Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epekőműtét! Budapesten tudtok jó dokit és kórházat javasolni? Kit hol műtöttek? fórum

Epekőműtét! Budapesten tudtok jó dokit és kórházat javasolni? Kit hol műtöttek? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 12. 07:04

Köszönöm,hogy írtatok.

Kétszer szültem és ezután derült ki az epekő nálam,pontosan 2010-áprilisában,tehát már küzdök vele egy ideje.Akkor pici volt a lányom és szoptattam,tehát nem mentem el műtétre.

Mostanában pedig sajnos mindnféle bajaim vannak állandóan féloldalas fejfájásom van,ráz a hideg aztán melegem van,a gyomromban fura érzéslessz olyan mindha hánynom kellene,nem bírok inni,de hányni sem.Ilyenkor lekell feküdnöm,aztán pár óra múlva jobb lessz.Bucsopant szoktam szedni.

Most megyek pénteken ultrahangra,kiváncsi leszek mit mondanak.Másfél éve egy kövem volt.

4. Vali72 (válaszként erre: 1. - MANCIKA123)
2011. okt. 11. 16:44
Előtte próbáld ki a "kőtörőfű" nevű kapszulát. Bio boltban lehet kapni, epe és vese köveket szétszedi. Sok ismerősömnek segített.
2011. okt. 11. 16:41
Engem 10 éve műtöttek,de én is hasonlót tudok írni,mint Kleme...Sajnos diéta nélkül továbbra sem tudok meglenni.Valószínűleg ismét kövem van.Most,hogy terhes vagyok,még inkább erősödtek a tünetek.Mindenképp kérd ki az orvosod tanácsát,hogy milyen stádiumban van az epekövességed.Ha nem veszélyeztet,akkor ne siesd el!
2011. okt. 11. 16:17

szia!

Én nem pesti vagyok, ebben nem tudok tanácsot adni.

Nem tudom mekkora bajod van, hogy műteni kell.

Én laparoszkópos műtéten estem át, februárban.A doki, aki műtött jól végezte a dolgát, de sajna a műtét után sem változott az állapotom, ha nem diétázok, akkor nem vagyok jól.

Nem tudom más hogy van ezzel, de én így vagyok vele.

Azért írtam le ezt,mert segíteni akartam abban, hogy ne műttesd meg magad, ha nem olyan sürgős.

2011. okt. 11. 16:09
Epekőműtét!!!Budapesten tudtok jódokit és kórházat javasolni?Kit hol műtöttek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook