Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldog párkapcsolat: álom vagy valóság? fórum

Boldog párkapcsolat: álom vagy valóság? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Boldog párkapcsolat: álom vagy valóság?

1 2 3 4 5 6 7 8
2009. dec. 27. 17:50

Nagyon igaznak, és hasznosnak érzem ezt az írást .

Ha meghagyjuk egymás függetlenségét.és mi hölgyek befogjuk néha a szánk is ,no és nem teszünk mindenért megjegyzést,tálán még a 36 év után is van boldog jövő.

12. Cyntia
2009. dec. 27. 17:28

Az egész cikk tökéletes.

Boldog vagyok: egyedül.

Szeretem a kapcsolatokat, mint mindenki, és ráadásul mérleg vagyok.

De a férfiak: egyenlőre úgy tűnik nem tudnak lépést tartani velem.

Azt hiszem, ha a férfiakat valaki kézbe venné: a Föld is máshogy forogna.. :D!

2009. dec. 27. 17:27
Köszönet a cikkért, ilyet kellett volna 25 évvel ezelőtt olvasnom vagy legalább valakivel elbeszélgetni.
10. 274c9996b8 (válaszként erre: 6. - Ba6e61ec64)
2009. dec. 27. 17:22

-:D

Jo hozzaallas , igy kellene felfogni mindnyajunknak , akkor kevesebb lenne a boldogtalansag.

2009. dec. 27. 17:11

sokan keresik a szerelmet.....

én nem kerestem...rámtalált :D

2009. dec. 27. 17:11

hát én nem is olvastam el teljesen a cikket, bocsánatot is kérek...:(

de én pl soha nem gondoltam volna, hogy lesz párom...ez miattam...még fiúkkal sem beszélgettem soha...addig amíg:T

avaly előtt el nem mentem brigádozni...többen voltunk egy helyen egy gyárban, később csatlakoztak hozzánk többen is...

jött egy fiú a lányok közt :)aki nem nagyon tűnt fel nekem...csendes és szorgalmas volt...

de szóbaelegyedtünk...és jól elbeszélgettünk...vagy hivott engem hogy segítsek neki, holott az 1 emberi munka volt..

de mentem és egész végig sülve-főve együtt voltunk

és aztán vége lett...mielőtt felszállt a buszra, elkérte a számomat...

és azóta együtt vagyunk....holnap lesz 1 éve és 4 hónapja :D

és ő a másik felem, a lelki társam :)

7. Zsuzsi56 (válaszként erre: 5. - Tündér69)
2009. dec. 27. 17:02
Ittam szavaidat, irígylem optimizmusod! Kérlek küldj egy kis pozitív energiát nekem, nagy szükségem van rá. Nemrég lettem özvegy, még mindig csak "lebegek".
6. ba6e61ec64 (válaszként erre: 5. - Tündér69)
2009. dec. 27. 16:55
Bennünk?Bennem van!Nem is kevés!
5. Tündér69 (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2009. dec. 27. 16:49
A boldogság vagy boldogtalanság attól függ, hogyan élünk meg egy helyzetet. Természetesen senki nem örül annak, ha rosszul végződött egy párkapcsolata, de amitől a kapcsolat elromlott, annak mi vagyunk az oka. Erről még oldalakat lehetne írni, a lényeg, hogy a következő kapcsolatban is boldogtalanok leszünk, ha az alapvető problémáinkat nem oldjuk meg. Sajnos én ezt látom nap mint nap, mert ez a munkám, és sajnos saját tapasztalatom is van e téren. Szóval a lényeg, valahol a boldogtalanság is bennünk van.
4. 274c9996b8 (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2009. dec. 27. 16:37

Termeszetessen van olyan ember/emberek akik boldogga tudnak tenni bennunket ! / epp ugy mint boldogtalanna -:(/

Mi is kepessek vagyunk boldogga tenni masokat ! Az ember tarsas leny , szereti ha szeretik es ha szerethet , szerintem :D

2009. dec. 27. 16:21

Írod, hogy nem tud senki boldoggá tenni, mert a boldogság bennünk van.

Lehet...

De boldogtalanná annál inkább, holott a boldogtalanság nincs bennünk, nem?

2009. dec. 27. 16:18
Érdekes cikk, ámde nem feltétlen értek mindennel egyet.
2009. dec. 27. 16:03
Mindannyian keressük a másik felünket, a lelki társunkat, azt az embert, akiről azt gondoljuk majd boldoggá tesz bennünket. A baj ott kezdődik, hogy sajnos senki nem tudja boldoggá tenni a másikat. A boldogság bennünk van, ha van.

Ugrás a teljes írásra: Boldog párkapcsolat: álom vagy valóság?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook