Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bicikli riasztó fórum

Bicikli riasztó (beszélgetős fórum)

2013. aug. 25. 23:19
Én is szerettem volna ilyet, vagy valamit.... mivel már lopták el az erkélyről bicajom, és ha riasztott volna még most is meglenne. Nemrég szervízbe vittem a bicajt, és kérdeztem az eladót mik vannak, mit ajánl... Semmit! nincs sok értelme, csak pénz kidobás, aki tolvajlásban utazik az fel van szerelkezve, vagy belefúj valamit, amitől nem szól a riasztó, vagy ráver pl kalapáccsal.. és máris nem riaszt, a legjobb lakatokat is kinyitják pikk pakk, :-( Nézd csak meg a youtubon... Vagy állandóan megszólal, ha kell ha nem, ezzel a szomszédok idegeire megy.. Sajna nincs nagyon megoldás hacsaknem a hátadra kötöd. Ha meg nem ismeri valaki a Tolvajkergetőket akkor nézze meg, akár a yout... vagy a facén ők jó ötleteket adnak!!!
9. 57bd41c7e4 (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2013. aug. 25. 12:31
OK, de ha egy mozdulattal le lehet törni, vagy fél év múlva kuka, mert nem bírja a napsütést, akkor nem éri meg. Ezért írtam ki főleg a fórumot.
8. 57bd41c7e4 (válaszként erre: 6. - 97f33311ff)
2013. aug. 25. 12:29

1 a 81-hez, ha jól számolom :)

A motorokra vagy motorokba nem tudom, hogy építik be.

Ahogy elnéztem, egy gyártmány van a magyar oldalakon mindenhol. Most nem szeretnék pl. Hollandiából alkatrészt hozatni, ot talán egyszerűbb lenne másikat találni.

Mondom, igazából azért tartok tőle, mert rendes terméket nem spamon keresztül értékesítenek.

Nem nagy beruházás, viszont ha nem sokat ér, akkor pénz kidobás.

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 57bd41c7e4)
2013. aug. 25. 12:29
Ha ennyi kódból lehet választani, az azért nem könnyen kitalálható!
2013. aug. 25. 12:19
Szerintem ezek a kütyük jók, azért a 110 decibel körüli riasztás elég hangos főleg úgy, hogy kis mozgásra is bekapcsol. Úgy tudom, hogy ezeket nem csak kerékpárra szokták tenni, hanem pl. kisebb motorokhoz is, robogókhoz. A kódmegadás meg nem hiszem, hogy gagyi, mennyi esélyt látsz arra, hogy ey tolvaj épp eltaláljaa egyből a kódot, amit megadsz?! Ha rosszat üt be, vinnyog is a készülék.
5. 57bd41c7e4 (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2013. aug. 25. 12:09

Három jel vagy érték pl: A, B, C vagy 1,2,3.

Ebből lehet négyjegyű kódot képezni, pl. CBAB, 3123.

4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - 57bd41c7e4)
2013. aug. 25. 11:47
nem egészen értem. három kódból lehet választani, hogy melyiket állítod be?
3. 57bd41c7e4 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2013. aug. 25. 11:45
Az értéket jelként értem.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 57bd41c7e4)
2013. aug. 25. 10:10
Mi az, hogy három értékből megadható négyjegyű kód? Abból a háromból tudsz választani kódot?
2013. aug. 24. 23:06

A neten bukkantam erre a kütyübe. Az ötlet jónak tűnik, és mivel a kerékpárom napi használatban hallótávolságon belül szokott lenni, számomra ideális lehet.

Ami szöveg ütött a fejemben, hogy vajon az amúgy állítható három érzékenységi fokozat jó-e, továbbá az egyszerű, három értékből megadható négyjegyű kód nem túl gagyi-e esetleg.

Ezek az aggályaim a kisebbek, a nagyobb dilemmát számomra inkább a termék alapvetően elvárható tulajdonságai jelentik, úm. élettartam, masszivitás, stb. mert SPAM levélből értesültem róla, és a bizalmatlanságom tovább fokozza, hogy az így hirdetett termékeknek megfelelően mindig épp akciós.

Ha valaki már használt hasonló terméket, kérem írja meg a tapasztalatát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook