Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Büdös a kollegám. Kinek a feladata szólni neki? fórum

Büdös a kollegám. Kinek a feladata szólni neki? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2017. máj. 8. 19:06
szerintem egyébként jó lenne ha szólnának egymásnak az emberek hogy figyelj valami gond van veled. Én vettem egyszer egy sárgadinnyés parfümöt és imádtam. Nem tudtam hogy egy fujás is borzasztó sok és erős belőle mert ugye az ember magán nem érzi de nagyon agresszív parfüm volt. már 1 hete használtam amikor véletlenül meghallottam hogy valaki azt mondta hogy gázálarc fel jön dinnyécskénk. Hát állatira kiborultam és megkérdeztem a kollégáktól hogy miért nem szóltak hogy borzasztó a parfümöm "hát mert nem akartunk megbántani stb." Szerintem jobb az őszinteség legalábbis nálam az jobban bejön.
61. spinneli (válaszként erre: 56. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 18:50

És ha te beszélnél a vezetővel erről a helyzetről?

ez azért már erősen túlmutat azon, hogy a büdössége titeket zavar (ami szintén gond azért persze) ez a szakmai munkát is befolyásolja-nem értme a vezetődet, hogy ezt hogy nem látja át.

Azt gondolja, hogy azzal tesz jót a munkatársadnak ha ezt eltussolja?

Mert akkor mehet a társfüggő kliensek közé, ők pont ugyanezt csinálják...

60. massalhangzo (válaszként erre: 56. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 18:20

szerintem ne ugy allj hozza, hogy mit kotelesseget, a kollegad fegyelmezeset vagy figyelmezteteset kene neked vegezned. hanem pusztan ugy, hogy egyutt vagy valakivel, aki folyton piaszagu. nem kell ebbol hatalmas problemat gyartani. felnott ember vagy, nem kell a tantonenire varni, hogy szoljon helyetted :D


ha a szag zavar, szoljal egyszeruen, normalis ember modjara. ha az zavar, hogy piasan jar be dolgozni es nem ugy vegzi a dolgat, mint ahogy kene vagy a te munkadat neheziti, akkor szolj a fonoknek, hogy o intezkedjen

59. 4213133598 (válaszként erre: 1. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 18:13
Szerintem sem neked kell vállalnod a beszélgetést a piás kollégáddal. Ez a munkahelyi vezető dolga.
58. 4213133598 (válaszként erre: 40. - Bc681dac13)
2017. máj. 8. 18:12
85 ezerért sem teheted meg. Bár lehet, hogy rosszul értelmezem, mert elég zagyván írsz. Ittas vagy most is?
57. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 43. - Bc681dac13)
2017. máj. 8. 17:20
Többször is.
56. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 54. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 17:19

Éppen ez az, nem tudom, hogy én mennyire szólhatok rá. Jeleztem neki, hogy zavar ma is, azt mondta, ne foglalkozzak vele. Még azzal se fenyegethetem, hogy szólok a vezetőnek, hiszen nem kell neki szólni, mert tudja.

Ha pedig a felsővezetőnek szólok, abból világraszóló botrány lenne, elővennék a közvetlen vezetőmet, hogy miért nem ő szólt. Azt meg nem akarom.

55. bc681dac13 (válaszként erre: 44. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 17:15
...
54. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 17:07

de nem igy kene szolni, hanem egyenesen. ha azt mondod, jaj baj van, vagy ha most szondaztatnalak, abbol csak az jon le neki, hogy ugratod vagy aggodsz a pia miatt. nem az, hogy gaz, hogy ontja magabol a szagot, es zavaro


ne felejtsd el, hogy ezzel nem megserted, o az, aki ennyire nem figyel sem magara, sem a kornyezetere.


ha valaki csak ugratna peldaul a parfumoddel kapcsolatban, nem ertened, de ha azt mondana, ne haragudj, de oltari budos ez a parfum, vagy tul sokat fujsz magadra, es nagyon athatja a levegot, akkor azert venned a lapot rogton

53. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 52. - Spinneli)
2017. máj. 8. 17:05

A felsővezetés nem tudja, de csak azért nem, mert másik utcában, épületben vannak.

Nálunk tudja a főnökasszony persze, de ő olyan jóságos "mindenkianyukája", hogy sosem szólna rá. Szerintem akkor sem, ha a padlóra hányna. Mindenkivel kerüli a konfrontációt, ilyen a természete. Nagyon szerethető és okos nőci egyébként, csak gyengekezű.

52. spinneli (válaszként erre: 51. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 16:55

A vezetés mit szól ehhez?

Gondolom köztudott dolog ez...

51. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 50. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 16:54

Ne haragudj, hogy nem válaszoltam.

De szóltam neki, már nem is egyszer. Néha aggódva-érdeklődve, néha viccesen (pl. " ha most szondáztatnának, bajban lennél...), de ma kifejezetten mérges voltam rá. Mondtam neki, hogy ez a szag iszonyú.

50. massalhangzo (válaszként erre: 49. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 16:46

gondolom, mivel nem valaszoltal, azt jelenti, hogy a kolleganak sosem mondtad, hogy budos es zavaro. akkor meg mi ertelme van magadban fortyogni? ha o ennyire apolatlan alapbol, gondolod, magatol megvilagosodik, hogy lehet, tan erzik a piat es ez zavarja oket, de senki nem szol?


meg lehet ezt ugy is mondani, hogy az nem szul ellensegeskedest. senkinek nem esik jol, ha kiderul, hogy budos barmitol, inkabb szegyelli magat, es tesz ellene. kiveve, ha annyira igenytelen mar, hogy semmi sem erdekli, de akkor meg a hid ala valo :D

49. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 46. - Spinneli)
2017. máj. 8. 16:41
Pontosan.
48. bc681dac13 (válaszként erre: 44. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 16:32

Igénytelen és áplatlan nem szoktam lenni, de rendszeresen piálok.

Most akkor hol vagyok a rendszeredben?


Nem tudom, te hogy lennél, de ha a szoftver használsz meg az angol- német mene, te sem így gondolkodál.


Engem motivál, hogy több kétszer annyit keresek, amiből meg tudok élni., mert nejekem nincs passzív bevételem.

47. ina87
2017. máj. 8. 16:19
lehet próbálkozni csak az a baj h nem fog egy piás megjavulni,ha főnök nem vállalja a feladatot akk egy kollégától nem fogja a tanácsot el fogadni és betartani
46. spinneli (válaszként erre: 42. - Bc681dac13)
2017. máj. 8. 16:15

A kettő az esetek többségében az idő előrehaladtával kizárja egymást.


Azon a területen, ahol Pengő Gyöngyi dolgozik pedig kifejezetten veszélyes és ártalmas, ha úgy hagyják ahogy.

45. spinneli (válaszként erre: 41. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 16:13
Szerintem teljesen rendjén van, hogy ez téged zavar, lentebb írtam pár kérdést, ami segíthet tisztán látni a helyzetet.
44. massalhangzo (válaszként erre: 40. - Bc681dac13)
2017. máj. 8. 16:11

nem hiszem, hogy a fizetes nagysaga befolyasolna azt, hogy valaki igenytelen, apolatlan es/vagy rendszeresen pial


sok olyan munkakor van, ahol keveset fizetnek, megis rugnak ki paros labbal azt, aki piasan megy be, mert jon helyett ketezer masik

43. bc681dac13 (válaszként erre: 41. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 16:11
Szembe mondtad egyszer is?
42. bc681dac13 (válaszként erre: 38. - Spinneli)
2017. máj. 8. 16:10

Én nyítan vagyok alkoholista.


Amíg rendesn dolgozok, senkit nem érdekel.

41. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2017. máj. 8. 16:10
Nem. Az zavar, hogy el kell viselnem.
40. bc681dac13 (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 16:07

A rendszeren paraszt meg a rendszeren ittas más.


Most nem eshetek be (a lehetőséghez képet) kialvatalul sem, mert egy számolásnál bedobnak elém egyszerre 500-1000 eurót is. De becsülik és megfizetik a munkám - ha em is kerll hanyattesni a fizetésemtől.


De mikor 85 ezerért a vevő mondja, minek dolgozok, ott megtehetem, hogy piaszagúan eseek be. Piaszaggal együtt a vevő azt monja, hogyvalaki végre kiszolgálja, és a malmozó időben helyére tettem a cuccokat, mert utána nekem lesz egyszerűnn mgetalálni. Tőbbet fizett volna a munkanélkülim is, de ha van munka nem a seggem vakarom, és mellete keresek.

Nem volt tétje. 85ezernél lehet szarabbul keresni? Ki fog a határ mellett dolgozni ennyiért?

39. spinneli (válaszként erre: 36. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 15:49
Zavar, hogy zavar?
38. spinneli (válaszként erre: 35. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 15:49

Mit szól a vezetőség?

Hogy tudja így ellátni a feladatait?

Ha alkoholproblémái vannak, nem tudom, hogy higyan reflektál a kliensei problémáira?


Volt-e eddig valamilyen segítségnyújtás részére-ki van-e mondva nyíltan, hogy alkoholproblémái vannak?

37. massalhangzo (válaszként erre: 35. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 15:49
az, hogy abszolut nem erdekli, azt jelenti, hogy mar szoltal neki, es tesz ra, vagy ugy alapbol gondolod, hogy nem erdekli, mert rendszeresen igy jelenik meg
36. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2017. máj. 8. 15:48
Szerintem de. Viszont most én érzem magam kellemetlenül, amiért zavar.
35. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 15:46
Sajnos abszolút nem érdekli. A piaszaghoz és egyéb testszaghoz ugye nekünk kollegáknak is közünk van valamilyen szinten, mert érezzük, de van vele más higiéniai probléma is, pl. elöl hiányzó fogak, állandóa retkes körmök stb. Jó, ezekre (talán) mondhatja, hogy magánügye - bár nem hinném, hogy bármelyik közösség szívesen fogadna egy ilyen igénytelen kollegát - de ez a szag több a soknál. Nekem ma nagyon elegem lett belőle.
34. spinneli (válaszként erre: 3. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 15:45
kmm, most komolyan nem gáz, hogy ezen a területen dolgozik ilyen állapotban?
33. spinneli (válaszként erre: 1. - Pengő Gyöngyi)
2017. máj. 8. 15:44
Úgy jár dolgozni, hogy ivott????
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook