Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog műtétem fórum

Bölcsességfog műtétem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bölcsességfog műtétem

1 2
2013. szept. 28. 10:42
Eddig azt hittem, nyámnyila vagyok az ilyesmihez, de ezek szerint nem. 11 fogamat tömték, hatot húztak, volt egy szájsebészeti műtétem, és két fogkőleszedés is. Egyik sem altatásban. Mindez tizenév kihagyás után, csokival a gatyában. Nem értem, miért kell ehhez altatás? Kapsz szurit, és akár egy ló is táncolhatna a fejeden.
2013. szept. 28. 10:19

NEkem 2 alsó volt a bajos. 90 fokban feküdt vízszintesen, beékelődve az előtte lévő fog nyakába és a csontba kampós gyökérrel. Szájsebészet, 1 nap bentfekvés lett a vége, de 2 hét és némi antibiotikum kúra után - mert természetesen bedurrant - már vígan elvoltam. úgy 2 hónap volt míg teljesen regenerálódott.

A szobatársam rosszabbul járt, neki a szemürege alól vésték ki a fogát :D de hősiesen túléltük az éjszakát a beavatkozás után..

2013. szept. 28. 10:06
Én azt nem értem miért nem szedték ki mind a 4-et ha már ott voltál... A többivel is csak a gond lesz késöbb, mivel mégha ki is nő hamar tönkre megy ugyanis csökevényes fog nincs rendes zománca sem. Nekem egyszerre műtötték ki mind a 4-et. Altatásbann jó egy órás műtét volt. De én jobban is örültem ennek mert jobb ez igy minthogy halljam a reccsenést stb. Nekem egyik sem volt kint, nem is lett volna helyük épp ezért kellett kivenni öket. Örülök hogy túl vagyok rajta mert sokakat láttok vele sokat szenvedni. nekem 2 hét volt kemény, nekem csak akkor volt a varratszedés is. Egyik barátnőmnek 2 hetente műtöttek ki egyet, mire helyre jött az első jött a második. igy ö 8 hetet szenvedett vele, mig én csak 2-t. Szerintem ez sokkal jobb megoldás volt. a is igy csináltatnám meg és mindneképp megcsináltatnám, mert sokan szenvednek vele hónapokig évekig. Ujra bedurran, aztán vésni kell stb.
2013. szept. 28. 09:16

Nem mindenkinek ilyen egyszerű neked mákod volt :-)

Bár azt nem értem hogy mit tököltek nálad 1 órát 1 foggal :)

2013. szept. 28. 09:08
Régóta nem jártam fogorvosnál, mindig is tökéletesen egészségesek voltak a fogaim, aztán egyszer csak elkezdett fájni az ínyem. Régóta sejtettem, hogy ha valamit tuti meg kell csináltatnom, az a bölcsességfogam lesz...

Ugrás a teljes írásra: Bölcsességfog műtétem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook