Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak sex és más semmi fórum

Csak sex és más semmi (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. Magnumpi (válaszként erre: 62. - Marsszelet)
2015. aug. 7. 00:04
Akkor te már döntöttél, szóval innentől mehet az aggódás, de valamiért csak megéri neked ha belemész a dologba. Sok sikert :)
62. Marsszelet (válaszként erre: 59. - Magnumpi)
2015. aug. 6. 23:11
KOszonom, jol latod. Tegnap ota megsem erzem, hogy kihasznalna, mert en is akarom, de hogy utana mi lesz, az aggaszt.
61. Marsszelet (válaszként erre: 60. - B6fb711c0e)
2015. aug. 6. 23:08
Tudom, ettol felek a legjobban.
60. b6fb711c0e (válaszként erre: 58. - Marsszelet)
2015. aug. 6. 06:11
Ha beleszeretsz,nagyon fog majd fájni.
59. Magnumpi (válaszként erre: 58. - Marsszelet)
2015. aug. 6. 00:08
Nem szép dolog az egyoldalú kihasználása valakinek és részéről ez történne. Ha van benned egy kis önérzet és becsülöd magad, és miért is ne lenne ez meg, akkor tudod a választ. Bár tudom, hogy nem könnyű ismerkedni manapság, de legyen azért tartás az emberben. Önző ember lehet, aki csak a maga örömét nézi. Hosszú távon ez a kapcsolat káros lenne neked, én így gondolom.
58. Marsszelet (válaszként erre: 55. - Ancsika688)
2015. aug. 5. 23:18
Sziasztok, Ma talalkoztunk vegre. Tobb honap chat utan raertunk mindketten. O tovabbra is mondja a magaet, hogy csak erezzuk magunk jol egyutt es majd meglatjuk. Nekem nagyon bejon. Most kellene abbahagyni es nem kitenni magamat ennek . Ugy erzem bele fogok szeretni es annak sok szenvedes a vege. O nem szeretne. Fel van adva a lecke. Mit csinaljak?
57. ancsika688 (válaszként erre: 56. - Syria)
2015. júl. 1. 16:00
Nem valószínű.:)
56. syria (válaszként erre: 55. - Ancsika688)
2015. jún. 30. 22:06
Megtudjuk valaha? :)
55. ancsika688 (válaszként erre: 46. - Marsszelet)
2015. jún. 29. 21:55
Találkoztatok?
54. syria (válaszként erre: 53. - 80ASIQ)
2015. jún. 29. 21:46
Én nem sokat gondolkozom ezen. Simán elutasítom.
53. 80ASIQ (válaszként erre: 52. - Syria)
2015. jún. 28. 21:26
Sokat gondolkozom ezen. Vagy buták, nincsenek tisztában a veszéllyel, vagy tudják csak nem érdekli őket. Sokféle emberi sors van, lehet, hogy van akit az sem érdekel, ha belehal.
52. syria (válaszként erre: 51. - 80ASIQ)
2015. jún. 28. 17:44
Ami a prostikat illeti: van az a pénz. :( S mire rájönnek, hogy mégse érte meg, régen késő.
51. 80ASIQ (válaszként erre: 50. - Syria)
2015. jún. 28. 08:16

Persze fantáziálni lehet róla.


Még a másik nagy talány számomra (itt most off) hogy a prostik, hogyan mernek óvszer nélküli praktikákat bevállalni. Ők nem rettegnek? Minden nap új, ismeretlen ügyfél/vendég/kuncsaft...

50. syria (válaszként erre: 45. - 80ASIQ)
2015. jún. 27. 18:36
Swingerklub? Huh. Inkább a nagy hatalmas semmi. Pedig szeretem a szexet. :D De mindennek van határa.
49. 80ASIQ (válaszként erre: 46. - Marsszelet)
2015. jún. 27. 10:24

48. Ancsika szivemből szól. Első olvasatra én is azt mondtam, hogy ez az ember legalább őszinte, ami számára nehezebb pályát jelent. Ha normálisan indított volna, akkor is becsaphatja persze az embert, de ott valóban nincs "kötelezettség" arra, hogy rögtön le is feküdjön vele az ember, tehát egy darabig lehet szexmentesen találkozni vele, benyomásokat lehet róla alkotni. És ha néhány hét után is minden oké, akkor lehet tovább lépni. Mondom én, de ki-ki tegyen saját belátása szerint.

Végül is, egyszer mégis lesz találkozó?

Te tudod.


Érdekes, hogy a mai világban - állítólag - gyorsabban haladnak a kapcsolatok, hamar lefekszenek egymással. Ők nem félnek, hogy összeszednekm valamit? Vagy én becsülöm túl a veszélyt? Hát, jó lenne valami bőr és nemibeteggondozóval beszélgetni erről.

48. ancsika688 (válaszként erre: 46. - Marsszelet)
2015. jún. 27. 08:37

Ezek után biztos, nem találkoznék vele.

Szerintem meg pont most hazudott,inkább ne magyarázkodott volna.

Persze Te döntöd el,lehet egy találkozás belefér,de nekem folyton az járna az eszemben,hogy mikor mond "csak úgy" dolgokat,mikor nem viccel.

47. Marsszelet (válaszként erre: 43. - Bichi)
2015. jún. 27. 00:55
Jomodu, megengedhetne maganak, de talan nem ez erdekli.
46. Marsszelet (válaszként erre: 42. - 80ASIQ)
2015. jún. 27. 00:52
Talalkozo tegnap lett volna, ezert is nyitottam forumot tegnapelott. Kozben pont ez jutott nekem is eszembe, amit te irtal. Mi van ha osszeszedek tole valamit, ki tudja hany novel kavar hasonlokeppen. Gyorsan irtam neki, hogy nem megyek es hogy tobbre tartom magam mintsemhogy osszefekudjek vele stb. A valasz az volt, hogy ( es most kapaszkodjatok meg) persze, hogy o is kapcsolatot keres, csak viccelt es persze hogy nem akar sexet, meg tobb not sem egyszerre. En vettem tul komolyan, o csak jatszott es kozben jokat derult a felhaborodasomon. Hat... nem is tudom, nekem furcsa az egesz. Normalis pasi nem igy indit. De megbeszeltuk, hogy amikor ujra raerunk fogunk talalkozni.
45. 80ASIQ (válaszként erre: 44. - Syria)
2015. jún. 26. 21:37

Nincs mit. Tettemet lelkiismeretem diktálta. :)

Csodálkozom még azokon akik swingerklubokba mernek járni.

44. syria (válaszként erre: 42. - 80ASIQ)
2015. jún. 26. 20:41
Khm... Köszi. :D
43. Bichi (válaszként erre: 26. - Marsszelet)
2015. jún. 26. 10:33
Talán nem akar fizetni ezért egy nőnek :)
42. 80ASIQ
2015. jún. 26. 09:22

Gondolkoztam egy kicsit. Csak feltevésként megfordult a fejemben az, hogy Marsszelet ismerőse ezzel az őszinte megnyilvánulásával azt is megteheti, hogy más nőknek is megírja ugyanezt és egy határidőnaplóban beosztja, hogy kivel, mikor találkozik és dug, mert ugye, ha csak szex és más semmi, akkor az udvarlási fázis is lényegében felesleges. Ha tetszenek egymásnak, akkor dugnak, ha nem, akkor nem. Kérdés, hogy az illető ezen módon hány partnerre tud szert tenni. Minden egyes partner növeli a nemi úton terjedő betegségek kockázatát. Ebből a megfontolásból kiindulva, én megfontolnám, hogy belemennék-e. Tudom, hogy ezzel ellentmondok a korábbi hozzászólásomnak, ami azért van mert leültem és elkezdtem gondolkodni.

Ha most ez a hozzászólás téríti el hősnőnket a randevútól, akkor sajnálom, hogy csalódást okozok azoknak akik szívrepesve várják a fejleményeket és a szaftos beszámolót. Megfordult a fejemben az is, hogy eme aggályomat utólag írom le, de aztán mégsem vitt rá a lélek. Hátha most még nem késő.

41. syria (válaszként erre: 37. - Marsszelet)
2015. jún. 25. 17:25

Hajrá! Várjuk a fejleményeket!

Amúgy szerintem nem megalázó, ha valaki csak szexet akar a másiktól. Van olyan élethelyzet, amikor az egészséges ember nem vágyik együttélésre, de a biológiai igényeit természetes módon szeretné kielégíteni.

A megalázás szerintem ott kezdődik, amikor fizetnek érte, vagy úgy csinálják a maguk kedvére, ahogyan a másiknak nem tetszik, nem jó

40. kriszta773 (válaszként erre: 36. - Marsszelet)
2015. jún. 25. 10:10

ne vegyél mérget arra, hogy becsületes. sok pasi van így, büszke is rá, hogy ő legalább kimondja a tutit és nem hazudik. mintha nem derülnének ki ilyen hazugságok már a legelején :)

ha annyira meg akarod nézni, találkozz vele, az nem kötelez semmire, lehet, hogy picit se fog tetszeni. ha mégis, akkor se éld bele magad, ismerkedj továbbra is


akármi az oka, nem véletlen, hogy már az elején így leszögezi, meddig mehet el a dolog. a nők meg mindig azt hiszik, csak mert kedves stb. biztos majd érez ő is és akar. addig te se add fel a függetlenséged és nyitottságod másra, míg ő sem :)

39. 80ASIQ (válaszként erre: 37. - Marsszelet)
2015. jún. 25. 09:25
Azért nem tudok érdemi tanácsot adni mert én férfi vagyok (hogy mennyire, azt ne firtassuk! :D) és pont ellentétesen gondolkodom. Ha nekem ilyet mondana egy nő, hogy csak szex és semmi egyéb, hát úgy ugranék fejest a dologba, hogy ihaj! Nyilván, hogy egy bizonyos szint kívánatos.
38. 80ASIQ (válaszként erre: 36. - Marsszelet)
2015. jún. 25. 09:20

Köszönöm a reakciót. Írtam, hogy az őszintesége a javára irandó. Elnézést kérek a "csaj" kifejezésért.

Egyszer megismerkedtem egy elvált asszonnyal. Engem a szexualitás lehetősége motivált, mint szerintem a legtöbb estben a legtöbb férfit. (Amiből persze akár szerelem is lehet.) Volt egy másik lányismerősöm, akivel akkor ún. haveri viszonyban voltam. Örült, hogy lett valakim. Kapcsolatom az elvált asszonnyal alig tartott egy hónapnál tovább. Keveset tudtam neki nyújtani, kitette a szűrömet. Mivel nem voltam belezúgva, könnyedén túltettem magam a kirúgáson, mivel már bennem is érlelődött a szakítás.

Mondtam haverlányismerősömnek, hogy ki lettem rúgva. Erre ő, (nő létére!) hogy miért nem kábítottam, hitegettem stb, hogy még egy kis ideig lett volna kit kefélgetni. (Hát, mert megelőzött a kirúgással! Terveimben kb még egy hónapig húztam volna a kapcsolatot. Nem így lett. Nem baj.)

37. Marsszelet (válaszként erre: 25. - Syria)
2015. jún. 24. 22:25

Tenyleg szingli, semmi ketseg. Fontos a sex, de nem annyira ahogy o elkepzeli.

Mindenesetre talalkozni fogok vele, mostmar kivancsi vagyok milyen eloben.

Lehet ha meglatom meg ha belemszeret sem kell, volt mar ilyen.

36. Marsszelet (válaszként erre: 20. - 80ASIQ)
2015. jún. 24. 22:21
Mert becsuletes, munkajabol kifolyalag is az kell legyen. Azert kerdezi meg elore mert nem akar becsapni. Nem lettem boldogabb..
35. Marsszelet (válaszként erre: 19. - Letii)
2015. jún. 24. 22:20

Szerintem is megalazo, plane hogy igy kimondja.

Lehet ir ilyet masoknak, sot, biztos, nem tudhatom.

Mar arra is gondoltam, hogy elzavarom es ha tenyleg akar, akkor hatha mas oldalrol kozelit majd. Szegyen ilyen naivnak lenni az en koromban, ugye?

34. Marsszelet (válaszként erre: 18. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 24. 22:17
Mar ezt is mondtam, azt mondja csinalja is, de novel szeretne :))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook