Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brandenburg Neuró és Angio - szedi valaki, mi a tapasztalat róla? fórum

Brandenburg Neuró és Angio - szedi valaki, mi a tapasztalat róla? (tudásbázis kérdés)


15. Csicsi25 (válaszként erre: 8. - JANDI55)
2021. jan. 29. 16:23
Én kettétörve szoktam lenyelni.
14. Guruljka (válaszként erre: 11. - Babi11)
2021. jan. 29. 16:17

Köszönöm, de én nem használom állandóan a fb-t.

Asztali gépem van, és a FB lassítja kicsit.

Amikor először rákerestem a témára, akkor láttam az oldalát.

13. Babi11
2021. jan. 29. 15:46
Szedtem jó volt.
12. Babi11 (válaszként erre: 8. - JANDI55)
2021. jan. 29. 15:45
Keresd a faebookon Brandenburg Gézát
11. Babi11 (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2021. jan. 29. 15:44
Facebookon ird be a keresőbe Brandenburg Géza
2021. jan. 29. 11:39
Köszönöm szépen a válaszod! Rendelem a neten! De még kérdezek egy patikus! Szép napot!
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - JANDI55)
2021. jan. 29. 10:55
Sajnos én sem találtam elérhetőséget, de ahol veszed, a patikus meg tudja mondani.
2021. jan. 29. 10:49
Sziasztok! Mivel nem találok elérhetőséget a Brandenburg Neuroval kapcsolatban, ezért itt szeretnék választ találni a kérdésemre, ami a következő! Össze lehet e törni, vagy kisebb darabokra vágni az étrendkiegészítőt, ha a nagy mérete miatt nem tudom egészben lenyelni? Filmbevonatos.válaszaitokat köszönöm előre is!
2020. febr. 20. 13:53
én az angiot szedem 3 hete,elsősorban a szorongásra, alvás problémára, de megörültem, hogy akár a fülzúgásra is hathat, esténként órákig forgolódtam mire el tudtam aludni, de felkelésig kb 2 óránként felébredtem, már az első nap igaz akkor is nehezen aludtam el, de végig aludtam az egész éjszakát, ez 3 hétig tartott, most olyan mintha semmit nem szednék,illetve a tabletta szedése előtt sokat fájt a fejem, ne nem nagyon csak kicsit, szinte majdnem minden nap azzal ébredtem, de magától elmúlt, ezen is segített a tabletta, de lehet ez is csak átmeneti volt, mert most már megint kicsit fáj, igaz nem minden nap, szóval nem tudom még mi lesz, remélem továbbiakban pozitív dolgokat tapasztalhatok, már annyi mindent próbálok, csak gyógyszert ne kelljen szedni, szóval most épp minden bizodalmam ebben van... azt hallottam, hogy a szorongás egyéb ilyen dolgokra minimum 1 hónap után lehet számítani, szóval még bizakodom, bár sajnos az angioról nincs tapasztalat amit megosztottak volna az emberek csak a neuroról arról egész jó vélemények vannak, ha lehet nekik hinni és igazi emberek vannak mögöttük...
2019. máj. 16. 08:52
Én most megpróbálom,hátha nagyobb lelkesedéssel járok dolgozni,így pár hónappal a nyugdíj előtt .Hát igen az anyagi jólét csökkenti a szorongást.
2019. máj. 15. 23:32

Mondjuk a kitalálója, akinek a nevét is viseli, nem tudom, mennyiben vett részt a kitalálásában, mert a gyógyszernek neuroptim a régebbi neve.

Lehet, megvett egy régi szabadalmat és jó marketinggel bedobta a köztudatba. Nem írja, hogy vegyészkedett volna, de persze ettől még lehet. Még az is lehet, hogy a növényi kivonat behozatalára egyedüli jogot vett, és csak ő állíthat elő belőle bármit is. (Ahogy Sch.N. az édesítője alapanyagára.)

Gondolom, a pánikbetegsége részben a bekövetkezett anyagi jólét miatt múlt el - ha nincsenek anyagi okok miatt szorongásaim, az egész élet könnyebb.

2019. máj. 15. 21:17

Érdemes mindkettőt megnéznmi az Árgép-en.

A Neuro 3500, az Angio 2400 Ft körül kapható.

2019. máj. 15. 21:12

Ez remek lehet, ahogy az összetételét nézem, semmi "kétes elem" nincs benne.

Ha ezzel segíteni lehetne sok alvászavaros, depressziós, pánikbeteg emberen, az nagyon nagy dolog lenne.

2019. máj. 15. 20:15
Én sokáig szedtem a Brandenburg Neurót. Nekem használt. Alvásproblémára szedtem egyébként, de az energiaszintem is megemelte, és jobban bírtam a stresszt.
2019. máj. 15. 18:37
Érdekelne ,hogy szedi -e valaki és mi a vélemény róla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook