Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bizonytalanság :( fórum

Bizonytalanság :( (beszélgetős fórum)


5. Dorottya84 (válaszként erre: 4. - Dorottya84)
2009. febr. 6. 17:06
Épp most néztem hogy nem mostanába írtad!Remélem minden rendben van!
4. Dorottya84 (válaszként erre: 1. - Ildy2)
2009. febr. 6. 17:04
Szia! Velem sajnos volt hasonló! Nálam az volt hogy nem jöt meg csináltm tesztet az nem volt egyértelmű,így elmentem orvoshoz,ő azt mondta lehet hogy terhes vagyok és ezzel elkűldött vérvizsgálatra azon sem volt egyértelmű hogy mi is van majd újabb vérvétel (ez idő alatt majd meghaltam annyira bizonytalanságban voltam,hogy mi is lesz).Majd a 2.vérvételnél pozitív ett,......rá nemsokkal pedig ismét vérzés,újra orvos csak akkor pont egy másik dokihoz mentem aki arab volt és adott valami gyógyszert amire csak ennyit mondott(tört magyarsággal) ha akarom szedjem ha nem akarom ne szedjem aztán kitessékelt a rendelőből!!Még aznap elkezdtem szedni de sajnos nem segített rajtam mert éjszakára 3 perces fájásokkal elvetéltem!Borzalmas votl!!!!!!!!!!!!! Kívánom hogy veled ne így legyen,próbálj megnyugodni és a biztonság kedvéért menj el egy másik orvoshoz és mondj el neki mindent töviről hegyire!!!!!! Drukkolok neked!
3. winny (válaszként erre: 1. - Ildy2)
2009. febr. 6. 16:56

Gondolom,hogy megoldodott a problémád.

Ilyenkor a legjobb az orvosváltás!

2008. máj. 6. 21:48

én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz is. a II. női klinikán nagyon jó orvosok vannak pl.

kívánom h ne legyen nagy baj!!!!!!

2008. máj. 2. 19:20

Sziasztok!


Két hónapja próbálok tehrbe esni és áprilisban késett a menstruációm 8 napot. Mivel két negatív tesztem is lett majd megjött nem mentem el orvoshoz csak már mikor szerdán a 10. napja volt meg.

A doki a rendelőből azonnal az ambulanciára küldött, hogy azonnal vizsgáljanak meg mert lehez hogy korai vetélés. Az ambulancián csináltak egy UH-t ezután még mindíg nem voltak biztosak a dolgukban úgyhogy csináltak egy tesztet is. Majd miután az is negatív lett írt az orvos Norculutot, hogy elmúlik a vérzésem mert lehet, hogy elhúzódó menstruáció, de nem tudnak biztosat....Nagyon bizonytalan vagyok mert a 3. szem gyógyszer után ugyan elmúlt de még enyhén görcsölgetek mint amikor meg akar jönni..A doki azt mondat, hogy akkor menjek vissza ha újra megjött..

Volt már valakinek ilyen?Tapasztalatokat várnák tőletek..Egyáltalán nem tudok megnyugodni mert érzem, hogy valami nincs rendben :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook