Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexre kellettem...... fórum

Csak szexre kellettem...... (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 2. 12:33
Na de mégis mit szerettél benne? Hisz még annyira sem volt képes, hogy szerelmet hazudjon...
11. michelle.r (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2015. jan. 2. 12:32

"soha nem csókolt meg ,mindég azt mondta az a nő dolga,,,az ölelés,szertgetés hozzám se ért"


felejthetetlennek tűnik.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Aranyos80)
2015. jan. 2. 12:27
A szex legalább jó volt?
2015. jan. 2. 12:24
Egyébként...még mindig jobb mintha arra se! :)
2015. jan. 2. 12:22
mi másra???
2015. jan. 2. 12:22
És meddig tudtad szeretni így?
2015. jan. 2. 12:20
igen mostmár megtanultam.....nekem is az alap ha egy férfi udvarias és kedves,,,de nem is értem magam és elég ciki ez,,,de nem tudom mit ettem rajta,minden esetre sokat tanultam.többet oyannal szóba se állok aki nem udvarol és nem kedves.
5. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Aranyos80)
2015. jan. 2. 12:17

"sosem volt velem kedves,nem csókolt meg,nem símogatott"


Akkor mégis mi a fenét szerettél benne?? Ez az alap!

2015. jan. 2. 12:17
Köszönjük, hogy megosztottad velünk. BÚÉK!
2015. jan. 2. 12:17
Ne keseredj el! Vannak tanulópénzek, amiket időnként meg kell fizetnünk. :(
2015. jan. 2. 12:15

....

csak most esett le?

2015. jan. 2. 12:13
Sziasztok!Csak a lelkemet szertném kiönteni,sok idő kellett,hogy rájöjjek,hogy nem szert a párom vak és naív voltam,mert én persze szerettem.Utólag vissza gondolva sosem volt velem kedves,nem csókolt meg,nem símogatott,nem volt kedves,mert mindég azt mondta ez a nő dolga.Szerettem és mindent megbocsájtottam neki,De a hatalmas pofon az az volt,mikor azt mondta majd akkor leszek kedves és akor szeretlek ha swingerezek vele.Mertő sw akarja leélni az életét és olyan nővel nem akar lenni akivel nem megy.Majdnem belementem,mikor végre felnyílt a szemem.........soha semmit nem kapok tőle,csak szexre használ és még ő szab feltételeket?hát...nem.Kidobtam!végleg.soha nem csókolt meg ,mindég azt mondta az a nő dolga,,,az ölelés,szertgetés hozzám se ért.Sosem szertett és mikor szakítottam vele annyit írt ....ok....na ennyit a nagy szerelemről.Naív és vak voltam.de ezt is ki kelllett próbálni ...ilyen még nem volt az életembe,de nem is lesz...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook