok egy pasival, több, mint 1 éve nem feküdtünk le egymással. Először nőgyógyászati dolgok miatt, aztán nem találkoztunk minden héten, mint régen. Utána, amikor próbáltam kezdeményezni akkor éppen pl. jóllakott stb. Kb. fél éve más miatt majdnem szakítás lett. 1-2 hónapig nem is taliztunk, de telón tartottuk a kapcsolatot, azóta megint találkozunk kb. mint régen, de semmi nem volt.

Itt jön a botránkoztatás. Lefekszem egy másik pasival, akibe úgy érzem nem vagyok szerelmes, csak kedvelem. Miért van az, hogy mégis az "eredeti" pasimhoz érzem azt, hogy kötődöm???!!!

Vélemények...

99. mámegin (válaszként erre: 98. - Va.Gina)
2012. júl. 27. 10:44

Remélem ezt nem komolyan gondoltad.

Érdekes hozzáállás. :D

2012. júl. 27. 10:42
ne fogjátok már fel ennyire drasztikusan a megcsalást! jól érezte magát a párotok, és?? ettől nektek miért rosszabb?? ha szeretitek, inkább örüljetek annak, ha boldog, attól függetlenül hogy azt a boldogságot ti magatok vagy valamelyik másik nő tudta neki megadni! legyetek lazábbak, nyitottabbak! higyjétek el, így a férjetek sem fog olyan könnyedén félremenni....
97. Jutka0905 (válaszként erre: 95. - Júliusi)
2012. júl. 27. 09:36
Már soha nem lesz olyan mint régen!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook