Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brandenburg Neuró és Angio - szedi valaki, mi a tapasztalat róla? fórum

Brandenburg Neuró és Angio - szedi valaki, mi a tapasztalat róla? (tudásbázis kérdés)

máj. 16. 08:52
Én most megpróbálom,hátha nagyobb lelkesedéssel járok dolgozni,így pár hónappal a nyugdíj előtt .Hát igen az anyagi jólét csökkenti a szorongást.
máj. 15. 23:32

Mondjuk a kitalálója, akinek a nevét is viseli, nem tudom, mennyiben vett részt a kitalálásában, mert a gyógyszernek neuroptim a régebbi neve.

Lehet, megvett egy régi szabadalmat és jó marketinggel bedobta a köztudatba. Nem írja, hogy vegyészkedett volna, de persze ettől még lehet. Még az is lehet, hogy a növényi kivonat behozatalára egyedüli jogot vett, és csak ő állíthat elő belőle bármit is. (Ahogy Sch.N. az édesítője alapanyagára.)

Gondolom, a pánikbetegsége részben a bekövetkezett anyagi jólét miatt múlt el - ha nincsenek anyagi okok miatt szorongásaim, az egész élet könnyebb.

máj. 15. 21:17

Érdemes mindkettőt megnéznmi az Árgép-en.

A Neuro 3500, az Angio 2400 Ft körül kapható.

máj. 15. 21:12

Ez remek lehet, ahogy az összetételét nézem, semmi "kétes elem" nincs benne.

Ha ezzel segíteni lehetne sok alvászavaros, depressziós, pánikbeteg emberen, az nagyon nagy dolog lenne.

máj. 15. 20:15
Én sokáig szedtem a Brandenburg Neurót. Nekem használt. Alvásproblémára szedtem egyébként, de az energiaszintem is megemelte, és jobban bírtam a stresszt.
máj. 15. 18:37
Érdekelne ,hogy szedi -e valaki és mi a vélemény róla

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook