Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizalomhiány és érzéketlenség egy kapcsolatban fórum

Bizalomhiány és érzéketlenség egy kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
39. ancsos (válaszként erre: 29. - Re87)
2010. jan. 22. 12:52

"jó a segged" a volt csajának...

megbeszélték, milyen az új v... (segédeszköze) a csajnak.

én 2 napig ki voltam akadva, majd elmondtam, hogy ez milyen lenne, ha én csinálnám, meggyőzött, hogy nem volt semmi,én nem hoztam fel többet, akkor annyit mondtam, hogy ha még egyszer beszél azzal a nővel, azonnal vége.

az rendben van, hogy vannak exek, még ha tartják is a kapcsolatot (nekem is van), de az ilyen emberektől rosszul vagyok, aki mindig szeretne egy háttér szerető-tudatot, ha esetleg nem jönne be az új kapcsolata ( a csajról beszéltem).hogy lehet ilyeneket beszélgetni amikor tudom, hogy a másik boldog párkapcsolatban él és arra apellálni, hoyg férfi és majd jól beindul?

38. Re87 (válaszként erre: 35. - 25c0404375)
2010. jan. 22. 12:52
Egyszerűen olyan érzésem volt.Nem tudom megmagyarázni.
37. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - 25c0404375)
2010. jan. 22. 12:52
Nem semmi!!! Vááá...
36. Re87 (válaszként erre: 31. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:51
Nálunk ugyan ez van.Egyszer normális,aztán' megbolondul.De hogy a kettő között mi történik????
35. 25c0404375 (válaszként erre: 29. - Re87)
2010. jan. 22. 12:51
Mik voltak az smsekbe?Nem bizol benne hogy beleolvasol,Vagy csak véletlen volt,?
34. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:51

1) Én akkor hazudnék a páromnak ha nem szeretném

2) Akkor nem is próbálnám meg helyrehozni


Aztán az is lehet, hogy azért nem mentegetőzik, mert alaptalan a feltételezésed és gondolja, hogy csak az kiabál akinek a háza ég.

A sok cirkusz lehet, hogy már az idegeire megy és ezért vette be a leszarom kapszulát.

Igenis állást kell foglalnod.

Vagy elhiszed amit mondanak és sírsz folyamatosan és vele maradsz/elhagyod, vagy nem hiszed el, nem vitázol többet és elfogadod úgy amilyen.


A gyerek jó korban van. Vihetnéd közösségbe. Most hideg van, úgyh játszóházba, ha jobb idő lesz játszótérre, erre-arra. Ezek a tevékenységek közben biztosan találkozol jó fej anyukákkal, akikkel összejárhatsz, játszhatnak a gyerekeitek és Te is jó társaságban vagy, feltöltődsz. Ez a dolog otthon ketten a gyerekkel nem jó! Befásulsz!

Nyiss, mert nagyon fiatal vagy!!!

2010. jan. 22. 12:50

nálunk 2 éve volt hogy egy rib**c lesmárolta a páromat,de ő nem ment tovább,nem is hagyta...

Én is emlegetem a "csokolozos barátnőjét",

Sajna ezen nem lehet csak ugy tovább siklani..

De hál' Istennek ő nem olyan.Tényleg:-)

kopp-kopp

32. 25c0404375 (válaszként erre: 27. - Ancsos)
2010. jan. 22. 12:49
Na ez sem normális.Az ex még mikor ismerkedübe voltunk és javitotta a gépem már akkor mentette az msn beszélgetéseket.Véletlen akadtam rá.Olyan dűhítö ez...
31. 7c79ff1565 (válaszként erre: 26. - Re87)
2010. jan. 22. 12:49
az én férjem két napig törődik velem ,aztán minden mint a régi kerékvágás, ugyan úgy lesz@rja a fejem, nem törődik veem és még ő van kiakadva.. Mondtam te akartad a bajd, először is: Ő hazudott, elég sokat és durvákat.. nem kell több indok, kifogás, h miért is pedálozzon. Hazudott, nem egyszer, hát tegen ellene. Tudjátok valami hasonló eset, mint abban a mesében, h a kisfiú mindig farkast kiált, na a férjem is mindig hazudott,én hittem neki, azt mikor meg tényleg jött a farkas, senki se hitte el. Valahogy kicsit én is így vagyok, annyit hazudott, h nem tudok hinni neki, v ha igen ,azt nagyon nehezen.. Erre kéne neki besegíteni, de már itt elakadunk, mert ezt se érzi jogosnak.
30. 8696017fc8 (válaszként erre: 17. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:48
amit most irok,csak egy szimpla otletnek ved.probalj meg egy het csendet,legy kedves elegans es turelmes.ha arrol van szo ,hogy szeret es megbantotad nem fogja megtenni az elso lepest feled.folleg te azzal ijesztgeted ott hagyod.ha nem valtozik semmi,legallabb tisztan latsz.most tul feszult a legkor .ne mondom ,hogy bejon,de ha a parod az a tipus amelyik az en ferjem es megis szeret nekked kell megtenni az elso lepest felle
29. Re87 (válaszként erre: 28. - 25c0404375)
2010. jan. 22. 12:48
Találtam bizonyos sms-eket a telefonjában.De állítólag nem volt semmi.Az a baj,hogy olyan hülye vagyok,hogy mindent elhiszek neki.De ha még nem is volt semmi,csak "barátok",akkor se hívogassa a hátam mögött.
28. 25c0404375 (válaszként erre: 26. - Re87)
2010. jan. 22. 12:46
Mármint mit csinált?
27. ancsos (válaszként erre: 21. - 25c0404375)
2010. jan. 22. 12:46
hát örülj, hoyg megszabadultál tőle...nekem az egyik exem sms-eket küldözgetett nekem egy titkos hódoló nevében, csak elsőre rájöttem, hogy ő az, és olyan válaszokat kapott, hogy sajnos most nem tudok vele találkozni, mert a párom végre elhúzott és végre-valahára tudok találkozni valakivel, akivel már régóta nagyon szeretnék. Ez zajlott vagy 3 napig, aztán bedurvult sms-ben, hogy miért nem csalod meg a párod ha már úgyis leszarod meg ilyenek. úgyhogy tisztáztam vele, hogy ha félre akart vezetni, hát sajnos nem sikerült és menjen a fenébe.ja, meg listát vezetett azon pasik nevével, akikről én beszéltem neki meg a "véltekről", akiket másoktól hallott említeni (pl. hogy beszélgettem egy bulin vele).
26. Re87
2010. jan. 22. 12:45
Az én párom is megcsinálta a sz.rt,3napig baromira sajnálta,azóta meg ha felhozom,akkor ezt mondja:"meddig b.sztatsz még ezzel??"Még ő van kiakadva.Ha már megcsinálta a sz.rt,akkor igya!
25. 25c0404375 (válaszként erre: 23. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:45
Köszönöm.:)Nagyon durva volt,és nem is bánta,azt mondta megérdemeltem.Az ilyen szerintem alapból nem normális
24. 23443e225c (válaszként erre: 17. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:44

Akkor is foglalkozni kéne azzal hogy te most szenvedsz.

HA nem igaz akkor azért ha igaz akkor meg pláne.


HA látja rajtad hogy gyengébb vagy mint ő attól csak erősebb lesz,és azért ilyen..


Nekem is itt csak ő van nekem sincs igazi barátom itt, a hugom és anyum a legjobb barátaim,csak ők messze vannak.


Szóval lehet hogy meg kéne tenned hogy elmész valahová pár napra,és az észhez téritené....

23. 7c79ff1565 (válaszként erre: 21. - 25c0404375)
2010. jan. 22. 12:43
ez durva, azért én ilyet nem tennék.. még szerencse h megszabadultál tőle. Sok boldogságot a picihez:-)
22. tintat (válaszként erre: 1. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:42
Szia diamond85!Javaslom, hogy látogass el a www.tarsfuggok.hu oldalra. Ezen találsz viselkedésmintákat, ami alapján el tudod dönteni, hogy függő vagy-e a kapcsolatodban vagy egészséges párkapcsolatban élsz-e. Ezen a nyomon már közelebb juthatsz a kijárathoz a problémából, de mindenképpen előbbre visz (nem hátra!). Ha érdekel küldök könyvcímeket is, amitől erősödhetsz, és elérheted életedben a változásokat. Sok sikert.
2010. jan. 22. 12:41
Az én exem olyan féltékeny volt,hogy kémprogramot tett fel a gépre,és mindent elolvasott akikkel csak msneztem,vagy nézte az iwiwet hogy kik képét nézegettem.Egyszer hülyültem egy haverommal,és félreértette,azt hitte akarunk egymástól vmit.Feltörte az iwiwemet,megváltoztatta a jelszót,és feltette a haver képét ezzel a címmel, "ö lesz a következö pasim" látta vagy 500 ismerős,többek között a gyerekeim tanárai is meg a rokonság.na akkor mondtam hogy itt befejeztük.szerintem elmebeteg volt.Azóta még a levegő is tisztább hogy nem vagyunk együtt.most nagyon boldog vagyok az új kapcsolatban,és pici babát várunk.
20. ancsos (válaszként erre: 17. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:39

nem fogja eloszlatni.

NEKED kell álláspontra helyezkedned, hogy megbízol-e benne vagy sem. ha igen, akkor ne ülj fel minden pletykának, mert ezzel bántod őt és jogosan ellened fordul, főleg, ha napi szinten "hiszti" megy (már bocsánat).

ha pedig NEM bízol benne, mert valószínűleg csal, akkor szedd össze magad, ne hisztizz, ne üvölts és ne ess össze, hanem üljetek le és mond meg, hogy nincs értelme, váljatok el.

mert ha nem bízol benne alapból, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. akkor legközelebb ha megnéz az utcán valakit, te mát összeroppansz, hogy biztos azzal is meg akar csalni.

19. Re87 (válaszként erre: 1. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:37
Ez mintha én írtam volna.Akár rólunk is szólhatna...:(
18. 7c79ff1565 (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2010. jan. 22. 12:37
dehogy is. Ő mindig szgépezett, mikor megismertem akkor is, zóval nem a monitor elé bújik előlem meg a viták elől. A picink két éves lett pár napja. Vele az a gond, h még azt se ismeri be, h hazudott, tudja kiderült és úgy tesz, mintha ez természetes lenne. A hazugság az hazugság, aminek ára van (jelen esetünkben a bizalmatlanság). Neki bizonyítani kéne ezt tenném a helyébe, meg sztem más normális ember is, akinek lelkiismerete van. Te mit tennél ha hazudnál valakinek, akit megbántanál, és úgy h elvileg szeretitek egymást? Hát nem megpróbálnád helyrehozni? Hát ő ezt se teszi...
17. 7c79ff1565 (válaszként erre: 10. - 8696017fc8)
2010. jan. 22. 12:34
de én pont ezért próbáltam vele beszélni, h tudom neki is nehéz lehet ha igaza van, de engem is értsen meg, mert én vagyok aki ketőt közt a pad alá esik, mert ha igaz a hazugság, meg amit mondanak róla, akkor megcsalt, megérdemli h nem bízok benne, DE bennem ott van, h mi van ha nem igaz, és én meg szegényt bántom.. én ezért is szenvedek, nemcsak amazért:-( kértem is erre, h inkább bizonyítson h eloszlassa a kételyeimet, de még ennyit se képes tenni
2010. jan. 22. 12:32
Az éremnek két oldala van. Te most nagyon rosszul érzed magam, hogy jogosan vagy nem, azt nem tudhatjuk, mert nem látunk az életetekbe. Elhiszem, hogy rossz passzban vagy és eleged van mindenből, de ha az Ő oldalát nézed mit látsz? Lehet, hogy neki meg abból van elege, hogy megy a vita és inkább elbújik a számítógép világába. Valami oka annak is van,hogy monitor agyú. egy idő után terhesek lesznek a kiborulások. Nem lehet, hogy a gyerekkel egyedül érzed magad, mert nincs társaságod? És ez társul mindenhez? Mennyi idős a gyereketek?
15. 8696017fc8 (válaszként erre: 13. - Ancsos)
2010. jan. 22. 12:30
komoly.a ferjem ullt az agyon es majd szetvetette a nevetes
14. 7c79ff1565 (válaszként erre: 7. - 23443e225c)
2010. jan. 22. 12:29

de én mondtam már neki sokat, de nem foglalkozik vele, nem érdekli egyszerűen, mert azt mondja, h én nem értem meg, mert ő nem akarja h szétmenjünk, de még mindig ott van benne az h fősulis korában milyen volt a feeling és sztem ő úgy akar éli mint akkor. a pc a buli, a haverok..stb. Pedig már ennek vagy 5 éve.

Én sírhatok, azt mondja megvetően: Ne bőgj már, mert idegesíti... Már megalázott is többször, h annyira kivoltam h összerogytam a földre, otthagyott, megse nézett, semmi. Totál tönkrementem miatta, ahogy viselkedik velem. :-( jnos senkihez se fordulhatok, mert egy igaz barátom sincs, sőt, eg középsulis barinőm volt, aki kihasznált, és ejtett, és nagyon nem is érdeklődik felőlem.. Őgyhogy nem igen vannak barátaim.

13. ancsos (válaszként erre: 10. - 8696017fc8)
2010. jan. 22. 12:28
ez komoly? hát gratulálok, szép válasz volt!
12. 8696017fc8 (válaszként erre: 9. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:28
ezt en is szoktam.egy hatalmas veszekedes utan keszit egyszer vallamikkor egy kavet,de miutan lecsilapodnak a kedelyek.de a veszekedes nallunk ugynez ki mint villaghaboru
11. ancsos
2010. jan. 22. 12:26

ebből talán az sms a meghatározó...hallottam már valóban egyedül felhasznált gumiról is..kisajátítani meg nem lehet egy embert, lehetnek régi barátai (női).

ha meg ennyire passzív, hát hagyd ott, hátha felébred. de akkor valóban csomagolj, ne fenyegetőzz. van hova mennetek apropó?

10. 8696017fc8 (válaszként erre: 1. - 7c79ff1565)
2010. jan. 22. 12:25
nezd lehet,hogy igaz lehet ,hogy nem amit mondanak rolla ha nem kaptad tetten(mindegy mirol van szo).ha nem igaz es te megis bizalmatlan vagy eltavolitod,mert serted. a ferjem pontosan az a tipus aki nem beszelgetos fajta,inkabb politikat nez.megis mikkor felhivot egy este ,hogy a ferjem szeretoje,azt mondtam neki"jo akkor holnap johetsz te is kapalni"
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook