Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biztos csak túlreagálom? fórum

Biztos csak túlreagálom? (beszélgetős fórum)


19. globus (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2020. okt. 10. 20:58
Eszembe jutott az értékrendes csajszi, már nem tudom, hogy hívták :)
18. timycat (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2020. okt. 10. 20:55
Ennél szomorúbb, hogy ez az általános.
2020. okt. 10. 20:54

Biztos.


Hiszti a szülők között a gyerek bébiétellel etetésén? Mit műveltek egy fajsúlyos kérdésnél?


Megjegyzem én is a házi bébiétel híve voltam. Szerintem a boltiak irreálisan drágák.

16. michelle.r (válaszként erre: 8. - 3c253ca4d3)
2020. okt. 10. 19:35
Röhögünk rajta, de baromi szomorú, hogy ilyen "ügykezelés" mellett a gyerek még az ovit sem kezdi, mire elvált szülők gyereke lesz 🙄
15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Globus)
2020. okt. 10. 19:31
Lehet hogy az, hogy a "Drágám, nézd milyen zöldet kakkantott a gyerek felszólítást is elengedte a füle mellett, és nem ment oda megnézni. 😎
2020. okt. 10. 17:11

Férjem sose szólt és szólna ilyesmibe bele.

Azért megnéztem volna a párod arcát mikor a nagyobbik lányom minden próbálkozás ellenére az atyaúristennek se ette meg a saját készítésű kaját csak az üvegeset bő 11 hónapos koráig majdnem..

13. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 17:07
Szerintem a halas bébiétel a jéghegy csúcsa, illetve ezen összeveszés. Gondolkodj el, mi van a felszín alatt.
12. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 16:44
Szegény öregember...biztosan élvezi, hogy egy hisztis tyúkot kell kerülgetnie...
11. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 16:02

És ha ezt így elmondod neki h nem akartál azért egy nagy darab halat venni akkor mit mond...?

Amúgy ha nem esztek halat akkor úgysem fog a gyereketek sem halat enni szóval kár egyelőre etetni vele. 🤷‍♀️ Majd nagyobb korában megszereti ha úgy van.

10. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 16:02

Egymás után háromszor írod rá hogy öregember, vénember.

Ezek szerint te fiatalabb vagy és ez neked zavaró.

Ahol gyerek van ott ritkán van totális egyetértés a szülők között. Mégis meg lehet oldani a dolgokat, erre való a kompromisszum. Viszont ha nem a gyereknevelés a fő probléma (amit érzek a szavaidból), akkor csak rosszabb lesz.

2020. okt. 10. 15:56

Uristen!!!

Az én férjem hányszor szól be, hogy ezt vagy azt hogy vagyok képes megenni!!

Röhögök egyet rajta és megeszem. Ebből ilyen hisztis drámát csinálni.....

8. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2020. okt. 10. 15:53
Tökéletesen leírtad a helyzetet. :D :)
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 15:53

Kidobni volt kár!

Ő öregapós te hisztis.

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 15:51
A párodnak öregemberes megnyilvánulásai vannak, neked meg ovis, remekül szórakozhattok 🙃
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 15:50
Válj el.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 15:21

Most jobban érzed magad, hogy kidobtad a kaját?

Nem lett volna logikusabb, ha nem dobod ki, hiszen a morgás így is, úgy is megtörtént. Arra meg jó a bébiétel, hogy ne kelljen olyan ételt főzni otthon, amit egyébként nem szoktatok, de a gyereknek rászoktatásnak jó, vagy megtudni, nem allergiás-e rá. A családban egyik kislánynál így derült ki, hogy allergiás a halra.

2020. okt. 10. 15:15
Nem öregapós, hanem spórolós. 6 hós gyereknek minek ezer féle kaja?
2. 184481d874 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 15:02
Nem öregapós,hanem sajnálja rá a pénzt vagy az az elve,hogy a friss,házilag készitett étel az egészséges.Bevallom én is adtam jóminőségű bébiételt a fiaimnak,kiegészitésképpen.
2020. okt. 10. 14:57

Kisbabànkkal màr elkezdtük a hozzàtàplàlàst.Nemrèg beszereztem pàr 6hòs kortòl fogyaszthatò joghurtot,de mellè vettem lazacos pürèt is,mire pàrom megjegyezte,hogy pènzkidobàs,ő inkàbb az itthon elkèszìtett babaèteleknek hìve.Itthon is kèszìtem mindig,friss zöldsègekből stb,de ki szerettem volna pròbàlni,hogy hogy reagàl erre a lazacosra,ugyanis halat èn egyàltalàn nem eszek,pàrom is csak ritkàn,ìgy alkalom lett volna kipròbàlni.Màrpedig ennek az egèsznek olyan sèrtődès lett a vège a beszòlàsai miatt,hogy kidobtam a kukàba.Tudni kell,hogy pàromnak 33èvesen sok sok öregemberes megnyilvànulàsa van,ami persze nem zavar,hisz màskèpp nem tudnèk èlni mellette,viszont ilyen esetben szemet szùr persze,hogy mi ez a vènemberes mentalitàs,hogy csakis hàzi ètelt adni a babànak stb stb.


Nem is èrtem mi ez a berögződès nàla.Amint hazaèrtem a vàsàrlàsbòl,mondtam nagy lelkesen,hogy vettem 1-2dolgot,hogy a kicsi kòstolgasson màst is,mire oda se jött megnèzni.Èn akkor kezdtem el bepöccenni.


100%ban mi kèszìtünk mindent,mièrt olyan nagy ügy ha meg akartam volna kòstoltatni màst is.Tudom elmùlik a hiszti is,de akkor is az ilyen öregapò megnyilvànulàsok zavarnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook