Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bőgőmasina anyukák fórum

Bőgőmasina anyukák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. szept. 26. 14:29
Persze egy oltás vagy más kisebb dolog az túlzás, de én megértem azt is, van, aki érzékenyeb. De én is rengetegszer bőgtem kint a folyosón, miközben pl. branült próbáltak betenni a gyerekemnek, és mivel nem voltak vénái, agyon böködték, míg végre találtak egy megfelelőt, ő meg közben úgy sírt, hogy majdnem megszakadt a szívem.
2009. szept. 26. 14:28
Én nem tartom magam bőgőmasina anyukának, de bizony sírtam, amikor a lányomat kilenc hónaposan meg kellett röngenezni és a gyerek sikítva zokogott a félelemtől.
2009. szept. 26. 14:28
szerintem mert szeretik es feltik a gyerkocuket.amikor a lanyom elesett a biciklivel es ketszeresere dagadt a laba en is nagyon zokogtam mert nem akartam hogy fajjon neki mert rosz volt latni az o fajdalmat es mert a szivem szakadt meg erte
2009. szept. 26. 14:27
Sajnálják a gyereküket. Nem hiszti, hanem együttérzés.
2009. szept. 26. 14:24
Miért van az, hogy egyes anyukák bőgnek ha a baba valamilyen orvosi vizsgálaton, beavatkozáson esik át vagy egyszerűen csak oltást kap? Mire jó a hiszti? Frászt kapok az ilyentől.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook