Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Böjt ezredjére. fórum

Böjt ezredjére. (beszélgetős fórum)


2014. jan. 12. 10:53

Nem láttam a műsort, elkezdtem keresgélni. Rátaláltam valami "ANIMARE TV-ÚJSÁG" c. honlapra. Regsztráció után lehet lekérni a különböző csatornák műsor-figyelését.

Én nem akartam beregisztrálni, nézzétek körbe, esetleg segít.

2014. jan. 12. 08:54
sajnos nem láttam a műsort, de engem is érdekel, én szoktam böjtölni.
3. ranna (válaszként erre: 2. - Ficánka5)
2014. jan. 12. 08:52
Sajnos nem találtam meg, kerestem a honlapon, a gugli sem hozott eredményt. :(
2014. jan. 12. 08:49
Nem láttam, de úgy tudom, hogy a Duna honlapján visszanézhetők a műsorok. Próbáld meg, hátha összejön.
2014. jan. 12. 08:42

Pénteken késve kapcsolódtam be egy ismeretterjesztő műsorba, a Duna tv-n adták. A címe: A böjt tudománya. Sajnos az elejét nem láttam, ezért a konkrét módszert sem, amit valószínűleg a műsor elején mondtak el. A film mondandója a gyógyítás és nem a fogyás volt, ám megragadta figyelmemet az, hogy tapasztalatokkal bizonyították, a test NEM bontja le a fehérjéket a hiedelemmel ellntétben böjt idején, mint ahogy azt mindenhol olvasni: először a szénhidráthoz nyúl a szervezet, utána a fehérjéhez, a zsírraktárakat azonban lezárja. A műsor szerint - klinikai és kísérleti tapasztalatok - a fehérjevesztés csak 4%, a zsír pedig fogy.

Hogy is van ez? Látta valaki esetleg a műsort?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook