Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrbetegség-de micsoda? fórum

Bőrbetegség-de micsoda? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 21. 15:28
Köszönök minden hozzászólást és jó tanácsot!
2010. máj. 14. 10:08

Szia!


Nekem a tenyeremen és az ujjaim közt szokott kijönni. Én is mindenféle krémet kaptam már rá,és tudod mi használt??A kb 300ft-os gyógyszertári vizes alapú kézkrém...már arra is rájöttem,hogy a krumpli szórakozik velem..valószínű nem vagyok jóban a keményítővel,azóta gumikesztyűbe pucolok és 100%helyrejött.

De én is 3 bőrgyógyinál jártam,és egy sem tudott megoldást.Ekcéma/gomba.A többezres krémek egy ideig javítottak,majd hirtelen visszaesés.

20. cony4
2010. máj. 14. 07:24
Valóban el kell menni másik dokihoz is.A nővérem évek óta küzd, mert a gyereknek állandóan előjön a bőrviszketés.Végül egy magándoki találta meg a baját és a rá való gyógyszert.KB.3 orvosnál járt már vele.Ilyen esetekben áldozni kell rá, mert az sztk-s orvosok sajnos nem sokat érnek.Ők is emberek, és valljuk be öszintén nem mindenki érdemli meg az orvosi diplomát.
19. terek (válaszként erre: 9. - Kiraroli)
2010. máj. 13. 23:06

nekem olyan amit leírtál, ételallergia. olyan ételektől amiben van fém.

nekem a szteroid és a gyógyszer együtt használ csak :(

2010. máj. 13. 22:45

Amit leírtál teljesen oké.

Használd a bevált szereket, egy kis Mg-pótlás nem árt a feszültebb időszakban.

Sokat segítene, ha időnként kikapcsolnál vagy pozítívabban állnál magadhoz és nem szigetelnéd le magad a külvilágtól.

Tudom mindez hihetetlennek tünik, de te magad írtad le az okát. Minden testi tünetnek lelki eredete van, legalábbis sokan így tartják, nekem van hogy bejön, ha sikerül rájönni mi váltja ki. :)

Próbálkozhatsz a csalánteával is

Igyad fürödj benne, most egyébként is szezonja van. Természetben is szedhető Csúcsrészét kell szedni, hogy tudjon terjedni...

2010. máj. 13. 22:24
ne próbáld magad kezelgetni hosszú távon. Nagyon fontos, hogy lásson egy jó bőrgyógyász és addig menj amíg nem derül ki, hogy mi is az valójában. Addig viszont tudom javasolni a SENSOLITE ágyat! Tényleg használ. Tapasztalat:)
2010. máj. 13. 22:23
hehe én tudok egyet kettőt ajánlani...nekem a xanax 0,5 bevált...
2010. máj. 13. 22:21
hát, ha belegondolnuk nyakamon van még pár vizsga, utána diploma jún-ban, majd h utána mi lesz az is aggaszt....ideje lenne vmi feszültségoldó tevékenységet keresnem...
2010. máj. 13. 22:20
ja, én is gondoltam rá. de ha belegondolsz elég durva lenne, ha mindig a stressztől ilyen ocsmányságok jönnének ki rajtad...
13. kiraroli (válaszként erre: 11. - 3da78bf33d)
2010. máj. 13. 22:19
ez az....de az iagaz h a stresz jobban kihozza nálam is!
12. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - 3da78bf33d)
2010. máj. 13. 22:18
Nem lehet, hogy a stressztől van?
2010. máj. 13. 22:18
Igen, olyan mint a herpesz, kicsi hólyagok, ha elvakarod terjednek és újak nőnek ki. Majd besebesedik és nehezen gyógyul be, lila árnyalatú foltot hagyva maga után
10. 3da78bf33d (válaszként erre: 7. - Kiraroli)
2010. máj. 13. 22:16
Aug. óta lakom más helyen, de kiskoromban mindig kint lógtam a kertben nálunk, ahol sokféle virág volt. miért pont most jönne ki? Ami egyedül vissza tudja fogni, h ne terjedjen az az Elocomos kenőcs és az ezüst kolloid oldat. Mióta elkezdődött a vizsgaidőszakom, azóta újult ki, pedig már kezdtem örülni h elmúlik. :(
2010. máj. 13. 22:14
pici apró holyagocskák és rohadtul viszketnek! ha megpróbálod kinyomni ilyen vizes akármi jön ki belőle és újragyűlik... nem?
2010. máj. 13. 22:12
NEM, NEM LEHET PIKKELYSÖMÖR, MERT NÉZEGETTEM MÁR AZ ÁLTALAM ÖSSZES ISMERT BŐRBETEGSÉGRŐL KÉPEKET A NETEN ÉS NEM HASONLÍTOTTAK :(
2010. máj. 13. 22:10
és 20 évig bőrgyogyoról jártam bőrgyógyra... és semmi eredmény velük....
2010. máj. 13. 22:09
drágám majd holnap teszek fel képet az enyémről! csak nekem minden évben kijön és tavasztól őszig tart és az amit te leírtál!!! csak nem egy kis részen van, hanem az egész alkaromon... sőt már a tenyeremen is! nekem virágporra pollenre jön ki! figyeld meg ! dörzsöld a kézfejedre a virág fejét, és várj....estére rajta lesz! a legjobb rá az antihisztamin( zirtec) vagy a fenistil cseppek! 20 csepp napi 2x. na meg a first hogy ne fertőződjön meg nagyon jól hűsít... és nekem most így kb 20 év próbálgatás után a exxem repair a legjobb rá...
2010. máj. 13. 22:05
pikkelysömör?!
2010. máj. 13. 22:04
egy bőrgyogyi nem tudta,keress fel egy másikat...
2010. máj. 13. 22:04
ételallergia lehet?
2010. máj. 13. 22:03
övsömör.
2010. máj. 13. 22:03

sziasztok!

azért írok nektek és kérem a segítségeteket h hátha volt köztetek olyasvki, akinek hasonló tapasztalatai voltak, mint nekem.

Olyan bőrbetegségem van, mely a kézfejen és az alsó lábszáron jön ki. Kis hólyagokból álló telepek jönnek ki a bőr felületén (hasonló mint a herpesz kialakulása). Iszonyúan viszketnek és terjednek! Már voltam bőrgyógyon: kiírtak már ekcéma meg bőrgomba elleni krémet de semelyik sem használt.Ha vkinek van fogalma arról, h mi lehet ez, vagy tényleg szenvedett ettől az írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook