Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csalánkiütés-uticaria fórum

Csalánkiütés-uticaria (beszélgetős fórum)


2010. nov. 1. 17:22

Hát srácok köszönöm mindenkinek a hozzászólást sokat segít ha olvasom mások tapasztalatait.

11. napnál tartok nem értem meddig ürül az a szar antibiotikum belőle.

A legrosszabb hogy az arcom brutálisan néz ki a munkahelyemen ügyfélszolgálatos vagyok és nem engednek ilyen arccal dolgozni. És nem is találok ilyen arccal munkát.

Az valami hihetetlen hogy az orvosok nem csinálnak semmit....

2010. okt. 31. 22:33

rajtam, amikor kijött, akkor ételmérgezés után voltam. Gyorsan átszaladt rajtam amérgezés, kórházi ellátást se igényeltem, viszont a kiütések mellé görcsölt minden izmom, annyi ásványt, és vizet veszítettem 1 nap alatt. Én jól megnyomtam magam kálciummal, magnéziummal, sok-sok ásványvíz, és tea, és helyreállt minden!

Amúgy nem lehet, h az augmentintől jött ki? Mert én inkább azt gyanítom, h arra vagy allergiás. Addig, amíg az ki nem ürül belőled teljesen, csak nyomhatod magadba a kálciumot, és társait! Ha azután se (1-2 hét), akkor vmi más lesz, az tuti!

2010. okt. 31. 22:06
Rendes bőrgyógyász??
2010. okt. 31. 22:05

Nekem is volt pár évvel ezelőtt...

Góckutatás, mindenre ráfogták, hogy naa, az miatt alakult ki. Pl vetessem ki a mandulám, csináltassam meg a fogam, diétázzam, stb, és akkor majd megszűnnek a gócpontok, és elmúlik.

A végén nem túlzok neked, de gyümölcsön kivül semmit nem ettem, a fogaimat megcsináltattam, a mandulámat viszont nem engedtem kivenni.

Csináltak ezerféle allergia vizsgálatot, minden negatív lett... senki nem tudott semmit.

Végül az egyik doki Zyrtec allergia gyógyszert írt fel, napi 1 tabit kellett bevennem, plussz fenistillel kenni a kiütéseket, és kálvium pezsitabit inni. Kis idő elteltével múlni kezdtek, de ahogy abbahagytam a gyógyszert, visszajöttek. Ez így ment hosszú hónapokig... aztán egyik nap elfelejtettem bevenni, és másnapra nem volt rajtam kiütés... vagyis elmúlt. Visszamentem a dokihoz, aki erre azt mondta, hogy hát lehet ilyen, hiszen amilyen hirtelen előjön, olyan gyorsan el is múlhat...

Tehát ismét kilettem vele segítve. A mai napig nem tudom mitől volt...

Múlt héten megint előjött, lementem dokihoz, írattam fel allergiagyógyszert. Nekem is azt mondta, hogy valószínűleg a vírus okozta ezt a reakciót, ugyanis mandulagyulladásom volt. Kaptam Augmentint, amitől olyan rosszul lettem, hogy azt elmondani nem tudom... másnap már egyiket sem vettem be, és elmúltak a pöttyeim.


Viszont! Ha az egész testeden vannak... és égnek, viszketnek... és esetleg dagadást látsz kezeden, arcodon, szádon, azonnal hívj orvost! Nem játék! Rosszabb esetben fulladáshoz is vezethet! Nem riogatni akarlak, de nem értem az orvosokat, miért nem kezelnek egy olyan tünetet, ami nem játék...


Remélem neked is elmúlik!

2010. okt. 31. 21:46

Kedves Mindenki!


Kb. 2 hete egy vírusos betegségem volt melyre Augmentinit és köhögéscsillapítót szedtem.

Múlt hét szerdán szedtem be az utolsó antibiotikumot és péntekre az egész testemen kiemelkedő brtutál csalánkiütéseim lettek. Tehát szombat ügyelet, azonnal befektettek.

Viszketett az egész testem, krémet nem adtak. Suprastin injekciót kaptam napi 2őt (antihisztamin), telfast tablettát egyet (ez is), és zinnat antibiotikumot. Állítólag vírus okozta és majd el kell hamar múlnia. E hét szerdáig javulgattam míg szerda este belobbant az egész és a hátam megint tele lett csalánnal. Csütörtökön kiengedtek péntekre szép lettem, tegnap (szombaton)a hasamon és az ágyékomon a hónom alján tele lettem csalánnal. Ja és az arcom a legbrutálisabb mind közül. Ez nem is múlt el.

A dokik azt mondják nem tudják meddig tart és ha 6 hétig fennáll akkor góckutatás ami többnyire negatív eredményt szül.

Ez izgi, mert most itt vagyok viszkető (csillapíthatatlan) testtel, mediátormentes diéta sem segített, és magamra hagytak az orvosok. Munkát keresnék de az arcom miatt nem merek, megbámulnak az emberek így esélytelen.

Szeretnék megkérni mindenkit akinek van tapasztalata vagy meggyógyult írja le hogy történt valójában.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook