Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog eltávolítás, szájsebészet fórum

Bölcsességfog eltávolítás, szájsebészet (tudásbázis kérdés)


12. Guruljka (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 8. 08:01

[link]


Itt van, hogy 3 ágú gyökere van.

De az is igaz, hogy ez a 3 ág esetleg összeolvad.

[link]

11. timycat (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2020. febr. 6. 23:24

Egyszerre? 😮


Nekem az alsó kettő nem nőtt ki, nincs velük baj, ha akarnának ki tudnának bújni.

A felső 2-vel volt annyi gondom, hogy nagyon hátul voltak, nem tudtam őket mosni esélyes volt hogy idővel elromlanak. Még azt a kettőt sem vállalta a doki egyszerre, pedig látszott a röntgenen, hogy egyik se lesz nagy kaland.

10. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Timycat)
2020. febr. 6. 22:13
Na meg más a húzás és a kioperálás. Sokaknak nem tud kinöni és az inyben vízszintesen indul el. Én is így voltam. Nekem anno két órás altatásos műtéttel operálták ki mind a négyet.
9. timycat (válaszként erre: 8. - Timycat)
2020. febr. 6. 21:57
De nem Cegléden voltam
8. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 21:57

Én hétfőn szedettem ki a bal felsőt. 2 szuri, amíg zsibbadtam leszedte a doki a fogkövemet, majd kihúzta a bölcsességfogamat. 15 perc volt az egész onnantól hogy beültem a székbe és hogy kiszálltam onnan.

De tény hogy az enyém felső fog volt, az állítólag könnyebben kijön.

7. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 20:59

Nekem nem ott csinálták.

Viszont a műtét-ha nem jön ki simán- egyáltalán nem fáj, csak a matatást érzed. Nekem egyedül az volt kellemetlen, hogy 1 óráig tartanom kellett a szám és hogy nagyon folyt a vérem.

Utána 1 hétig kellemetlen, de aztán már emlékezni se fogsz rá:)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 20:56
Anonim, ne félj, fájni nem fog, csak a félelem nagy az emberben.
5. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 6. 20:08
Tény, hogy a kollégám esetéből indultam ki. Elnézést kérek, ha félrevezettem a nagyérdeműt!
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2020. febr. 6. 19:57

Nem a fórumhoz tartozik, hiszen a ceglédit nem ismerem milyen.

Nekem a budapesti Szájsebészeti klinikán szedték ki 3/4 óra alatt. Nem egy gyökere volt azt biztosan tudom.

A bölcsességfog nagyon érdekesen tud nőni, vagy éppen nem tud kitörni az ínyből. Az sem mindegy hány éveskorban veszik ki.

Aki magának kipiszkálja, annak tuti, komoly gondjai vannak az ínyével.

2020. febr. 6. 19:49

Kerestem egy linket:

[link]

2. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 19:46
Nincs semmilyen véleményem, nem odavalósi vagyok. Amiért megszólaltam annak oka az, hogy a bölcsességfog egy gyökerű fog, nem hiszem, hogy súlyos szakmai kihívást jelentene egy fogorvosnak vagy szájsebésznek. Egy kollégám saját magának piszkálta ki, egész délelőtt azt gyötörte. Aztán megöblögette pálinkával. Nem nyelte le azonnal, egy darabig a szájában tartotta.
2020. febr. 6. 19:12
Milyen tapasztalataitok vannak a ceglédi szájsebészettel kapcsolatban? (bölcsességfog eltávolítás lenne)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook