Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Blogspot segítség fórum

Blogspot segítség (beszélgetős fórum)


6. sindy81 (válaszként erre: 4. - Fa8f3f5c02)
2011. jan. 19. 15:29
a blogspot müxik a legegyszerűbben ráadásul google tehát kereső barát
2011. jan. 19. 15:29
Mostmár annyit elértem, hogy a bejegyzések szerkesztése menüben azokhoz a bejegyzésekhez, amikez szerettem volna zölddel mellé írtam, hogy saját receptjeim. Most hogy tudom én azt megcsinálni, hogy ez a 3 recept a blogm jobb oldalán megjelenjen, de ne az összes bejegyzés között, hanem külön? Nagyon fárasztó vagyok, mi????
2011. jan. 19. 15:27
Nahát, még ki blogspotozik? :)
2011. jan. 19. 15:23
beírtam abba a kis csíkba, hogy saját receptjeim, de nem tette be, csak a szokásos helyre, nekem a január alá :-(
2011. jan. 19. 15:19

Cimkékkel / labels


Ezt úgy tudod íráskor beállítani hogy ahol írod a bejegyzésedet alatta van egy csík. ide írd be hogy receptjeim... lemented, és ha legközelebb új receptet töltesz fel csak beírod, és lemented így egy helyre kerül minden. Persze ezt akármilyen csoportosításhoz használhatod...

Remélem azért érthető volt :D

2011. jan. 19. 15:14
Kedves Hoxások! Megint a segítségeteket szeretném kérni. Csináltam egy blogot a Blogspoton. Írogatom a naplóm. Csináltam egy új modult oldalra, hogy saját receptjeim. A kérdésem az lenne, hogy a már meglévő és az új receptjeimet hogy tudnám oda behelyezni? És akkor az össze receptem ott lenne egy helyen. Köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook