Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapestre egyedül felköltözni, rossz ötlet lenne? fórum

Budapestre egyedül felköltözni, rossz ötlet lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. birebora (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2020. jún. 22. 18:14
Ez így van.
11. Lávli* (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2020. jún. 22. 18:10

Vagy vmi népkonyhára ... 🙄

Igazad van.

2020. jún. 22. 18:01

Hú de bátor itt mindenki

Albérletre min. két hónap foglaló + a havi bérlet + rezsi Ez szerényen 300ezer! Plusz élni is kell amig munkát találsz

Innen indulj, tehát legyen a zsebedben 4-500ezer forint, nehogy lógó füllel kullogj haza

2020. jún. 22. 17:31

Szia!


Én 18 évesen jöttem, tök egyedül. Igaz, már 42 éve :-), de azóta is itt élek.


Keress munkát és megfizethető lakhatást és indulj, itt minden téren sokkal-sokkal jobbak a lehetőségek, mint vidéken.

8. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 22. 15:20

És ott megkeresel majd annyit, hogy albérleted is legyen vagy legalább egy szoba?

Nem tudom milyenek ott a fizetések.

A felsőoktatás (mostani hírek szerint) még online lesz ősszel - lehet, hogy könnyen találsz majd olcsó (80-90) albérletet. Sokan hazaköltöztek a vészhelyzet elején.

Nálunk az egyik emeleten három kisméretű bérelhető lakás is van egymás mellett.

Bankhoz, biztosítóhoz kéne pályázni ott lehet kapnál albérleti hozzájárulást is.

2020. jún. 22. 15:04

Köszönöm az eddigi válaszokat !

Igazság szerint, call centeres állásokat nézegettem, hiszen abban van tapasztalatom.

Csak jó olvasni sikertörténeteket.. azzal biztatom magam hogy fiatal vagyok még. :D

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 22. 14:28

Néhány ismerős operátori munkával kezdte, mikor felköltöztek és se végzettségüknek megfelelő munka nem volt sem szállás.

[link]


Nem röpködtek örömükben, de az olcsó (akkor 10ezer Ft) szállás mellett néhány év alatt össze lehet gyűjteni 1,5-2 milliót.

Persze, ha időközben akad jó munka, akkor innen lehet lelépni.:)

2020. jún. 22. 14:01

Attól függ, mennyire vagy életrevaló, mik az igényeid.

Sok évvel ezelőtt a férjem is így indult, fejvadász céghez jött fel, szállást is kapott. Ha ügyes vagy, hamar önállósodhatsz.

4. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 22. 13:47
Pénz nélkül nagyon rossz ötlet. Egyedül is, társaságban is.
2020. jún. 22. 13:43
Persze, én is úgy gondoltam hogy előbb állást keresek. (:
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 22. 13:00
A semmire semmiképpen se menj, először mindenképpen találj magadnak munkát és egy kifizethető albérletet. Ha munka nélkül mész annyira le fogsz nullázódni, hogy gyakorlatilag teljesen ellehetetleníted a saját életed.
2020. jún. 22. 12:46

Sziasztok!

Szerintetek nagyon meredek lenne, minimális félrerakott pénzből egyedül felköltözni Budapestre? 22 éves vagyok, egy borzalmas párkapcsolatban, albérletben Baranya megyében.


Hetek óta foglalkoztat a gondolat, hogy szívesen felköltöznék ( korábban már laktam ott, talán 2-3 évet de még anyukámmal), az a visszatartó erő, hogy egyedül nem tudnék kifizetni egy albérletet.. tehát mindenképpen lakótársakkal kellene élnem.


Illetve tényleg az, hogy most még se munka.. se barátok..


Van olyan aki hasonló cipőben jár mint én ?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook