Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botoceutical tapasztalatok fórum

Botoceutical tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. febr. 10. 14:44

Én megtaláltam minden ilyen jellegű információt ...összetevő,forgalmazó...

Most másfél hónap után elmondom a tapasztalataimat is,mert így kerek..

Szerintem látszik a használata,bár csak egy fél üveg volt az enyém ,mert férjuram is rákattant:DD

Most Ophtaceruticalt rendeltem,mert a szemünkre használjuk inkább,de a kicsi ráncok tényleg visszahúzódtak.

Majd erről a spec szemesről is reagálok egy hónap múlva:DD

2010. dec. 24. 18:47

Pureceutical botoceutical fenntartások

Nekem komoly fenntartásaim vannak a termék megbízhatóságával kapcsolatban. (A hatásosságáról nem tudok nyilatkozni.) Én ajándékba kaptam botoceuticalt és pureceuticalt és használat előtt kicsit utána olvastam a márkának és a cégnek. Az értékesítést és PR-t szolgáló információkon kívül SEMMI nem tudható meg a gyártóról, a termékek előállításáról, az összetevők származási helyéről, vagy bármilyen tesztről, minősítésről. A Zürichben bejegyzett cég egy belvárosi iroda nem pedig a gyártó telep (google maps alapján). Sem egy vevőszolgálati telefonszám, sem információ a cég vezető munkatársairól, ne adj isten szakértőkről nincs. (www.f-cos.com és herb-pharma.com) Magát a céget egy darab e-mail címen keresztül lehet csak elérni. Nem hiszem, hogy svájci cégről van szó, sokkal inkább valakikről (bárki lehet), akik zürichi címre jegyezték be a céget. Láthatólag a cég közép-kelet európai piacra koncentrál (a megadott kontaktok és választható nyelvek alapján) gondolom, mert nálunk még nincs akkora kultúrája a tudatos vásárlói magatartásnak és nem nézzük meg alaposan, hogy mit is kenünk magunkra.

A "swiss quality" egyenesen humbuk. Ilyen minősítési jelzés nincs (csak hotelekre vonatkozó...), szóval ez csak egy hangzatos PR bemondás. Ha a tájékoztató füzetecskét elolvassátok, ott sincs semmi érdemi info. Még valami: kibontottam a "pureceutical"-t, aminek nyomós kupakja van, de közben simán le is lehet csavarni... sőt ki is volt folyva a dobozban. Szerintem egy minőségi terméknél ez biztosan nem lenne megengedhető. Ráadásul ez a termék két, nem vegyülő anyagból áll (használat előtt kell felrázni, hogy elvegyüljenek), ezért aztán csak a felszínen úszó összetevőből folyt el. Ez kicsit komolytalanná teszi a termék megbízhatóságát... Én úgy látom, hogy ez egy méregdrága, gyönyörűen csomagolt veszélyforrás, amiről annyit biztosan tudni lehet, hogy az égvilágon semmi vizsgálaton nem esett át! (Ha lett volna ilyen, azt biztosan büszkén hirdetnék.) Nem véletlen hogy semmi frontot nem nyit a cég ahol akár panasszal élhetnénk, akár több információt megtudhatnánk a termékről. Egy cég, aki ennyire nem vállalja ennek a lehetőségét, az pontosan tudja, hogy nem egy letesztelt, megbízható terméket forgalmaz... Mindettől függetlenül a termék lehet hatásos, sőt megkockáztatom, hogy gyorsan látványos eredményt produkál. De számomra ez csak még szükségesebbé teszi annak igazolását, hogy a termék ezt az eredményt az egészségre és bőrre káros (később jelentkező) mellékhatások nélkül érik el. Megdöbbentő, hogy a gyógyszertárak gondolkodás nélkül kirakják a vitrinbe és árusítják ezeket a termékeket...

Remélem ez segít a döntésben.

Kiegészítésképpen még ezt a holnapot találtam, ami különböző kozmetikai gyártókról írt értékelést. Sajnos angolul van.

[link]

2010. dec. 19. 19:11
Akkor ezek szerint senki nem használta még???
2010. dec. 6. 21:09
Én karácsonyra kapom majd/FÜLEST KAPTAM/,és nem akarom ,hogy ne legyen értelme,mert anyira szívesen adják......./már a család,:DD/úgyhogy jó lenne ha jó lenne:)
2010. dec. 6. 21:05

A neve az, hogy botoceutical.

Anyu használta, tőlem kapta :-) De többféle van, én az aranyosat vettem neki és látszott az eredménye, de nem egy üvegnyi után. Vettem neki vagy 3- at.

2010. dec. 6. 21:03
bár lehet botocerutical a neve??Nem tudom??ha a botoxszal kapcsolatos,akkor inkább ez?!
2010. dec. 6. 20:59

Hát úgy tűnik kapok egy adag,vagy doboz szert.

Ha valaki használt,vagy használ már ilyet szeretném ha beszámolna hogy megy neki,és hasznos -e ez a szer?!Vagy van -e trükkje?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook