Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cicások segítsetek! fórum

Cicások segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
9. Perla del Mar (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. júl. 2. 23:38
A piretin halálos méreg a cicáknak!
8. 5236d12e25 (válaszként erre: 6. - Simple)
2020. júl. 2. 23:11
Köszönöm! Ezt ismerem. Nagyon nem jó. Legalább is szüleim kutyái kisebesedtek tőle.
2020. júl. 2. 23:08

Nagyon szépen köszönöm Nektek.


Ezt a fypryst combot férjem hozta ma. Elvileg ez leőlő is nem csak megelőző plusz a belső férgeket is kiőli. Azért 1 hónapon belül 2x nem merek cseppet használni. Ma lettek újra fürdetve utána kapták a cseppet. Remélem 1-2 napon belül javul a helyzet ha nem, akkor jön a fésű.


A biokill spray amúgy erre van, a fekvőhelyet befújni. Mindent leől de a háziállatnak nem esik baja.

2020. júl. 2. 23:00
2020. júl. 2. 22:55

Az alvóhelyüket beszórhatod Piretrin porral.

Nálam két kicsi van, egy Frontline pipettát osztottam ketté rajtuk éppen tegnap. Úgy látom, használ.


Tapasztaltam olyan elbolhásodást, hogy a hátán a szőr ragacsosan összetapadt, ezt a cicát gyakran kifésültem sűrű fogú fésűvel (az aláterített újságpapírt óvatosan összegyűrve kidobtam), és meg is fürdettem, utána először csak por volt itthon, porozgattam-fésülgettem, de amint csak tudtam, Frontline-t adtam.

Kis kitartás és némi anyagiak...

Azért az adagolással vigyázz.

2020. júl. 2. 22:42
A frontline a legjobb ha már van bennük bolha. Megelőzésre a fyprist
3. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. júl. 2. 22:34
Nagyon szépen köszönöm 😊
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2020. júl. 2. 22:19

Körbenéztem a neten és a vélemények alapján ezt ajánlom.

[link]

2020. júl. 2. 21:57

Sziasztok!


2 db 3 hónapos cicánk van lakásban.

Már második adag kettő az egyben külső belső élőskődők elleni cseppet vettünk nekik, már 3x meglettek fürdetve és az atya úr istennek se tudom leírtani az összes bolhát róluk.

A lakás naponta többször van porszívózva, biokill sprayvel körbe fújva (ez nem ártalmas az állatra csak a rovarokra)

Az első csepp broadline a mostani pedig fypryst.

Amit még ismerek leírtó cseppet az advantage de az se ért semmit a nagy macskánknál anno.

Szóval ha van valami tuti ötleted, bevált praktikád vagy csak szimplán esküszöl valamelyik termékre ne tartsd magadban kérlek 😁

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook