Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak sex és más semmi fórum

Csak sex és más semmi (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. Marsszelet (válaszként erre: 14. - Shanta1)
2015. jún. 24. 22:16
Lennenek kozos programok, mert bennem is az merult fel hogy csak erre kellek? Mast nem erdemlek? Azt mondja de igen, mutatkozunk nyilvanosan, nincs senkije, es vacsi utazas belefer.
32. Marsszelet (válaszként erre: 13. - C40efa00cc)
2015. jún. 24. 22:14
Nem kell olvasni ha unod. Kesz, ennyi.
31. Marsszelet (válaszként erre: 7. - F0f421b356)
2015. jún. 24. 22:13
Azt mondja o mar egyszer nagyon szeretett es kidobtak, meg most is faj. Eleg mely lehet az a seb, vagy meg mindig azt a not szereti.
30. Marsszelet (válaszként erre: 6. - Cocoabutter)
2015. jún. 24. 22:11
Igazad van, nekem is megfordult a fejemben hogy hatha majd jo egyutt es meggondolja magat. Nagyon hatarozott es elszant pasi, ezert nem hiszem hogy valtozna barmi is.
29. c40efa00cc (válaszként erre: 27. - Marsszelet)
2015. jún. 24. 22:10
Nyilvánvaló, hogy neked ennyi nem elég. Akkor min gondolkodsz még?
28. Marsszelet (válaszként erre: 5. - SDitti)
2015. jún. 24. 22:09
Hat ez az.. Nekik megy, nekunk nem. Ezt mondtam neki, azt mondja o nem onzo nem perverz es azt akarja hogy nekem jo legyen, kulonben nem kell. Igy elegge ellentmondasos.
27. Marsszelet (válaszként erre: 4. - SDitti)
2015. jún. 24. 22:08

Azert vagyok tanacstalan hogy belemenjek e, mert epp hogy van kolcsonosseg. Sokat beszelgettunk mindenrol eddig es ugy nez ki jol kijovunk es sok a kozos bennunk.

Azt mondja, ha talalkozunk es nem jovunk be egymasnak o megerti ha en nem akarom es keres mast, de nem akar tobb novel egyszerre kavarni ezert kivarja hogy dontok.

26. Marsszelet (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2015. jún. 24. 22:04
Tudom hogy ma mar nem elitelendo es nem is ez a bajom, hanem maga a hozzaallas. Ennyi erovel kinezhet egy fizetos not is es penzert megkapja amit akar.
25. syria (válaszként erre: 1. - Marsszelet)
2015. jún. 24. 17:42

Először is azt lépném, hogy meggyőződnék arról, tényleg szingli-e.

Aztán eldönteném, fontos-e számomra annyira a szex, hogy kölcsönös érzelmek nélkül is bele tudnék-e menni.


Gyáva népnek nincs hazája. Lehet, hogy a pacák azért mondja, hogy nem szeretne érzelmeket, mert tényleg sokat csalódott (vagy simlizik, kényelmes numerákat akar).


A helyedben én belevágnék. Mit veszíthetsz? Jó esetben nyersz egy kellemes szexpartnert. A semminél még az is több a te korodban.


„Szeretkezz velem, de ne szeress meg.” Hahaha! És ha ő zúg beléd? :D

24. kleeri
2015. jún. 24. 14:49

egy ismerősöm, munkahelyen összemelegedett egy nős férfival, megbeszélték csak szex, aztán ez ment 10 évig, mert úgy beleszerettek egymásba,


az ismerősöm szabad volt, a pasi nem, így 10 év után nagy kínok között szakított mégis a pasival, mert családot, férjet és gyereket akart


ez csak egy tanmese

23. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Marsszelet)
2015. jún. 24. 13:35

szerintem az olyan férfi, aki ezt előre kiköti, borítékolja, inkább kalandozgat és nem egy igazakat szóló emberke. az ilyenből max. egyalkalmas dolog lenne, esetleg ha annyira nem jönne neki más, akkor még egykettő


tovább keresgélnék a helyedben, mert nem úgy tűnik, hogy te is ezt akarod, mármint végre szexelni egyet, aztán ágyő

2015. jún. 24. 12:55
Ha te szerelemre, kapcsolatra vágysz, ne menj bele egy ilyenbe olyan alapon, hogy hátha meggondolja magát vagy megszeret. Tiltakozni és tenni fog ellene, ha annyira nem akarja.
21. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Marsszelet)
2015. jún. 24. 12:08
Ha már most kétségeid vannak akkor ez nem a te utad...
20. 80ASIQ
2015. jún. 24. 12:06

Rutintalan a figura. A helyében nem vallanám be, hogy csak szexet szeretnék. "Húznám" a csajt amíg rá nem unok, aztán búcsú.

Javára irandó az őszintesége.

19. Letii
2015. jún. 24. 12:03

Én sem mennék bele, megalázónak érezném ezek után, hogy csak meghúzna. Még akkor sem, ha nagyon magányos lennék. Vannak más férfiak is, rendes és tisztességes emberek, akiknek nem az lenne a lényeg, hogy ürítsenek, vagy az első gondololat, mikor rád néznek. Olyan, amilyet gondolom te is szeretnél igazából.

Amúgy meg, ha csak erre hajt, tuti ír ilyet másoknak is, hátha valamelyik bejön alapon.. Hajtsd el, majd eljön a megfelelő az életedbe.

2015. jún. 24. 11:49
Mondd meg neki, csinálja egyedül, netalán változatosan; jobb kéz, bal kéz!
2015. jún. 24. 10:50
Én a helyedben passzolnék.
16. 3d787b167a (válaszként erre: 14. - Shanta1)
2015. jún. 24. 10:49
Ja, üríteni jó lenne neki.
2015. jún. 24. 10:38
Koszonom a valaszokat. Este leszek. Most dolgozom.
14. shanta1 (válaszként erre: 1. - Marsszelet)
2015. jún. 24. 10:36

Közös programok,nyilvános helyen együtt mutatkozás sem lenne?Csak egy-egy menet,vagy mégis ,hogy gondolja?

Mert(ne haragudj meg ezért) így csak ingyen k@rvának kellenél.

2015. jún. 24. 10:34
Unom már ezt a témát.
2015. jún. 24. 10:33
A pasi leírta mit akar. Vagy elfogadod vagy nem. Ha az alkalmi szex neked nem jön be, akkor hagyd a fenébe. Ha bejön, akkor meg menj bele. Kb ennyi...
2015. jún. 24. 10:24

Jah!

Most látom,új reg....


A másik neveden nem merted ezt bevállalni? :S

2015. jún. 24. 10:23

Nem is szeretkezne veled, csak meghúzna!


Ez azért valljuk be, óriási különbség!



Te már most többet akarsz, szóval, ha belemész, garantált a pofára esés, a fájdalom.


Kell ez neked?

2015. jún. 24. 10:19
Nem mennék bele. Akivel szexelek, ahhoz kötődöm és ki akarom sajátítani, féltékenykedés, negatív gondolatok stb.
2015. jún. 24. 10:05

Ha csak szexre kellesz neki,akkor szerintem a szeretet ,szerelem eleve kizárt.

Te 50 évesen,gondolom nemcsak szexre vágynál.Ez már nem az a kor, amikor csak szex és semmi más.

De TE tudod ,szerintem a találkozás sem dönt el semmit,ha eleve megmondta a konkrét célját.

2015. jún. 24. 09:51

Nálam az lenne a kizáró ok, hogy ő már eleve eldöntötte, hogy soha nem is akar többet. Miért gondolhatja úgy, hogy soha nem fog többet akarni? Miből gondolja azt, hogy nem jöhet egyszer egy olyan nő, akit megszeret, és normális kapcsolatot szeretne vele?

Ha viszont egy férfi konkrétan közli azt, hogy nála eleve ki van zárva egy kapcsolat lehetősége, akkor egy nő, ha ő kapcsolatot akar, akkor ne kezdjen egy ilyen férfivel. Szerintem.

6. Cocoabutter (válaszként erre: 1. - Marsszelet)
2015. jún. 24. 09:38
Volt, hogy belementem ilyen tipusú kapcsolatba. Megszerettem, többet akartam, de ragaszkodott az eredeti koncepcióhoz. Nekem nagyon fájdalmas volt, alkalmatlan vagyok az ilyen tipusú kapcsolatra, mint ahogy szerintem a nők 95%-a. És a legnagyobb "baj" szerintem, hogy ez a tipusú felajánlás felébreszt a nőkben egy fajta vadászösztönt...hogy majd én megváltoztatom a gondolkodását...
5. SDitti (válaszként erre: 3. - 8f33a4c09a)
2015. jún. 24. 09:33
Erről meg nem is beszélve. A pasiknak általában megy érzelem nélkül is, a nő meg elsősorban az érzelmekre épít...
2015. jún. 24. 09:32

Hátat fordítanék, még mielőtt elkezdenék kötődni, ragaszkodni...

Gondold el. Hiányozni fog, de mondjuk nincs kedve még beszélgetni se. (Semmi kölcsönösség, megértés.) Aztán jön egy kattanás, hogy szexelne. Te elkezdesz reménykedni. Ő kihasználja. (Lehet magyarázni, hogy az alkalmat, de gyakorlatilag téged. Te meg ehhez asszisztálsz... mert kedveled vagy - még rosszabb - szereted.)


Én még találkozni se szeretnék így vele. Ha most mégis fogsz, azzal gyakorlatilag igent mondasz arra, hogy csak szex legyen. (Utána ezt nehezen tudnád megváltoztatni.) Ha esetleg maradnátok a beszélgetésnél még akár fel is csillanhat a remény, hogy több legyen belőle. (Nem sok esélyt látok, de mégis.)


Hagynám a csudába...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook