Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bizonytalanság terhességgel kapcsolatosan fórum

Bizonytalanság terhességgel kapcsolatosan (beszélgetős fórum)


20. Libcsi
2013. júl. 13. 22:39

Zizi , remélem tényleg így van,hogy most nincs baba még.

Köszi,hogy írtál !

19. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Libcsi)
2013. júl. 13. 19:11

Tartom, amit már a 10. hsz-ben leírtam. Mégis mitől lennél terhes? Tekintve a 9. hsz-t is.

:o)

18. Libcsi
2013. júl. 13. 18:44

Sziasztok! Júl.11-én ,reggel első vizeletből teszteltem,egy vonal lett látható rajta.

Délután megjött a menzeszem,és nem cseppvérzés,mert jócskán teljesen tele volt 2 napig a betét.

Ma is,de már mivel a 3.nap,így nem olyan erős,mint tegnap és tengapelőtt.

Remélem,tényleg nincs baba.

Szerintetek?

2013. júl. 11. 19:37
Na mi a helyzet? Megjött?
2013. júl. 10. 00:02
Szerintem a dokival várj néhány hetet,hogy biztosra mehess. Az,hogy milyen erős a csík függ a teszttől is.
15. Libcsi
2013. júl. 5. 20:26

Anya4005, köszi a hozzászólást.

Nem bírtam ki, így 4- én reggel első vizeletből teszteltem.

A csíkból egy kontroll volt és egy nagyon leheletnyi második is, de ezt 5 perc utan a feny fele fotditva lattuk csak,nem tudom, sztem egy hét alatt nem halványodnia, hanem erősödnie kellett volna.

Mikor erdemes orvoshoz menni, hogy bármit is meg tudjon állapítani?

2013. júl. 4. 23:20
Nem akarlak elkeseríteni (ha még nem szeretnél babát),de nekem is így volt,hogy az első halványan pozitív,aztán egy negatív,majd 4-5 újabb pozitív,végül a gyerek. Nem voltam sem rosszúl,se a mensesem nem maradt el,csak úgy csináltam egy tesztet,aztán a többit. Annyira korai volt a terhesség,hogy ultrahanggal sem állapította meg a doki,csak hetekkel később. Szerintem vegyél egy másik típusú tesztet,és nézd meg azt is,veszteni nem vesztesz semmit. Én nem is várnék vele,mert peteérés ide vagy oda,ha ott a baba,akkor ott van,ha nincs,akkor nincs.
13. Libcsi
2013. júl. 2. 12:14

Sünike,nagyon aranyos vagy,köszönöm a válaszod és vigyázz nagyon a kis csemetére:)

Igazából,mindig is nagyon odafigyelve védekeztünk,sőt,óvszert húztunk azonnal merevedéskor és volt,hogy nem is a hüvelyemben történt meg az ejakuláció.

Bár,volt,hogy aztán azonnal következett a 2.felvonás,de akkor is,az óvszert eldobtuk,vízzel lemosta,megtörölte,aztán jött az új óvszer.

Csaptelepről,combról,hasról bemászni valószínűleg meg nem tudnak a spermiumok.

Remélem,még most nem fog jönni a baba.

Ha mégis és ha érdekel Titeket,megírom majd,megjött-e a menzim vagy sem.

Ettől függetlenül,tervezek nőgyógyászhoz elmenni gyógyszert felíratni.

2013. júl. 2. 09:45

Abból, amit leírtál, valószínűleg a peteérésednek még a közelében sem voltatok (már ha a nagykönyv szerint működik a tested)

a tesztek pedig általában a menstruáció elmaradásakor, max 1-2 nappal előtte mutatják ki a terhességet.

Szóval szerintem is valami gond volt a teszttel, kizártnak tartom, hogy 28-án már kimutatta volna a terhességet, néha előfordulnak ún. halvány "szellemcsíkok", szerintem ez történhetett.

mindenképpen várj jövő hétig, szerintem meg fog jönni, de ha nagyon ideges vagy, akkor olyan 10. körül megpróbálkozhatsz egy újabb teszttel, bár szerintem felesleges :)


Én most 10 hetes kismama vagyok, és a nem várt menstruációm előtti héten még sorra negatívat teszteltem, úgyhogy neked sem hiszem, hogy ilyen hamar két csíkos lenne a teszted. nyugi.

Kívánom, hogy akkor jöjjön a baba, amikor majd te is készen állsz rá :)

11. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Libcsi)
2013. júl. 2. 09:21
28-án kb. a peteérésed volt, tesztet meg az elmaradt menzesz napján szokás csinálni, nem félidőben
10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - Libcsi)
2013. júl. 2. 09:19

Eddig mivel védekeztetek?

Ha az óvszert időben felhúzta és nem lyukadt ki, nem lehetsz terhes.

2013. júl. 2. 09:16
Épp ez az ,hogy Mascular óvszerrel védekeztünk,lyukadást nem vettünk észre.De a rizikófaktor ott van bármikor,bármiben.
8. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Libcsi)
2013. júl. 2. 09:13
De miért csináltál ilyen korán tesztet? Nem védekeztetek, vagy "baleset" történt?
2013. júl. 2. 09:10

Panna,a halvány két csík ott van a 28-ai,reggeli teszten,de most néztem a teszt szavatosságát" és rendben van.

Mert elvégre,ha a teszt hibás,akkor egy vonal,még a kontrollcsík sem jelenik meg.Nemde?

Amúgy pedig rosszul írtam, 12-13-án kellene megjönnie.Múlt hónapban is 12-én megjött.

6. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Libcsi)
2013. júl. 2. 09:07

Ha 10-én kellene megjönnie, akkor olyan 26-a körül kellett volna lenni a peteérésnek. Mondjuk ez így nincs kőbe vésve, de aszongyák az okosok, hogy peteérés a menstruáció előtt olyan 14 nappal van.

Persze orgazmus stb. kiválthat másik időpontban is, de az azért ritka.

Összességében azt gondolom, hyog nem vagy terhes, a halvány pozitív feltehetően rossz vagy rontott teszt volt.

2013. júl. 2. 09:04

Egyértelműen én neg.tesztet szeretnék látni,a párom pozitívat.

De azt mondta,úgy lesz,ahogy nekem jó .

Meglátjuk.

Tehát ,akkor Te anyuka vagy már:) Gratulálok

köszönöm ,hogy írtál.

2013. júl. 2. 08:56

ha 10-én kellene megjönnie, akkor még várhatsz bőven.

amikor hasonló helyzetben voltam, én is szinte naponta csináltam a teszteket, negatív eredménnyel.

aztán azon a napon, amikor meg kellett volna jönnie, akkor lett először halványan két csíkos a tesztem

légy türelmes, és várj, legalább a hétvégéig, addig teljesen felesleges tesztelned, csak a pénzt dobod ki rá


és mit szeretnél, ha pozitív lenne, vagy ha nem?

2013. júl. 2. 08:50

Júl.10-én kellene megjönnie, Facelle terhességi teszt volt mindkettő ,a Rossmanból való.

Eddig ez bevált,amikor tényleg neg.volt ,tényleg meg is jött.

Talán újjal kellene próbálkozzam?

2013. júl. 2. 08:40

ugyanolyan márkájú tesztek voltak? a különböző teszteknek különböző az érzékenységük is.


mikor kellene megjönnie? a tesztek általában az elmaradt menstruáció környékén tudják biztosan kimutatni, de még akkor is lehetnek téves negatív tesztek

2013. júl. 2. 08:33

Sziasztok!

2013.jún.28-án ,reggel a párommal való együttlétünk után 10nappal teszteltem,reggeli vizeletből,bár halványan,de két vonal megjelent.

Majd ,biztos,ami biztos alapon,ma reggeli vizeletből újból teszteltem,ami egyvonalas lett.

Van tapasztalat ezügyben,miért történhet ez?

Logikusan arra gondolok,ha 3 nappal ezelőtt két vonal volt,annak mostanra erősödnie kellett volna.

Nemde?

De hogyha megjelent kétvonal,akkor biztos a terhesség? Mikor érdemes újra teszteljek?

Nagyon várom a hozzászólásokat.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook