Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Caralluma MaxSlim - Béres Alexandra csodaszere fórum

Caralluma MaxSlim - Béres Alexandra csodaszere (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. nov. 28. 20:37
na legalább erre sem dobom ki feleslegesen a pénzem!
2007. nov. 28. 20:26

Sziasztok!

Nagy humbung az egész...Ne adjatok ki rá 6000 forintot. Én még éhesebb vagyok tőle (ami érthető is mert a paprika kivonat természetes élettani hatása túl az anyagcseregyorsításon éppen az étvágygerjesztés)ezenkívűl, hogy ettől vagy nem, de állandóan ég a számban a nyálkahártya és kis hólyagok lettek a számban. Mindenesetre a tüneteim akkor kezdődtek,amikor elkezdtem szedni. De ettől függetlenül:egy kalap kakit sem ér, mert nemhogy éhes nem vagy,hanem még éhesebb,mint addig alapjáraton Carullma és Parika kivonat nélkül. Egy újabb divatpirula, ami fabatkát sem ér.

2007. nov. 28. 11:54

Sziasztok! Hát most elbizonytalanodtam, hogy csak ilyen kevesen próbltátok ki eddig és nem sok a tapasztalat. Bár lehet csak ez is olyan szer, ami van akinél bejön van akinél meg nem. Csak kérdés mennyi idő és pénz alatt derül ez ki. Nem tudom meg ér e egy próbát, ha a másik diéta nem válik be.

Várom én is a tapasztaltokat, beszámolókat a többiekkel együtt.

49. Ancika
2007. nov. 26. 11:35

eh, ez most enyhén off volt :DD

jó hogy hoxa hozzá van szokva tőlem :DDDD

48. Ancika (válaszként erre: 2. - Bdc5febfdb)
2007. nov. 26. 11:34

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

dr. ládi szabolcsot ismerem személyesen :DDDD

ritka jó pasi :DDDD

2007. nov. 25. 16:08

Szisztok!

Még mindig semmi változás, pedig már majdnem egy hete szedem... hát már nem lesz belöle semmi. Nekem negatív a "csodapirula". De azért még írok, mert ha már ennyi pénzt kiadtam rá akkor már beszedem...


Üdv

Anita

46. Tifani47 (válaszként erre: 45. - 8857632e0b)
2007. nov. 24. 17:51
Ez nem az. Privibe el kültem a web lapot
45. 8857632e0b (válaszként erre: 43. - Tifani47)
2007. nov. 24. 16:00

Szia!


Ez csak nem a mezoterápiás kezelés?-->ha igen, neked (a testeden)hol csinálják?

Hányszor voltál már?

Milyen tapasztalataid vannak (centiben)?

Ha ez másfajta kezelés, tájékoztatnál róla?

Előre is köszi a válaszod!

2007. nov. 23. 18:22

Sziasztok.

Bocsika hogy eddig nem írtam, de 2 nap meló volt :(

Hááát nekem eddig még nem használ. Sőt!! Én még éhesebb vagyok tőle. Vagyis reggel beveszem az első adagot ( 8 óra fele) utána reggelizem. Idáig mindig olyan 4-5 körül edéb-vacsoráztam és mindig kibirtam, de most. Már 2 fele olyan éhség tőr rám. Iszonyatosan korog a hasam, és csak a kajára tudok gondolni. Ekkor magamat kezdem szídni, hogy hogy lehetettem ekkora hülye hogy ennyi pénzt kifizettem egy olyan szerért ami még nem is használ... de akkor arra gondolok, hogy lehet hogy még adni kellene neki pár napot. Csak sajna addigra elfogy mire hatni kezd...

De legalább nektek használ!

Üdv

Anita

43. Tifani47 (válaszként erre: 42. - 8857632e0b)
2007. nov. 23. 15:08

Szia!

Valami olyasmi csak tüket szurnak a zsírrétegbe és áramot vezetnek bele és én tudom szabályozni az erőséget,össze törik a zsirt. Vagyis azt mondják ez az új fajta zsirleszívás mütét nélkül de cseppetse fáj, csak a pénztárcád apad. Ne kérdezd meg mennyi mert még nem tudom a végén fog kiderülni csak egy árajánlatom van, ami +-10%ék lehet.

42. 8857632e0b (válaszként erre: 41. - Tifani47)
2007. nov. 23. 14:17

Kedves Tifani47!


Mit értesz a "rásegítek egy kis zsir rángatással"?

Esetleg zsírégető masszászt??

Köszi a választ!

41. Tifani47 (válaszként erre: 40. - Planet)
2007. nov. 23. 00:16

Sziasztok!

Írtam a kezdet nehéz volt, de mára kutya bajom. Lényegesen vagy is sokkal kevesebbet eszem igaz én még rásegítek egy kis zsir rángatással mert ez csak összetöri a zsirt és ki pisilem, karácsonyig 18kg szintiszta zsirtkéne eltüntetni magamról még az a szerencsém ha hízok akkor arányosan megy mindenhova. De ebből már 5kg lement. De van még.Ha ez így marad akkor a következő 8 alkalmat már nem kérem mert nem olcsó így rá áltam a napi 3xi étkezésre amióta szedem nem kivánom az édességet. Ígaz ahol csinálják a rángatást a dokinő azt monta 5x kéne enni de azzal a kajával első héten csak 2kg mentle a héten meg 3kg. Vagy is ott van az az 1kg amit írtak róla Kitartás szedjük! Én elég sok mindent ki probáltam már de idáig ügytünik még ez a legjobb éség csökkentő,6.napja szedem. Ja és eszem mindent csak kevesebbet.Mert tudjátok egy bajom van szeretek enni.

40. Planet
2007. nov. 22. 17:29

Sziasztok!


Most hozta a szállító a 2 doboz Caralluma-t.

Holnap reggeltől én is belevágok és megosztom Veletek a tapasztalataimat.

Pannita, Tifani47!!! Nektek eddig mi a véleményetek?


Üdv,

Planet

39. Planet
2007. nov. 21. 18:49

Sziasztok!


Múlt hét kedden leadtam a rendelést 2 dobozra, akkor azt kaptam email-ben visszaigazolásként, hogy 1 héten belül szállítják

Ma ugye szerda volt és délig semmi…

Felhívtam délután a Vitafree-t és érdeklődtem, hogy mi történt, mikorra várhatom a szállítást?

Azt a választ kaptam, hogy nagyon sok rendelés érkezett, és csak valószínű jövő hét kedden vagy szerdán fogja a GLS részemre szállítani a termékeket.

Kicsit húztam a számat, de egy hetet még kibírok gondoltam, erre 2 órával ezelőtt kaptam egy mail-t, hogy elkészült a csomagom, és átadták a GLS futárszolgálat részére. :))))

Hajrá Vitafree!!!!!!!!

38. Tifani47 (válaszként erre: 37. - Sarkanylany)
2007. nov. 21. 17:20

Szia!

Étvágycsökkentő! De ha nem eszel akkor fogyol. Nagy a valószínüség ez is az agyban stimulál valamit."CARALLUMA FIMBRIATE, PAPRIKA kapszula anyaga: HPMC (hidroxi-propil-metil-cellulóz ez van a dobozára írva

2007. nov. 21. 16:26

Sziasztok


Ez a kapszula fogyi szer, vagy "csak" étvágycsökkentő?

És bevált már vkinek?

36. Pannita (válaszként erre: 34. - Tifani47)
2007. nov. 20. 19:15

Szia Tifani!


Hűha ez komolyan hangzik... Én ma kezdtem szedni, de "még" nem érzek semmit. Bár egy kicsit morog a hasam, de az étvágy megmaradt. Szerintem kell egy pár nap hogy hasson. Majd írok pénteken!


Üdv

Anita

35. Tifani47 (válaszként erre: 31. - Pannita)
2007. nov. 20. 19:13

Szia!

Én kérdeztem brivibe, hogy megkaptad-e már.

2007. nov. 20. 19:04

Sziasztok!

Én 16-án kaptam meg szombaton keztem szedni de az első nap rosszul voltam nem tudom le írni mit éreztem és a következő nap már csak 1-et vettem be és így fokozatosan vittem fel 3x1-re. És most érzem azt, hogy kevesebbet eszem de ma ugy jártam be vettem reggel és elfelejtettem enni. Vagy is csökkenti az étvágyat de állandóan szomjas vagyok. Valaki írjon ha meg kapta és mit érzett.

33. Planet (válaszként erre: 31. - Pannita)
2007. nov. 19. 20:01

Szia Anita!


Remélem a héten én is megkapom... addig is kérnék részletes beszámolót minden nap! :D


Üdv,

Planet

32. adri25 (válaszként erre: 31. - Pannita)
2007. nov. 19. 18:19
kíváncsian várjuk a fejleményeket
2007. nov. 19. 18:08

Sziasztok!


Megérkezett :D Holnap el is kezdem szedni... majd megírom, hogy milyen.


Üdv

Anita

2007. nov. 19. 14:00

Sziasztok!

Izgatottan várom, hogy kinek milyen eredményt hoz ez a sztár/botrány szer. Remélem, megosztjátok velünk a tapasztalataitokat!

Üdv:Vike

29. Pannita (válaszként erre: 28. - Planet)
2007. nov. 19. 13:22

Szia Planet.


Nálam már olyan fejlemények vannak, hogy e-mailben érteítettek, hogy a futárszolgálat átvette a csomagot és a napokban ki is szállítják...és még nyomon is követhetem egy kód segítségével!!

Így valószínűleg holnap vagy holnap után már el is kezdhetem...

Bár egy dobozban 2 hétre elegendő mennyiség van, én a napi 3 étkezést 2re mérsékeltem, remélhetőleg így 3 hétig is elég lesz, mert hát étkezés elött kell bevenni...


Üdv

Anita

28. Planet (válaszként erre: 27. - Pannita)
2007. nov. 18. 18:11

Szia Anita,


Én is hasonló cipőben járok... a héten remélem már megkapjuk és ki is próbálhatjuk.

Rendeltem 2 dobozzal, ha a 28 nap alatt történik valami pozitív dolog, akkor rendelek még négyet.

Na majd meglátjuk.


Üdv,

Planet

2007. nov. 17. 17:16

Sziasztok.


Még mindig semmi. Nemtom, hogy azért nem jött még meg a csodapirula, mert annyian rendeltek, hogy nem győzik kiszállítani, vagy csak a cég ilyen... de lassan egy hónapja semmi. És a november eleji kiszállítás.... hát azon is egy kicsit túl vagyunk :D


Aki rendelt és megkapta már jelezzen már nekem vissza, hogy várjam még vagy mondjak le róla...


Üdv

Anita

26. alficica (válaszként erre: 24. - Stierandtimea)
2007. nov. 1. 14:20

Vitafree.hu webshopban.

Ára: 5940 Ft

25. Pepe
2007. okt. 31. 16:47
Keresss rá pl 11. hozzászólás, :) vagy a weben. Amúgy ~6000 Ft. /két hét!
2007. okt. 31. 14:37

Tudja valaki, hogy hol lehet kapni Caralluma tablettát, és hogy mennyibe kerül?

Köszi

23. Pepe
2007. okt. 29. 16:41

Hogy jött ki ez a -0,8 1 kg fogyás?

nekem még a hibahatás is magasabb ennél, ráadásul havi 12 ropi.

Szóval nekem inkább üzletszagúnak, mint szenzációs sikernek hat!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook