Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsi vagy nem bölcsi fórum

Bölcsi vagy nem bölcsi (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 19. 11:26
Hacsak nem feltétlenül muszáj dolgoznod, én semmilyen körülmények között nem adnám bölcsibe! Egy kétévesnek legelsősorban az anyukájára van szüksége, legyen bármilyen kedves egy gondozó, sosem lesz az anyja. A kicsinek is nagy törés az elválás, ráadásul olyan gyorsan felnő, ennyire szüksége nem sokáig lesz rád, vétek kihagyni egyetlen pillanatot is, soha többé nem jön vissza!
2010. febr. 19. 11:26
Most áprilisban lesz kettő, de már őssszel szóltunk hogy menne és most szóltak , hogy lehetne intézni a paírokat.
2010. febr. 19. 11:25
Már éjjel se tudok aludni, mert nem tudom eldönteni. Most kéne beíratnom két hét múlva, de egyszerűen mást mosnd az eszem és a szívem.
2010. febr. 19. 11:24
Szia! Nekünk áprilisban tölti a 2 évet, de már tavaly nyáron be kellett iratni a helyhiány miatt. Igaz csak szeptemberben megy először, de szerintem jó dolog! Írtad, hogy sok szól ellene... mire gondolsz konkrétan? Mikor töltötte a 2 éves kort?
2010. febr. 19. 11:23

Én beírattam 2 évesen,mi nagyon szeretünk járni.

Az én kistörpémnek jót tesz.Énekel mondókákat tud stb.

2010. febr. 19. 11:22

Mennél vissza dolgozni? van munkahelyed? Akkor IGEN.

Ne vacillálj, mert végül nem lesz... És az a gyereknek se jó.

2010. febr. 19. 11:21
Totál tanácstalan vagyok, hogy írassam-e be a kétéves gyermekem bölcsibe.Sok szól elle, de mellette is.Vélemények?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook