Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Boldog-boldogtalan versek-gondolatok életről-halálról fórum

Boldog-boldogtalan versek-gondolatok életről-halálról (beszélgetős fórum)


2022. febr. 14. 23:25
Örökké szeretlek, hallottam már párszor, de mindig csak mástól, a filmben ahol gázol, csordultig a giccsbe, nesze neked Bálint, szállj be inkább bridzsbe.
2022. febr. 14. 23:20
Elkapott az ihlet, mint Floki a lábtörlőt, meg tudod fejteni, mi van a fejemben, senki sehova be ne lépjen, amíg nem adok rá engedélyt, térdelj le kutyába és mehetsz a pénzedért.
2022. febr. 14. 23:16
Gránit biztonságú jövő perc alatt sejlik köddé! A francot se érdekel, ha van elég kenyér. Tejet is adj hozzá, a kávémba bele, gyönyörű mátkám csókot szám szélire.
2022. febr. 14. 23:14
Szólított a mester, én magamat, hová lettél füttyös? Ja, itt vagyok! 🙂
2022. febr. 14. 23:11
Ez nem a Halloween, vámpírok bálja, a kretének serege itt van, de bánja, ha nem fordul napkelet felé, a zsebben legyen pénz, a hajon pedig zselé.
2022. febr. 14. 23:09
Vigye el a fertő, akit akar, a kézmosó a mosdó szélén, kényszeresen betakar a sötétség, lágy ölén bájos muzsikaszó, lehet még jó.
2022. febr. 14. 23:06
Te kretén nap, Ó te borzasztó világ! Mégis olvadozik a jégcsap, de közben fenik már az acélt! A cél, jobbnak lenni a szemétkupacon, nem iszom kávét, mert most bulizom.
2022. febr. 14. 23:02
Jaj az én mátkám vajon mit csinál? Fel vagyok dobódva mert most senki nem cseszte fel a zagyam! Nem érdekelnek a csöpögős szívek, se a szerelmes dalok, ez a nap is ugyanolyan mint a többi, de mindenkit egyszerre szeretek és utálok.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook