Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cigarettafüst ellen mit lehet tenni? fórum

Cigarettafüst ellen mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 18. 09:54
egyébként valóban ki kell tiltani őket. vagy csak a konyha és nyitott ablaknál...
2008. dec. 18. 09:52

Hajnalka, sajnos nem kitiltható. Már az orvossal is összeveszett, kerek perec kijelentette, hogy nem hajlandó leszokni. Gondolhatod, hogy nem minőségit szív...


Csibaliba, már vettem légtisztítót, szépen dolgozik, de ezzel a koncentrációval nem bír. Az illatosítókkal meg az a baj, hogy azokra is allergiás vagyok :-(( A golyócskákról tudsz mondani valami bővebbet, ezt nem ismerem...

5. Hajnalka12 (válaszként erre: 2. - 4ab67f870d)
2008. dec. 18. 09:50
így elég szar ügy. Szerencsére nem tudom a megoldást. Nálunk ilyen probléma nincs. De hogy anyukád ne tudjon magán "uralkodni" az azért kicsit felháborító szerintem. Az hagyján hogy magát mérgezi, de Téged?!?!?!
2008. dec. 18. 09:48

az attól függ...

ha a lakásban van, szellőztetni és vannak illatosító illetve szagelvonó sprayk... lehet kapni pici golyócskákat, amit szintén kiszórsz ide-oda tálkákba és szagelvonó.

amúgy a füst ellen semmit.

2008. dec. 18. 09:48
hmm. kitiltani a lakásból (vagy egyáltalán rá sem gyújtani) én borzasztóan utálom
2008. dec. 18. 09:48

Panelben élünk, szinte az összes szomszéd és anyukám is dohányzik. A szobám elvileg füstmentes övezet lenne, de a rosszul szigetelt ablakon árad be a füst, amit mások kifújnak az erkélyükön, ablakon. Sajnos az ágy nem helyezhető át, így a fejem pont az ablaknál van és esténként majd' megőrülök a bűztől és a fojtó levegőtől. (Allergiás és asztmás vagyok)

Tud valaki valami megoldást? Az ablak mihelyt anyagilag megoldható lesz, ki lesz cserélve rendesen szigetelt műanyag nyílászáróra, de addig jó lenne valami áthidaló megoldás. Ismeri valaki az Allergofiltert, pl.?

2008. dec. 18. 09:44
Cigarettafüst ellen mit lehet tenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook