Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldogtalan vagyok meg egy hülye, segítsetek! fórum

Boldogtalan vagyok meg egy hülye, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. máj. 28. 22:17

Szió !

Irtam privátba.

20. forgatos (válaszként erre: 1. - Manki)
2012. máj. 28. 22:15
Ez hányadik párkapcsolatod?
19. Carmena (válaszként erre: 14. - Manki)
2012. máj. 28. 22:15
Nem akarlak elkeseríteni.... és még az is lehet, hogy beválik.... de én nem hiszem, hogy ha te többet adsz neki, akkor te is megkapod majd azt, amire vágysz! Hacsak nem ülsz le vele beszélni egy idő után és kereken kimondod, hogy mit szeretnél!
18. 8e9170fe09 (válaszként erre: 11. - Manki)
2012. máj. 28. 22:15
A szerető arra való, hogy megadja azt amit otthon nem kapsz meg, legyen az bármi is. És csak a szépet, csak a jót.
2012. máj. 28. 22:13
Hát itt már nem fogod megváltoztatni... :)
16. Manki (válaszként erre: 13. - Carmena)
2012. máj. 28. 22:13
Azért nem flörtölök, mert annyira zavarban vagyok, meg félek, hogy hülyét mondok, aztán meg napokig ég a képem, hogy mekkora marha voltam...
15. Carmena (válaszként erre: 12. - Doubter)
2012. máj. 28. 22:12
Bizony, bizony! Léteznek olyan férfiak, akik hosszú évekig képesek kimutatni a szeretetüket! És bókolnak, udvarolnak, megadják a módját annak, hogy különlegesnek érezzük magunkat!
14. Manki (válaszként erre: 10. - Orsibigyu)
2012. máj. 28. 22:11
Azt hiszem igazad van! Tényleg csúnya hogy másra vágyok én is ezt érzem! Megpróbálom megváltoztatni magamban ezt a dolgot és tényleg arra koncentrálni, hogy én mit adhatok neki.
13. Carmena (válaszként erre: 11. - Manki)
2012. máj. 28. 22:11
Miért is nem kacérkodsz és flörtölsz? Az az egyik legjobb dolog, amit nőként kaphattunk! Egy játék, amit persze nem kell végigjátszani.... de idegen férfiakkal összenézni, bezsebelni az elismerésüket, még akkor is, ha az csak egy pillantás, rendkívül jó dolog!
12. doubter (válaszként erre: 10. - Orsibigyu)
2012. máj. 28. 22:11

De igenis,van olyan férfi aki akár naponta megjegyzi, hogy milyen jól nézel ki, és körbeudvarol, több mint 15 év után is...

Azt, hogy ez igaz-e, vagyis tényleg így látja-e, vagy csak van annyira rafinált, hogy tudja, hogy ez jól esik és kell egy nőnek??? Na ez egy másik kérdés...

11. Manki (válaszként erre: 3. - 8e9170fe09)
2012. máj. 28. 22:08
Az az igazság, hogy nem tudnám elképzelni, hogy megcsaljam a férjem, amikor más pasi után sóvárgok, soha nem a szex jut eszembe, hanem hogy romantikusan összejövünk (én természetesen elválok), egyébként nem vagyok ledér nő és szerintem ezért nem is ugranak rám a pasik, mert én soha nem kacérkodok, flörtölgetek.
2012. máj. 28. 22:06
A hiba tenyleg benned van. Olyan ferfi nincs, aki 15 evig folyton a szepsegedet csodalja. Csunya, hogy masra vagysz. Mit szolnal hozza ha o erezne igy? Becsapod magad a mentegetozessel, hogy nem ereztet veled dolgokat. A valosag nem tud versenyezni a fantaziadban elo romantikus vagyakkal. Ha nem elegszel meg azzal amid van, es nem kezded el ujra onzetlenul szeretni a ferjedet, soha nem leszel boldog. Ha arra fokuszalnal, hogy te mit adhatsz aferjednek, o mire vagyik, hogy tudnad megjobban kifejezni a szeretetedet, o is eszrevenne ezt es lehet ezert jobban becsulne mint azert, hogy 6O kilo vagy.
9. Carmena (válaszként erre: 6. - Schauma)
2012. máj. 28. 22:06

Azért szeretőt találni nem olyan nehéz!

JÓ szeretőt találni.... na az már tényleg nehéz, illetve időigényes!

8. Manki (válaszként erre: 2. - E28c748947)
2012. máj. 28. 22:06

Igen szoktunk közös programokat csinálni és akkor tényleg jobb!

Önbizalomhiány??? Erre még soha nem gondoltam és mit gondolsz, hogyan tudnám ezt rendbe tenni magamban?

7. Carmena (válaszként erre: 1. - Manki)
2012. máj. 28. 22:05

Őszintén együttérzek veled!


Egyébként egy-két női praktikát bevethetnél... mármint a férjednél!

Ne légy elérhető! Legyenek külön programjaid, hátha kapcsol és belehúz! Persze ez nem biztos, hogy beválik, de próbálkozni lehet!

6. schauma (válaszként erre: 3. - 8e9170fe09)
2012. máj. 28. 22:04
Mégis, hol és hogyan "akasszon" le egy szeretőt??? Gondolom nem csak egy egyéjszakás kalandra lenne szüksége.
5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 3. - 8e9170fe09)
2012. máj. 28. 22:01
Aztán majd a férje is kiszínezi Őt szép kék-zöld foltokkal!Remek ötlet! :D:D
2012. máj. 28. 22:01
Teljesen megértelek.......
3. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Manki)
2012. máj. 28. 22:00
Színezd ki az életedet egy titkos szeretővel!
2012. máj. 28. 21:59
Önbizalomhiány.Elsőre ez ugrott be.Nem mellesleg csináltok közös (ketten) programokat?
2012. máj. 28. 21:56

Sziasztok,

annyira jól esne most néhány ötlet mit tegyek, hogyan legyek boldog :(

15 éve vagyok együtt a férjemmel és egyre sürűbben érzem, hogy vágyok a szerelemre, kb. 5 év óta minden évben elkezdek egy másik pasi után sóvárogni (persze soha nem kellek senkinek, valószínűleg csak ezért maradt meg eddig a házasságunk). A férjemmel nincs semmi extra probléma, nem iszik, nem játékgépezik, nem ver, csak valahogy nem lát engem, tudom, hogy szeret, de nem érezteti velem, amikor 16 kg-val nehezebb voltak akkor sem mondta soha, hogy elhíztam, de most, hogy csak 60 kg vagyok, most sem mondja soha, hogy csinos vagyok. Van egy másfél éves kisfiúnk és furdal a lelkiismeret, hogy milyen szemét vagyok, hogy ilyeneket érzek és hogy veszélyeztetném az Ő boldogságát is, mert ha pl. egy férfi komolyan rám startolna, akkor biztos nem állnám meg, hogy ellenálljak, ezért szenvedek, mert elítélem ha elhagyják a házastársak egymást mikor ott vannak a gyerekek:(

közben erre vágyok, tiszta skizó vagyok. A férjemnek számtalanszor mondtam már az elmúlt évek alatt, hogy nekem milyen fontos lenne, hogy mondjon szépeket, de csak arra képes ilyenkor, hogy annyit mondjon, szép vagy :(

Annyira gáznak érzem magam, hogy ilyen miatt nyavalygok mikor másoknak sokkal nagyobb problémáik vannak, de nem találom a megoldást! Kérlek segítsetek!

Köszi előre is válaszokat!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook