Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Betörött a kutyusom körme, mit tegyek? fórum

Betörött a kutyusom körme, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


8. a74de3d08a (válaszként erre: 5. - 62cc0f78ae)
2009. dec. 20. 09:07
Jó a kutyának is a Betadin.
7. bumburka (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2009. dec. 19. 19:38

Ne várj egy percet sem!!!Azonnal vidd el az állatorvosi ügyeletre!!!!!!!

Iszonyatosan fájhat szegénykének!!!

Szia!!!!

6. Bcicus (válaszként erre: 4. - Ancsiiiiii)
2009. dec. 19. 17:05
Hát pedig ez így nem lesz, jó, mert még továb szakadhat és ezek a sebek nagyon könnyen újra felnyílnak. Mindenkéépen lekellene vágni és leégetni, vagy ha azt nem lehet eltávolítani a körmöt én nem várnék hétfőig, mert ez nagyon fáj ám nekik.
2009. dec. 19. 16:02

Szia! Az én kutyámmal is történt egyszer hasonló, tőből kiszakadt az egyik körme; gondolom, rosszalkodott előtte.

Nagyon vérzett, de nem hagyta, hogy hozzányúljak, éppen csak meg tudtam nézni. Rendbejött magától!


Nem biztos, hogy a betadin jó a kutyának! Sőt! Nyalogatja ő magának (gondolom én), azzal tisztítja a sebet!

Telefonon is fel lehet hívni az állatorvost, tanácsot ingyen ad...

2009. dec. 19. 12:17

Köszi a válaszokat!

A én kutyumnak hosszában törött kettéa körmije, fogalmam sincs mitől..Ügyeletes orvos nálunk nincs a városban..Akihez pedig járunk, rengeteg pénzt elérne egy ilyenért, ha rendelésen kívűl megyünk..ha bekötözöm hétfőig, éslemosom betadinnal, vérfertőzés és egyéb "rossszaságokat" csak eltudom kerülni. Vagy ti hogy látjátok?

2009. dec. 19. 11:58
Csikinek már többször betört a körme,és szépen meggyógyult magától mindig.
2009. dec. 19. 11:56

Kotozd be jol es vidd el azonnal allatorvoshoz.

Biztos van ugyeletes orvos a kornyekben.

Kitartast!

2009. dec. 19. 11:54

Sziasztok!A tegnapi nap észrevettem, hogy a kutyám sántít, és láttam, hogy erősen vérzik a lába. Mikor jobban megnéztem, láttam, hogy a jobb első lábán a szélső köröm félbetörött és erősen vérzik. átkentem betadinnal és bekötöttem neki, viszont akárhányszor leviszem sétálni, elkezd neki erősen vérezni. A mai napon már csak "lifeg" a körme alsó része és nemtudom mit tegyek, hétfőn tudom csak legközelebb állatorvoshoz vinni. Szerintetek hogyan ápoljam, illetve előzzem meg, hogy hétfőig nehogy elfertőződjön?

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook