Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csak én nem bírok nyitott ablaknál aludni? Úgy érzem magam, mintha nem aludtam volna, testem fáradt és megfázás szerű állapot. fórum

Csak én nem bírok nyitott ablaknál aludni? Úgy érzem magam, mintha nem aludtam volna, testem fáradt és megfázás szerű állapot. (beszélgetős fórum)


1 2
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 10:28

Én télen is nyitott ablaknál szeretek aludni, jó meleg takaró alatt. Ne aggódj, az ő nyitott ablakán levegő biztos nem fog átszivárogni az ajtód alatt, hogy attól megfázz.


Én inkább arra gondolok, hogy nyitott szájjal alszol. Annak ezek a tipikus tünetei. Rossz az alvásminőséged, attól vagy fáradt.

2023. szept. 17. 10:21
Én sem szeretek nyitott ablaknál aludni se télen se nyáron 🤷‍♀️
2023. szept. 17. 10:07
Én sem. Félek, hogy bemászik valaki, vagy valami. És nem lóghat ki a lábam a takaró alól, mert elkapja valami.
8. bozsu55 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 09:53
Vastagabb takaró,nem opció?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2023. szept. 17. 09:48
Akkir úgy mondom ,hogy át vagyok hülve. Olyan,mint amikor már hűvös van,de még nincs fűtés. Akkor is ugyanez van az átmeneti időszakban.
6. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 09:46
Az, hogy a te csukott ajtódon túl, valahol a lakásban nyitva van egy ablak, az neked nem fog megfázást okozni.
2023. szept. 17. 09:42

Hát passz, én biztos, hogy nyitott ablaknál jobban szeretek aludni, mint csukottnál.


A megfázás az általában vírusfertőzés, vagy bakteriális. Legritkabb esetben gomba okozza, bem a nyitott ablak.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2023. szept. 17. 09:21
Ejjel biztos nem nyitom ki. Nappal szellőztetek többször inkább. Örök életemben ejjelre csukva volt az ablak , főleg ha kint nem 30 fok van, hanem csak 10.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 09:20
Jól értem, te egy olyan szobában alszol, ahol nincs nyitva az ablak?
2023. szept. 17. 09:17
Arcom is ég.
2023. szept. 17. 09:15

Olyannal lakom most, aki ejjelre állandóan ablakot nyit. Hiába van csukva az én szobám ajtaja , bejön a hűvös levegő.

Nappal szoktam többször szellőztetni, nem éjjel. Pont ezért, mert hiába húznék magamra 5 takarót, szívom be a hűvös levegőt és úgy érzem magam kb mint aki az utcán aludt. Nagyon fáradtnak érzem magam és a légútjaim is áthűltek vagy mi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook