Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bp.-en tudtok ajánlani kórházat csípőprotézis műtéthez? fórum

Bp.-en tudtok ajánlani kórházat csípőprotézis műtéthez? (tudásbázis kérdés)


14. agnesss0129 (válaszként erre: 13. - Gizus58)
2017. júl. 17. 16:38
köszi!
13. gizus58 (válaszként erre: 8. - Agnesss0129)
2017. júl. 17. 15:39
Ha a Kútvölgyibe tartozol menj el oda ortopédiára rendelésre.Ha műtenek ott, akkor megadják hogy milyen vizsgálatokat kell elvégezni várólistára vesznek, mert nem megy azonnal a műtét.Minden kórházban más a műtét előtti protokoll, és ennek megfeleően adnak vagy javasolnak a háziorvosnak hogy mit kell elvégeztetni .labor, góckutatás, satöbbi. Ha nem kérsz fel orvost a műtétre akkor nem is kell "megköszönni" ha megműt, akkor adsz ha tudsz.De ha felkérsz valakit annak van tarifája!!
12. Mezei Virág (válaszként erre: 11. - Agnesss0129)
2017. júl. 17. 15:08
Szivi, és sok szerencsét a mielőbbi sikeres műtéthez!
11. agnesss0129 (válaszként erre: 9. - Mezei Virág)
2017. júl. 17. 14:30
köszi a segítséget! :)
10. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Agnesss0129)
2017. júl. 17. 14:14

A listát szívesen!

Ezekben a kórházakban végzik a műtéteket Valamelyikbe tartozol valószínűleg. Dokinak kell tudni.

9. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Agnesss0129)
2017. júl. 17. 14:10

Keress másik háziorvost...

Én más ügyben jártam így, mint te. Kaptam beutalót, más helyre.

A háziorvostól kértem aztán, mert ahova tartozom, oda akartam menni.

Szóval a házidoki feladata lenne a beutaló, és az összes kivizsgálásra küldés műtét előtt. (laborvizsgálatok)

8. agnesss0129 (válaszként erre: 7. - Mezei Virág)
2017. júl. 17. 14:04

Helyileg a Kútvölgyibe tartozom,de ott nem tudom van-e ilyen műtét.Sajnos a házi orvosunk nagyon beteg lett és helyette egy nagyon fiatal dr.-nő van aki akár milyen hihetetlen nem tudott sehová sem adni be utalót. :(

Az ortopéd orvosom meg nem úgy adott be utalót ahová tartoznék,hanem ahol ismerőse van,azért is kellene rá hivatkoznom...

Csak most mosolygom mert idáig tiltakoztam a mütét ellen,de mire rá szántam magam nem tudom merre is kezdjem el.Sajnos vagy hála nincs ilyen ismerősőm aki át esett ilyen mütéten hogy tanácsot kérjek.A listát köszönöm!

7. Mezei Virág (válaszként erre: 6. - Agnesss0129)
2017. júl. 17. 13:56

Csak van egy kórház, ahova tartozol, nem? Oda kéne kérés nélkül is adni a beutalót.

Nem neked kellene keresni a kórházat... :(

Persze nálunk ez nem normálisan megy.

Ha orvost akarsz választani, az nem olcsó. :(

6. agnesss0129 (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2017. júl. 17. 13:46

A házi orvos nem ajánlott senkit,pár napja jártam nála és kérdeztem...

Ortopéd főorvos akihez járok ajánlotta a MÁV kórházban az ismerősét egy ugyancsak főorvost/beutalót is írt/,de gondolom nem lenne olcsó sem/én ápolási segélyen vagyok Anyummal/és eléggé messze van a lakóhelyemtől is.

2017. júl. 17. 13:24

Várólista

[link]

4. Mezei Virág (válaszként erre: 3. - Agnesss0129)
2017. júl. 17. 13:07
Szerintem a házorvoshoz kell menni először. Minden eligazítást meg fog adni.
2017. júl. 17. 12:16

szia!

Nem tudom tapasztalatból írtad-e a klinikát,ha igen akkor kérdezném hogy beutaló kell is utána hívni kell őket vagy tudod-e hogy müködik az előjegyzés?Sajnos vagy hála még idáig nem volt ilyenben részem.

2017. júl. 17. 10:52
Semmelweis Egyetem - Ortopédiai Klinika
2017. júl. 17. 09:13

Sajnos csípőprotézisra "kényszerülök" ha akarom,ha nem.Muszáj rá szánnom magam.

Esetleg ha valakit mostanában műtöttek és tudna ajánlani kórházat,orvost meg köszönném./...és persze azt is hogy jutok be hozzá,kell be utaló vagy elég egy telcsi/

köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook