Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak sex és más semmi fórum

Csak sex és más semmi (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. jún. 24. 09:28
Hagynám a fenébe! Érzelem nélkül amúgy sem menne! M
2015. jún. 24. 09:27
Véleményem szerint, messziről jött ember, azt mond, amit akar. Kérdés, mennyire hiszed el. Rajtad múlik, és nem a válaszadókon, hogy mennyire jutsz el vele. Ma már a "csak szex", nem elitélendő dolog.
2015. jún. 24. 09:18

A velemenyetekre vagyok kivancsi. Elmultam 50, de masok szerint es szerintem is meg jo no vagyok. Neten megismerkedtem kb 6 honapja egy korombeli ferfival. Tarskeres celjabol regisztraltam egy oldalra. Par hete levelezunk.Azt mondja en neki nagyon bejovok, o is tetszik nekem, meg nem talalkoztunk, kb 1 oranyira lakunk egymastol kocsival es csak halogatjuk, mivel mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk.

A gondom a kovetkezo. O csak sexet akar, azt mondja eleget csalodott es elvan egyedul, en vagy elfogadom vagy nem. Engem szemelt ki a celra, ha lehet igy fogalmazni.Nem vagyunk fiatalok, mindkettonknek reg volt valakije es miert ne? Ezek az erveik. Kerdeztem meg hany nonek I ugyanezt? Nincs noje, amugy nem helyes pasi, de nekem valamiert bejon.En tipikus nokent el tudnak kepzelni vele egy kapcsolatot, es megkerdeztem mi van ha beledszeretek kozben? Azt mondja azt nem szeretnem. Ez rosszul esett.Mielott elkezdtek talalgatni nem nos es nincs senkije, egyedul el, es en is. Amiert irok ide, mert akarom is meg nem is. Akarom, mert mi van ha jol ereznem magamat vele, es nem akarom, mert megalazonak talalom a kereset. Szeretkezz velem, de ne szeress meg. Tipikus ferfi mentalitas. Ti mit lepnetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook