Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BKV az utasbarát fórum

BKV az utasbarát (beszélgetős fórum)

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2012. máj. 31. 03:39

Megnéztem próbaképpen, van összeköttetés, kerékpár-szállítással. Pénteki napra kerestem, 15.34-kor indul Kelenföldről és szűk fél óra múlva Zuglóban van, nem egészen 500 pénzért.

Telefonon simán meg tudod érdeklődni.

8. Guruljka (válaszként erre: 4. - Cc9cb5793a)
2012. máj. 31. 03:32
Kérdezd meg a MÁV-ot, majd mondják a csatlakozásokat Zugló vasúti megállóig. Nagyon jó az ügyfélszolgálatuk.
7. roncsika (válaszként erre: 4. - Cc9cb5793a)
2008. dec. 11. 18:20
én úgy tudom, akkor igen ha veszel neki külön jegyet.. Talán.. nem tuti, kérdezd meg a pénztáraknál!
6. roncsika (válaszként erre: 2. - Fda58604ed)
2008. dec. 11. 18:19
egyetértek! Ezekkel az emelésekkel csak azt fogják elérni, h. egyre többen fognak bliccelni.. megmondom őszintén, én már egy ideje ezt teszem. Miért jó ez nekik? veszprémi származású v.ok, ott régen volt olyan, h. csak 1-2 járatra is vehettél bérletet. Sokkal olcsóbb volt, és többen meg is vették. Én csak 1 járaton utazom napi szinten, néhány megállót, nem v.ok hajlandó 9000-et kifizetni. BKV-- Nagyemberek! Ajánlom figyelmetekbe a veszprémi példát!! Akkor biztos vennék is bérletet, nekem sem jó lógni, de amíg ez lesz nem várhatják el tőlem, ráadásul tényleg ezek a Bp.-i járatok!!! Na ne!!!
5. tixtina (válaszként erre: 4. - Cc9cb5793a)
2008. dec. 11. 18:11
Sajnos,úgy tudom nem lehet BKV buszra biciklit felvinni.Bár,kb.10 éve láttam,hogy valakit leszállítottak a kerékpárjával.Lehet,hogy azóta változtak a szabályok.Meg kell érdeklődni a BKV-nál.
2008. dec. 11. 14:59

!!! Budapestiek !!!


Valaki meg tudná nekem mondani, hogy lehet-e biciklit felvinni a buszra?

Kelenföldtől Zuglóig nem találnék el biciklin, meg aztán az életemet se untam el, h BP-en biciklizzek, viszont el akarom hozni otthonról a vasparipám. (Még mielőtt valaki javasolná neeem... nem vagyok se Vuelta Espana, se Giro d'Italia, se Tour de France versenyző... nem fogok 300km tekerni :D Vonattal szeretném szállítani, na meg buszon :S ) :D

3. tixtina (válaszként erre: 2. - Fda58604ed)
2008. dec. 8. 10:11
Más járatokon sem jobb a helyzet.Különösen a téli időszakban,mikor a hajléktalanoktól "illatozik",vagy az utánuk áradó orrfacsaró bűz.Két kisgyerekkel vagyok,és szerencsére nemrég tudtunk venni egy autót,így már nem kell BKV-val utaznom.Csak a belvárosba megyek metroval.A jegyárak is olyan magasak,hogy kiszámoltam,jobban megéri autóval közlekedni.
2008. dec. 8. 09:50

Én a piros hetes utasa vagyok sokszor, és azt kell mondjam, hogy a BKV vezetését ültetném azokba a foltos, pisiszagú, büdös ülésekbe, a puha, drága bőrfoteljaik helyett. A bérlet jövőre 9000 forint lesz. Könyörgöm! Takarítani nem telik belőle? Verőemberekre (akik ellenőrnek vannak álcázva) meg telik?

Annyira igénytelen, mocskos a legtöbb busz, hogy már mániákusan tisztálkodom egy-egy utazás után. Ha a gyerek leül a buszon, a ruháit is azonnal mosom.

2008. aug. 22. 20:56
Jól elintézi a BKV az utasait. Ritkitja a járatait, emeli a jegy árakat. Ha még nem volt zűr a BKV-nál, most akkor lesz.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook