Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bevásárláskor a férfi pakol és a nő fizet, vagy fordítva? fórum

Bevásárláskor a férfi pakol és a nő fizet, vagy fordítva? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. ápr. 28. 10:09
Én pakolok a szalagra módszeresen, Ő onnan tovább, majd fizet.
2020. ápr. 28. 10:06
Biztos hogy én pakolok. Mert nem csak behanyom a cuccokat, hanem már úgy pakolok fel a szalagra, hogy melyik szatyorba fogom tenni. Cipekedni nem nagyon kell, ha bevásárlókocsi van, de azt mindig a párom tolja.
2020. ápr. 28. 10:04
Az fizet, aki éppen közelebb áll a terminálhoz. Amúgy csak hétvégén megyünk közösen egy nagy bevásárlásra és csak azért, mert nincs jogsim.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 28. 09:38
Elmegyek egyedül
2020. ápr. 28. 09:37
Mikor melyikünk. Legtöbbször nálam van az ő kártyája is, pakolni ő szokott, én addig fizetek valamelyikről.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 28. 09:27

Ha együtt mennek vásárolni, akkor természetes, hogy a férfi vállalja a dolog fizikai részét. Ha sok mindent vásárolunk, akkor a nőre maradnak a könnyebb, vagy esetleg a törékeny dolgok.

Hogy ki fizet: hát akinek éppen jobban kézre esik, de mivel a férfi pakol és figyel is a csomagokra, általában a nő fizet.

Ha külön kasszán vannak, akkor nyilván előre megbeszélik, ki mit fizet, vagy utólag rendezik egymás között.

2. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 28. 09:21
nálunk én vagyok a pénzügyminiszter,
2020. ápr. 28. 09:19
Ha szoktál bevásárolni a pároddal (leginkább nagyobb mennyiséget), nálatok ez hogy működik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook