Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » CalaharDiet 400 fórum

CalaharDiet 400 (beszélgetős fórum)


11. cca887cff8 (válaszként erre: 10. - Herengtimea)
2009. aug. 3. 11:06

én próbáltam.

első 2 hónap után hatott - kisebb volt az étvágyam -6kg lement. de aztán semmi ill vissza is jött a leadott kiló.

aztán abba is hagytam a szedését mert ahhoz drága, h csak úgy habokra szedjem...

2009. febr. 13. 15:56
Próbálta már valaki a calahar diet fogyasztó tablettát, eredmény?
9. Macskacicó (válaszként erre: 6. - Tneksz)
2008. aug. 3. 08:31

Ok, akkor beigazolódott, hogy nem lehet bedőlni én sem tettem mert már minden diétás programot megnézek előtte a fórumon!

Melegen ajánlom mindenkinek hogy előtte tegye ezt!!!!

10 napja szedem az Oxytarmot nekem úgy néz ki beválik :) kopp-kopp!!!

2008. júl. 19. 21:31
Én sem fogytam egy dekát sem !
2008. jún. 1. 14:53
Na én is szedtem egy kis ideig ezt a bogyót, de éreztem, hogy csökkent volna az étvágyam.
2008. máj. 30. 15:11
Sajnos el kell keserítenem benneteket.Megint bebizonyosodott hogy nem jók ezek a tabletták semmire sem.Vagy talán annyiban segített hogy az étvágyam kissé csökkentette de fogyni 1 grammot sem fogytam.Most végeztem a 2 havi adaggal 4820 ft-ért vettem és semmit nem fogytam a 2 hónap alatt.Tehát marad a diéta és a mozgás.Pedig annyira bíztam benne,mert az mondta aki ajánlotta ezt tablettát hogy náluk mindenki ezt eszi a családban és potyognak a kilók lefelé.Lehet hogy megint csak egy reklám volt??!!
2008. ápr. 8. 08:55

Sziasztok!


Én is kíváncsi lennék a szer hatására, bár összehasonlítottam néhány "híres" fogyasztótablettát és ugyanazok a hatóanyagok vannak bennük nagyjából, csak biztosan más arányban.

4. Prügi (válaszként erre: 3. - Sfloci)
2008. febr. 26. 13:10
Én kíváncsi vagyok, mert szívesen hallanék már pozitív tapasztalatot is étrenkiegészítőről, ugyanis eddig még én nem találtam olyant, ami hatásos lett volna. Így már eljutottam oda, hogy egyáltalán nem hiszek az ilyen csodabogyókban :-(. A fogyás legbiztosabb módja a kitartó diéta és mozgás. Enélkül sajnos nem megy.
2008. febr. 26. 13:04
Kicsit megtorpant a lendület de remélem még vannak rajtam kívűl is olyan emberek akik kíváncsiak a CalaharDiet 400 nevezetű szer hatására vagy hatástalanságára.
2008. febr. 12. 07:44

Szia!


Sajnos nekem nem használt.

2008. febr. 11. 15:14

Sziasztok!


Ahogy a fórum címe is mutatja,ide a CalaharDiet 400 nevű fogyókúrás tablettáról várom a hozzászólásokat,tapasztalatokat,kérdéseket.

Még én sem próbáltam a készítményt,ezért kíváncsian várom a véleményeiteket.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook