Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bevált vásári kókusztekercs receptet keresek! fórum

Bevált vásári kókusztekercs receptet keresek! (tudásbázis kérdés)


9. SzánI. (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. dec. 2. 12:28

Már pár napja ezen pörgök, keresem a receptet, igen, kép alapján is kerestem.

Az összes a lisztes bögrés (3dl) receptet hozta elő...

8. SzánI. (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. dec. 2. 12:24

A retro kókusztekercs vajas krémmel nem vásári. Az csak finom, de nem az a recept, amit keresek.

A 2. link meg az a recept, ami nem ízlett, és nem is sikerült jól...


Szerintem ilyen a vásári is, tömött, keményebb:

[link]

7. SzánI. (válaszként erre: 6. - 0c4eeadbce)
2020. dec. 2. 12:19
Ez az a recept, amit az elején írtam, csak bögrés mércével.... ha esetleg kipróbálod, írd meg légyszíves milyen lett, lehet csak én bénázok.
6. 0c4eeadbce (válaszként erre: 5. - Shanta1)
2020. nov. 30. 21:38
Ez jónak tűnik, lehet, hogy kipróbálom
2020. nov. 30. 21:29
4. Lávli* (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2020. nov. 30. 21:06

Én olyan kókusztekercsről még nem is hallottam, amiben liszt lenne 😯

Szerintem a vásáriban "sütőrum" van, attól másabb kicsit az íze, meg a vásári élmény miatt pszichésen finomabb. :))

Amúgy olyan, mint a többi: darált keksz, cukor, kakaópor, vaníliás cukor, tej helyett víz, + a rum, és cukros vajas kókuszos krémmel megtöltve.

3. globus (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2020. nov. 30. 20:56
Mi lenne, ha a google-ban nem receptre, hanem képre próbálnál keresni? Én sem tudom, hogyan néz ki az eredeti, vagyis vásári tekercs. Úgy gondolom, üzletpolitikai logika mentén inkább olcsóbb alapanyagokból áll, így lehet rajta haszon, szóval a darált diós, kekszes, drága hozzávalósokat eleve elvetném. Amit írtál, az mitől nem "olyan"? Édes? Puhább?
2020. nov. 30. 20:00

Nagyon sajnálom, hogy semmi ötletem nincs! Nagyon ritkán jutottam el egy-egy búcsúba.

De keresgéltem. Talán ezek közül valamelyik?


[link]


[link]

2020. nov. 30. 17:32

Ha esetleg van valakinek bevált vásári, búcsús kókusztekercs receptje, légyszíves írja meg.


NEM azt a receptet keresem, amiben 1 bögre tej, 1 bögre liszt, 1 bögre cukor, 30 dkg kókuszreszelék, vaj van.

Ez nem az a recept, és nem is finom.

Sem az állaga, sem az íze nem jó. És még csak nem is hasonlít a vásárban kapható kókusztekercsre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook