Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csak a jobb lábam fáj, talp, külső talpél, és boka, már a vádlim is, ötletek, mi lehet ez? fórum

Csak a jobb lábam fáj, talp, külső talpél, és boka, már a vádlim is, ötletek, mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


8. éva1951 (válaszként erre: 3. - BayBanya)
2012. márc. 27. 07:43
Menjél orthopédiára, nekem segített, kaptam betétet, Medicus márkáju cipőt használok, kicsit drága, de megfizethető és nagyon jó, azóta soha nem fáj a lábam.
7. BayBanya (válaszként erre: 6. - Henike)
2012. márc. 27. 07:20
Szia! Akár honnan nézem, azt hiszem, csak túl erőltettem magam akkor ... két nap. Addig tartott, és a polcoláson kívül semmi sem segített sem a fájdalmon, sem a zsibbadáson :(
6. Henike (válaszként erre: 3. - BayBanya)
2012. márc. 10. 07:06
Szia!Nekem is pont ez van most amit te leírtál talp,boka,külső lábél,és kúszik föl a vádlimra.Mivel te már nem most írtad kérlek mondd el hogy mi a fene ez,és meddig tart illetve mivel gyógyítható??Köszönöm szépen,Heni.
5. BayBanya (válaszként erre: 4. - Dominós)
2011. ápr. 22. 17:45

kösz Böske ...

nem hiszem .... mert nem volt semmi ilyen, és szerintem az csípőből, vagy combból is fájna ... ez viszont lentről jön fölfelé :(

2011. ápr. 22. 17:26
hmm... gerinc? valami idegszál? ami nyomás alatt van...nekem csak bal szokott, de úgy az egész rendesen, de ki tudom pihenni másnapra.
2011. ápr. 22. 14:26

Sziasztok!

Három napja - kedden - sokat kellett sétálnom, hosszú idő után. Mire hazaértem, természetesen fájt a lábam. Túlsúlyos vagyok, ez nem szokatlan.

De a fájdalom másnapra sem enyhült, ahogy szokott, sőt, erősödött.

Csak a jobb lábam, talp, külső talpél, és boka.

Oké, mondom, kiheverem, fásli ... stb. megoldom.

De nem. Mára a fájdalom elkezdett úgymond felkúszni a vádlimra.

Nincs ötletetek? Nem tudom, mi lehet, miért lehet, és mit kezdjek vele.

Ma tudtam meg, hogy végre mehetek dolgozni, nagyon nem kéne most orvoshoz rohangálni ... :S

Előre is köszi ....

2011. ápr. 22. 14:24
akkor ne menj:)
2011. ápr. 22. 14:24
Nem szeretnék most orvoshoz menni ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook