Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten kerékpárral járni munkába fórum

Budapesten kerékpárral járni munkába (beszélgetős fórum)


1 2
13. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 14. 16:14
Szerintem mindenképpen próbáld ki, jó ötlet. Nem mondom, lesz vele plusz gond is ha át kell öltöznöd/kaját viszel/kocsival szállítjátok a bicót, de megéri kipróbálni, főleg, hogy ilyen jó idő van/lesz. És igen, odafele szerintem is a nagyobb probléma, haza felé lazább. E mellett a XV-ből a XIII-ba talán nem is vészes az útvonal. A távolság jó, és talán kiépítettek az utak is .... Mikor akarsz bele vágni?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Adbe82e122)
2020. máj. 14. 15:35
Értem! Akkor megoldott!
11. adbe82e122 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 14. 15:31
Tároló van+ saját irodai
10. adbe82e122 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 14. 15:31
Saját irodám van így nem gond az átöltözés. Városban, háát eleinte szokatlan volt, de egy-két múlva egyáltalán nem fog izgatni a forgalom.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Adbe82e122)
2020. máj. 14. 15:31

Munkahelyen hol tárold a kerékpárt?

Van külön öltözőtök is?

Ruhát hogyan tárolod?

8. adbe82e122 (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
2020. máj. 14. 15:29

Izzadós vagyok és ha elkap a gépszíj akkor tekerek inkább.

Délinél dolgozom, és a feneketlen tónál jövök el, így nincs sok emelkedő direkt emiatt.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2020. máj. 14. 15:18

16-ból 15-be kocsival mennék, mert megy a párom úgy is.

15-ből tekernék 13-ba, kb 10 km.

Én kicsit az átöltözéstől (nekem át kell, mert megizzadok), kaja vitelétől tartok, mert alapból sokat kerékpározok, de úgy mint kirándulás meg mint edzés, nem úgy mint munka előtt. A hazafelé már nem is zavar annyira.

Meg, hogy milyen a városban tekerni.

De mikor megindul az élet, nem tudom, hogy milyen lesz a bkv-n a helyzet, ezért gondoltam a kerékpárra.

6. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Adbe82e122)
2020. máj. 14. 15:12
Az tök jó. Nincs a két kerület túl messze egymástól viszont van némi távolság is, hogy tekerhess kedvedre. Én mondjuk nem szoktam izzadni mert lazán tekerek és általában nem emelkedőkön, de a XII-ben jó kis erőfeszítés lehet a hegyre feltekerni. Meredek emelkedőkön mész? Az utad mekkora százalékát teszi ki a hegyes rész a síkhoz képest?
5. adbe82e122 (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2020. máj. 14. 14:53
Dettó én is. Mindenhova, munkába is. De csak úgy kényelmes ha benn átöltözöm, futós ruhában megyek be, ami elvezeti az izzadságot. 9-től 12 kerbe.
4. tulipán*** (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 14. 14:44

Nem, nem minden nap mentem bicóval de volt hogy igen, és nagyon élveztem. Mivel reggel elég nehezen szedem magam össze és az út biciklivel hosszabb mint busszal, nem mindig értem volna oda, így csak néha-néha került rá sor. Most, hogy itthonról dolgozok és nincs bérletem sem, mindenhova biciklivel megyek, és nagyon élvezem.

Te nagyjából melyik részen bicajoznál munkába/ból?

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tulipán***)
2020. máj. 14. 13:43

Köszi! Igen, sajnos a kerékpár utakat néhol hiányosak.

Te kerékpárral jársz dolgozni?

2020. máj. 14. 13:36
Szeirntem jó ötlet. Vannak sok felé biciklis utak csak ezek sajnos néha megszakadnak, és akkor vagy a járdán, vagy az úttesten kell tovább menni. A Duna mellett kifejezetten szép a látvány, és ott talán végig ki is van építve az út ....
2020. máj. 14. 12:50
Véleményeket szeretnék azoktól, akik kerékpárral járnak munkába Budapesten.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook