Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » BFL Body For Life avagy Testünket az életünkért - Bill Phillips fórum

BFL Body For Life avagy Testünket az életünkért - Bill Phillips (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
67. 5e67f791bc (válaszként erre: 65. - Helenhadsell)
2007. ápr. 2. 16:40
Szia Helen! Szinte ugyanazt irtuk! ;)
66. 5e67f791bc (válaszként erre: 64. - Pokocska)
2007. ápr. 2. 16:38
Az ellipszistrenert nem ajanlom, mert nem tudja elegge felvbinni a pulzusodat. A szobabiciklivel viszont remekul meg lehet valositani az intervallumot. Azt is lehet percenkent magasabbra allitani. Eloszor ne "komolybol" csinald, probald ki, neked mi a megterhelo, mi az, ami nagyon nehez, de meg birod, s igy szepen fokozatosan. Az elejen nagyon nehez lesz, de en vagyok az elo pelda, hogy a kitartas meghozza a gyumolcset! (Nem csak en alakulok ilyen szepen, joval tobben vagyunk.:) )
2007. ápr. 2. 16:35
pokocska, tudom, nem tolem kèrdezted, :-) de én is szoktam szobabiciklin kardiozni. Ott is tudsz intervallumozni, tudod csokkenteni vagy erositeni a pedal, éS a sajat erokifejtésed fokozatat. En is a program szerint, kb a 16 ik percnél csinalok egy nagyon nagyon kemény hajtast. Nem kell erosre vidd a pedalt, a te szintedhez kell mérni, attol fugg mennyire kell hajtanod, nem a hiper szuper izmos body builderekhez kell mérnunk magunkat hanem a onmagunkhoz. Onmagunkat kell minden nap legyoznunk. A 9 es szintnel mar alig tudsz megszolalni, a 10 nél ha akarnal sem tudnal beszélni. :-) Ez nem vicc, ugy hivjak hogy BORG SKALA, keress ra a neten. Az elipszisen én nem nagyon tudom annyira felvinni a pulzusom, de ez is gondolom egyéntol fugg. Kellemes kimeruléses edzést kivanok neked :-)
64. pokocska (válaszként erre: 62. - 5e67f791bc)
2007. ápr. 2. 16:08
olvastam a naplódat már korábban (és tetszik, amiket írsz). Nekem otthon ellipszis gépem és szobabiciklim van, de ezeken az intervallumedzést nem igazán lehet kivitelezni. (inkább ellipszisezni szoktam) És ha nem intervallum-, csak sima aerob, akkor mennyit javasolsz? Egyébként eléggé unom magam sokszor még a 20 perc alatt is (hiába hallgatok közben zenét, vagy nézek TV-t), jobb lenne egy változatosabb intervallum 20 perc, de otthonra nem vehetek futógépet!? Mit tegyek?
2007. ápr. 2. 16:02
/Bocs. A 24-es. :)/
62. 5e67f791bc (válaszként erre: 61. - Pokocska)
2007. ápr. 2. 15:54

Szia pokocska!

Bill phillips szerint eleg, de itt nem sima kardiorol van szo, hanem intervallum kardiorol. En futogepen csinalom. 4-es sebessegen kezdem. Ket perc a bemelegites, majd percenkent novelem a sebesseget eggyel 8-ig, majd megint 4-5-6-7-8, es megint..., ekkor mar eltelt 16 perc. megint jo egy 4-es, 5-os, 6-os, es itt felviszem 8,5-re, nekem ez a felso hatar. (Errol bovebben olvashatsz esetleg a naplomban, a 26. bejegyzes szol a kardiorol)Majd az utolso percben megint egy 4-es. Es itt mar az ajulas kornyekez. :))) Oke. Vicc volt, de teny, hogy ez igy nagyon kemeny. Igy kardiozok. Sokak szerint nem jo igy, ezert hallgass meg mast is, nekem, meg Helennek igy valt be.:) Mi szepen alakulunk, ezert csak ajanlani tudom.

Puszi, K.

2007. ápr. 2. 15:29

Klariten,

edzésnél elég, ha először kardiozom és utánna súlyzózom, elég a 20 perc kardio?

60. 5e67f791bc (válaszként erre: 59. - Helenhadsell)
2007. ápr. 2. 15:09

Szia! Olyan buszke vagyok Rad! Lehet nem nepszeru, de mi jol elvagyunk! ;)

Azert valtoztattam meg, mert eddig ketreszletben edzettem. Reggel futottam, es delutan sulyzo. Nagyon szet volt szabdalva a napom, es mivel kb hajnali 3-kor kerulok agyba, masnap mindig sietnem kellett felkelni, hogy ne delben legyen az elso etkezesem. Igy most napi egy edzesem van, de akkor mindent bele. Nem tudom neked mi a tapasztalatod, de nekem nem eleg 45 perc, amit a konyvben ir, a sulyzozasra. Nagyon akkuratus vagyok mindent szabalyosan csinalok, igy akkor is kb 60-70 perc volt. Most, elevettem a kardiot, es mivel van meg kedvem, meg energiam, es ugy sincs jobb dolgom, a "fontosabb" teruletekre fokozottabban figyelek, igy pl. mellre, popsira, es hasra nem csak egy, hanem 3 sorozatot csinalok vegig, mas-mas gyakorlattal. Igy ket orara nott az edzesidom, de nem banom. Igy kenyelmesebb es praktikusabb is, mert nem kell napi 3x zuhanyoznom. :) Csak ketszer. :) Kivancsi leszek a fenykepedre! Bar nem lattalak elotte, igy nem tudom megitelni, mennyit alakultal!

59. helenhadsell (válaszként erre: 58. - 5e67f791bc)
2007. ápr. 2. 09:48

Nekem mar uj ruhataram van. :-):D Egyelore betartom az eredeti edzéstervet, heti 1 szunnappal, 3 X 20 perc kardio, 3 szor erosito edzés. Miért hoszabbitottad meg az edzésed? Nem volt elég? :-) En ugy olvastam, csak a sulyokat emeljuk, ahogy haladunk elore. Ez a topic nem igazan jon be azoknak, akik még évekig itt akarnak panaszkodni a Hoxan, hogy egyik dieta sem jon be nekik, most megint ujat kell kezdeni :-) LOL

Az étkezésben pedig a Norbit tartom, ugyis nagyon hasonlit, csak 1 es és 2 es kodokat eszem, ( Vacsira csak 1 es ) igy mind a 2 nek megfelel. + Myoplex . 3 nap mulva lesz az elso havi fényképezésem. De mindenkinek az az elso szava ha meglát, hogy mennyit fogytam, és hogy hogy csinaltam. De, mint itt is, nem igazan tetszik az embereknek, hogy dolgozni is kell a szépségért. :-)Pedig milyen jo érzés edzés utan ....

58. 5e67f791bc (válaszként erre: 56. - Helenhadsell)
2007. ápr. 1. 15:27
Te hogy haladsz? En most valoztattam az edzesterven. Mar egyben csinalom a kardiot es a sulyzozast. Marmint, egymas utan. :)))Igy jobb. Igaz, hogy egyutt igy ket-ket es fel ora, de igy jobban tetszik, es nincs szetszakitva a napom. Eddig reggel futottam , es delutan sulyzoztam.
57. 5e67f791bc (válaszként erre: 56. - Helenhadsell)
2007. ápr. 1. 15:11
Meg ket het! :)))
2007. márc. 29. 17:04
Klariten, szolj ha raksz fel magadrol uj képeket :-)
55. helenhadsell (válaszként erre: 54. - Babrigitta)
2007. márc. 28. 08:13
Szia :-) A Klariten versenyt is hirdetett :-) Sok sikert! De ne felejtsd el, kell hozza akaratero par napig. Aztan mar semmi kincsert nem hagynad abba. :-)
2007. márc. 27. 21:05

Sziasztok lanyok!


Nagyon tetszik ez a modszer, most olvasom a hozzaszolasokat. En is tervezem az eletmodom levaltasat!


Majd jovok kerdezni :)))

53. helenhadsell (válaszként erre: 32. - Mociscsaj)
2007. márc. 27. 09:15
Na, én voltam a rossz, igaz? Akinek rogton kilogott a lolab, hogy valamit el akar adni, ezért ir ilyeneket a kis Gergokétek, mindenki udvoskéje, aki a masok egészségével jatszva akart meggazdagodni. En szerepeltem le igaz? Mert gyogyszerek nélkul sporttal, 2 honap alatt 2 ruhamérettel lettem kisebb. Gergoke meg kozben ugyvédet keres...
52. keresztesi (válaszként erre: 26. - 575e11e2d1)
2007. márc. 26. 23:04
Gergöke dràga, na most mi van, hogy kiderult a turpissàg, hogy illegàlis szereket àrulsz ès annyira mègsem vagy Photoshop szakèrto? Mèg mindig utàlod a jogàszokat?
51. 5e67f791bc (válaszként erre: 50. - Helenhadsell)
2007. márc. 24. 16:21

Babam! Hat valahonnan el kell indulni. En se neveznek be az enyeimmel egy modellversenyre, de ez van! :) Azert vagyunk itt, hogy ez az allapot valtozzon meg. Ha csinalsz kepet jobban szembesulsz a valosaggal! ezert kell!

Kuld csak el szepen. Elottem nem kell szegyellned magad!

50. helenhadsell (válaszként erre: 47. - 5e67f791bc)
2007. márc. 24. 15:11
Nekem tul cikik a kezdo fotoim :-)
49. 5e67f791bc (válaszként erre: 48. - Keresztesi)
2007. márc. 23. 13:50
Orulok, hogy elkezded, valoban nagyon hatekony. Teny, hogy mas-mas akarattal, hozzaallassal rendelkzok vannak itt a hoxan. De az is lehet, hogy az informacio-domping miatt mar nem latnak tisztan. A bulvarsajtobol, meg a kulonfele oldalakrol omlenek az ujabb es ujabb sokszor, idiotikus dietak, ugyanis ne feledjuk a penzrol szo, ez is. A fogyokuraipar dollarmilliardos uzlet. Csak nezd meg ezt a *port mennyien megvettek, vagy itt az oldalon hany kulonfele fogyis kurat, receptet talalsz. Nem mondom, hogy rossz a *, nem ismerem, de az biztos, hogy ideig-oraig muodik. Ezzel nem lehet, igy nem lehet eletmodot, szemleletet valtani.
2007. márc. 23. 09:09
Sziasztok, tudjàtok, mi a baja ennek a programnak? Hogy csak olyanoknak valò, akik valòban le akarnak fogyni ès jòl akarnak kinèzni. A tobbiek mind talàlnak majd indokot, hogy mièrt nem jò, mit kellene màskèppen csinàlni. Itt a Hoxàn, ahogy èn elnèzem, csupa olyan van aki 1 ève csak irogat, majd most melyik csodadiètàval fogy le, ès egyre kovèrebbek. Lecserèlik a mèrlegeredmènyt, ès àllandòan ùjrakezdik, kozben nem veszik èszre , milyen nevetsèges, hogy nekik soha nem sikerul :-)Ti elhatàroztàtok, ès menni fog, de ehhez eros lèlek kell, a lustàknak jobb a kajàròl chattelni, mint edzeni. Szòval sajnos szerintem, ez nem egy tomegdièta, mert nem az orok kovèreknek valò, hanem a vàltozàsra vàgyòknak, az meg kevès van. :-( En vèkony vagyok, de elkezdem ezt az edzès programot, nagyon hatèkonynak tunik. :-)
47. 5e67f791bc (válaszként erre: 46. - Helenhadsell)
2007. márc. 22. 14:23

Na igen! Az uttoro ahol tud, segit! :)

Beszallsz?

2007. márc. 22. 10:14
Klariten, olvastam a naplod, latom versenyt inditottal? CSak igy tovabb :-) Pusszancs
2007. márc. 20. 20:11
Ez egy open office file mert a nagy gépemen csak Works van és ez. Kattintsatok ra a jobb egérrel, megnyitas és ott valaszd ki a Microsoft Office excel t. Megnyitja. Sok sikert :-) Klariten, ez csak az az edzésterv, amit a honlaprol is letolthetsz angolul, de szivesen atkuldom neked is.
44. gkreka
2007. márc. 19. 17:57
sajnos nekem sem sikerult megnyitnom az edzestervet.
43. 5e67f791bc (válaszként erre: 42. - Helenhadsell)
2007. márc. 19. 17:04

Szia! Droma irja, hogy nem tudja megnyitni az edestervet. Nem tudom mi lehet az oka. Elkuldened nekem is? k.krisztina75@gmail.com

Koszi!

42. helenhadsell (válaszként erre: 38. - 5e67f791bc)
2007. márc. 19. 16:52
Az elso hét a kemény igaz, égnek az izmaid, de aztan mar hianyzik a kemény mozgas :-) NAgyon igazad van Klariten !
2007. márc. 18. 11:56
Köszönöm szépen! :)
40. helenhadsell (válaszként erre: 39. - 0148b688d6)
2007. márc. 18. 10:48
Szia, a szerzo nevét megtalalod itt a téma cimében is Bill Phillips. a konyv cime is itt van. :-) Sok sikert :-)
39. 0148b688d6 (válaszként erre: 37. - Egnisz)
2007. márc. 17. 21:39
Egnisz, hol kaptad meg a könyvet? Magyar nyelven van? Ha megírnád a pontos szerzőt,címet. Köszi.
38. 5e67f791bc (válaszként erre: 37. - Egnisz)
2007. márc. 17. 18:25

Nagyon szivesen! Hasznald! Es kitartas! Ez eleje nagyon kemeny! Ha pedig bebelendultel semmiert nem hagynad mar abba!

Ha elakadsz vagy valami nem oke, itt megtalalsz. Bar nem vagyok profi, de, ha tudok segitek:))).

Sok sikert!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook