Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesten és környékén tudtok olyan bababoltokat, ahol elfogadnak üdülési csekket? fórum

Budapesten és környékén tudtok olyan bababoltokat, ahol elfogadnak üdülési csekket? (tudásbázis kérdés)


9. Pen80 (válaszként erre: 8. - Carpediem*)
2011. nov. 5. 17:41
Igen, érdemes megnézni a használtakat, főleg a jobb minőségűek kibírnak jónéhány gyereket :) Ha emellett döntesz, azért vásárlás előtt nézd meg, hogy milyen a valóságban - vagy beszéld meg az eladóval, hogy mi van, ha mégsem jó nektek. Az ücs-ből meg max veszel ott mást, kell egy csomó minden még úgyis. Azon gondolkodom, mire lehet vajon használni még, esetleg majd babúszás, ilyesmi...
8. Carpediem* (válaszként erre: 7. - Pen80)
2011. nov. 5. 17:11

:)


egy próbát megér.

azért szerettem volna azt venni belőle, mert olyan büdösül piszkosul drágák a babakocsik, hogy mondom akkor legalább egy jó részére elég lesz a többit meg kipótolom, de most, hogy így gondolkodom, minek egyáltalában vadi új babakocsi, hisz a ..... oldalakon, van egy csomó szép , igaz használt babakocsi, hisz ha belegondolok utána mit kezdenék vele, nem igaz???

viszont már ami nagyon tetszik használtban az olyan 25-30ezer forint, vadi újan pedig olyan 100 körül mozog( 95-110).

Jó, hogy teljesen eltérek a tárgytól mi??

Bocsi, nem kell válaszolnod,

untatni meg nem akarlak, csak egy dilemma levezetésem volt:):):)

7. Pen80 (válaszként erre: 6. - Carpediem*)
2011. nov. 5. 16:44
Mindenképpen a babakocsi kell? Más babacuccra nem tudod elkölteni? Azért kérdezd meg őket, hátha belemennek.
6. Carpediem* (válaszként erre: 5. - Pen80)
2011. nov. 5. 16:35

:):)



végül is ugyan ott vagyok, ahol elindultam,

így nem tudom mi lesz a megmaradt ücs-ből

:(:(

5. Pen80 (válaszként erre: 4. - Carpediem*)
2011. nov. 5. 16:30
Ez is igaz :)
4. Carpediem* (válaszként erre: 3. - Pen80)
2011. nov. 5. 16:08
ha már ezt írod akkor én meg azt, hogy elvileg semmilyen babaholmit nem lehetne venni belőle,
2011. nov. 3. 14:28
A garancia nem úgy van, hogy kéred vagy sem, jogszabályi előírások vonatkoznak rá, csodálkoznék, ha lemondhatnál róla. :(
2. Carpediem* (válaszként erre: 1. - RLindi)
2011. nov. 3. 14:22

Szia:)

Figyi és szerinted ha nem kéred hozzá a garanciát, akkor ki lehet belőle fizetni a babakocsit??

1. RLindi (válaszként erre: 7. - Carpediem*)
2011. nov. 3. 10:53

Felhívtam Őket és azt mondták ige,lehet használni mindenre kivéve a garanciális termékeket:) Szper!


Köszi az ötletet!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook