Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 3. 20:55

Sziasztok lányok!


Megjöttem 3-nak, ha nem gond:)

4napom van a champix-szal, egyelőre semmi érdekes dolgot nem érzek, ma este veszem be az esti adagot is.

Ilyenkor ti már éreztetek valamit?

Talán mintha ma egy kicsit kevesebbet szívnék, de az első 3napban a 20helyett vagy 30szálat szívtam:)

Biztos bepánikolt a szervezetem, hogy hamarosan nem kap cigit:DD

Mikor fogom érezni, hogy már nem kell a cigi?

Örülök, hogy itt lehetek köztetek, ha befogadtok...

Üdv: Ágica

2009. aug. 2. 08:53

Igen, sikerülni fog!

Tegnap a Champix segítségével átéltem mindazt, amiről azt gondoltam, h képtelenség!

Bográcsozni voltunk a barátainknál. 25-en voltunk, abból 3-an NEM dohányoztunk. A férjem, a tulaj, és én!!-DD

Iszonytos jó érzés volt, h nem én gyújtogattam egymás után a cigiket...én csak néztem, és arra gondoltam, mennyire jó érzés ettől a függőségtől megszabadulni..-D Pedig ittam is, és eszembe sem jutott, h rá kellene gyújtani!

És ezt minek köszönhetem?? Igen, elsősorban magamnak, másodsorban a gyógyszernek!

Köszönöm!-DD

2009. aug. 1. 14:40

Az Ön leszokásával kapcsolatos adatok:

www.dohanyzas.hu


2009/07/02 00:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 0 hónap, 30 nap, 14 óra, 13 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 570 db.

Az így megspórolt költség: 17100 Ft


Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 0.57 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 1.14 gramm nikotin,

és nem mérgezte magát 3.42 gramm kátránnyal és 2.85 gramm szénmonoxiddal.


Azért itt vagyok ám..:):) Ugyan még nincs vége, de már közelítek! Sikerülni fog!!:)

2009. júl. 19. 17:55

Simán megy a napi egy Champixxal a leszokás. Már semmilyen mellékhatás nincs, ami gátolna a szedésében. Tehát, végigviszem a programot, de itt majd csak a végén jelentkezem!


Nincs nagy érdeklődés, de nem is csoda, hiszen még alig ismerik, és az ára is borsos...de a ciginek is!:) És ezt csak 3 hónapig kell fizetni, a cigit, meg egy életen át, és nem csak pénzben, hanem egészségben is!

Sokkal jobb a közérzetem, mióta nem jut nikotin a szervezetembe. Nem vagyok fáradékony, nem vagyok ingerült, simán feljövök a dombon 2 táskával. Nem kel megállnom 10 méterenként. Szóval csak pozitív hatásról számolhatok be! Hurrá!!!:)

2009. júl. 19. 08:19

Jó reggelt!

Túl vagyok a bulin, és füstmentesen vészeltem át...pedig ittam is!:)

Na , remélem már túl vagyok a nehezén...

72. fbb53e1d99 (válaszként erre: 71. - 41e36cdb38)
2009. júl. 17. 15:46

De jó:)

Igen, gondoltam, ha más gyógyszer is "kilóra megy", akkor lehet, h ez is!:):)És jó, és jó..!!!

Olyan baromijókedvem van!:)


Veled mi van?

71. 41e36cdb38 (válaszként erre: 69. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 17. 15:40

Erre járok.

Szerintem elég lesz neked is egy . Nagyon ügyi vagy!

De Te milyen okos is vagy! Nekem eszembe sem jutott, hogy a súlyom is befolyásolhatja, hogy elég 1 gyogyi.

Azt hittem, mekkora ász vagyok ;-)

2009. júl. 17. 15:06

Ma ismét jól vagyok!:) Pedig körbevettek jóbarátok, akik dohányoztak, nem is keveset:)

És holnap még többen leszünk, mert bulizunk...úgyhogy mindent bele, jókedv!:):):)

2009. júl. 16. 10:54

Szia, szbp!! Ha erre jársz...........:)

Mától csak 1 gyogyit kell bevennem , hurrá..a doktornő rábólintott!!!

Úgyhogy ollan boldog vagyok!!!:)

Üdv!

2009. júl. 15. 18:08
Na, ezt jól megcsináltam...) Hát nekem ma kellett volna mennem a tüdőgondozóba, nem jövőhét szerdán!:) Erre most jöttem rá, mert láttam, h vasárnap elfogy a gyógyszerem. Elővettem a papírt, és bezony a mai nap volt...) Még jó, hogy telón bennértem a csajokat. Jól kiröhögtek...hogy jó kis beteg vagyok, elfelejtettem az előjegyzést:) Holnap reggel 8-kor megyek!:)
2009. júl. 15. 16:13
Úgy tűnik, ehhez nem sokan akarnak hozzászólni!:) De sebaj...hátha egyszer idetéved valaki!:)
2009. júl. 15. 07:41

2 hét, 2 hét!!!:):)Nagyon szarul nem voltam már tegnap! Másfél óra helyett, csak 1 órát volt hányingerem. Remélem, ma még jobban lerövidül majd!

Jól vagyok, jobban érzem magam, aktívabb és jobb kedvűbb vagyok, mint mint mikor dohányoztam. Pedig akkor sem voltam rosszkedvű!:):):)

2009. júl. 14. 17:44

13. nap

Most ismét bevettem a 2. gyógyszert. Megpróbálom jövőhét szerdáig így szedni, mert akkor megyek vissza a doktornőhöz! Mivel kapok egy levéllel ingyen a program miatt, így nem merek nélküle dönteni. Majd szerdán megmondom neki, h szerintem nekem elég az egyszeri adag....bár telón is felhívhatnám, de nem akarom zavarni!:)

Na, mára ennyi, hacsak nagyon xarul nem leszek!:)

64. fbb53e1d99 (válaszként erre: 63. - 41e36cdb38)
2009. júl. 14. 13:04
Igen, emlékszem, de annyira biztosra akarok menni, h én bevettem a 2.-at is!!:):) na....gondolhatod...ma azért még kipróbálom...ha nem, maradok én is az egynél..:)
63. 41e36cdb38 (válaszként erre: 62. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 14. 12:59

Hali!

Talán emlékszel említettem, hogy én is csak egy szemet vettem be naponta. Rosszul nem voltam, csak abból indultam ki, hogy minek vegyek be este, éjjel úgysem dohányzok:-)

Általában délelőtt 10-körül vettem be.

2009. júl. 13. 17:41

Helyzetjelentés!

Azt hiszem, a 47 kilómhoz sok a napi 2 CH! Hányingerem van, kicsit xarul vagyok....

Majd jelentenem kell a doktornőnek..

2009. júl. 13. 13:58

Semmi hatás, mármint negatív! Ennek nagyon örülök. Bár még hátra van az esti. De eddig kitűnően vagyok!:)

Szeretlek, Champix:):):):)

2009. júl. 13. 07:33
Ja, és elkezdtem naplót írni:)
59. fbb53e1d99 (válaszként erre: 58. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 13. 07:05

nem elmúlok, hanem elmúlik, de bolond vagyok:):)

remélem, még nem múlok el!:)

2009. júl. 13. 07:04

12.nap!

Jó reggelt!

Ma vettem be az első 1mg-os CH-t! Várom a hatást..remélem, ezután is olyan jól leszek, mint eddig!!!

Írtam a pánikról Mucsi főorvosnak, már válaszolt is! Azt írta, ha előbb kérdeztem volna a barátnőlátogatást, határozottan lebeszélt volna róla.:( Nem szabadott volna mennem....hétvégén meg buli lesz nálunk, azt is megírtam neki. zt írta, h kérjem meg a barátaimat, h csak egy kijelölt helyen dohányozzanak, tőlem távol! Hát ez sajna nehéz lesz, meg kicsit nagyépűnek is tűnik, úgyhogy nem tom,mi lesz! Ja....és a pánikroham még jelentkezni fog állítólag!:( Nem baj, túlélem, egyszer majd elmúlok!!!!

Egyenlőre ennyi, majd délután még belentkezem, hogy hogyan hat az 1mg!

2009. júl. 12. 07:37

11. nap!

Jó reggelt! Azt mondják, akkor lesz majd jó, ha már nem számolom a napokat!:) Mikor lesz az?

Amúgy jól vagyok, holnap kezdem az 1mg-osokat...kíváncsi leszek. Érdekes, h a cigi mondig a gondolataimban van!!!De nem gyújtanám meg!

2009. júl. 11. 18:37

ma mentem előszőr olyan helyre, ahol tudtam, h láncdohányos van! Mégpedig a saját barátnőmhöz!

Végig az úton azon gondolkodtam, h mi lesz velem...még a víz is kivert, mire odaértem! Persze, első mozdulata a cigi volt, hát ez egy érdekes érzés volt számomra!:) 1 órát voltam ott, azalatt az idő alatt 4 szálat elszívott! Érdekesség ebben az, h észre sem vette, h én nem gyújtottam rá!!!!!:)

Tehát ma volt az első találkozásom bagóssal! Eut is kibírtam, igaz, majdnem bexartam odafelé az úton a pániktól, hogy most mi lesz????-D

De itt vagyok, és még most sem tudja, h nem dohányzom!:) Annyira szívta, h ki sem látott mögüle!!:):)

55. fbb53e1d99 (válaszként erre: 54. - 41e36cdb38)
2009. júl. 11. 07:32
Szia! Köszi, hogy Te legalább itt vagy, így nem csak magamnak írok!:) De nem baj, én nem másért, hanem magamért szokok le a cigiről!!!! Csak így lehet!!:)
2009. júl. 11. 07:17

Jó reggelt!


Ezekről a fura álmokról más is beszámolt, nekem sajna ez sem jutott! Pedig erre vártam /vágytam is.

Szép napot neked, más + úgy sincs itt. Pápá

2009. júl. 11. 07:09

10.nap!!

Jó reggelt, jó kávét!:)

Ismét jól aludtam, az álmok megvoltak, csak most kicsit több, apróbb, éppen ezért csak foszlányokra emlékszem!!!

Szép napot!!!

52. fbb53e1d99 (válaszként erre: 51. - 41e36cdb38)
2009. júl. 10. 14:15
Hát az nem!:) Eszek iszok, beszélek....:)
51. 41e36cdb38 (válaszként erre: 49. - Fbb53e1d99)
2009. júl. 10. 14:11

Szia!

Hamár így bekajáltál, vashiányod sem lesz:-)

2009. júl. 10. 13:58
Eljött a 2 óra, másodszor veszem be a napi 0,5-ös gyogyit! Jól érzem magam!:)
2009. júl. 10. 07:07

Jó reggelt magamnak ,és szbp-nek!

Ez volt az első éjszakám 2 CH-val! Jól aludtam, álmodtam, amit sosem szoktam!:)

Lenyeltem egy lakáskulcsot, és egy postaládakulcsot:) Felébredtem, tudtam, h csak álmodom, és viszaaludta, tovább álmodtam. Érdekes volt, de egyáltalán nem ijesztő!

Ez a 9.napom, és jól vagyok, panaszom egyáltalán semmi...lekopogom!!-DDD Maradjon is így!!


Na, ez olyan, mint egy napló!:)

2009. júl. 9. 14:05
Na, eljött a 2 óra, beveszem a második CH-t...lássuk, mi történik:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook