Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betegség..., voltál idén télen beteg? fórum

Betegség..., voltál idén télen beteg? (beszélgetős fórum)


2017. dec. 31. 05:02

Lehet, hogy kinevettek, de én úgy alszom ősztől tavaszig, hogy egy kis pamut kendő van a nyakamra kötve. Mint a cowboyoknak. 😋

Ha megy a légkondi, akkor nyáron is.

Ez megvéd mindig a torok- és mandulagyulladástól. Nyaralásra is viszem magammal.

7. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Holly26)
2017. dec. 29. 18:04
Igen én ugyan így vagyok. 2 hét betegség, nátha köhögés, aztán minden oké, most meg ismét köhögök fáj a hátam. Hála, hogy lázam nincs de pocsék a közérzetem napok óta.
2017. dec. 29. 16:22
Nem voltunk, mi sem már rég. De most kissé köhécselünk és a torkunk sem tökéletes, de én tudom, hogy az unokámtól kaptam el, a férjem meg tőlem.
2017. dec. 29. 15:57
Csatlakozom hópihéhez.Azontúl citrom,savanyú káposzta lilahagyma fokhagyma alma valamelyikét naponta eszem.
2017. dec. 29. 10:02

Jómagam évtizedek óta nem voltam beteg, családban max. nátha fordult elő, mostanában semmi.

Lekopogom gyorsan :)

2017. dec. 29. 09:58

Nemcsak az idén, de az elmúlt évtizedekben sem kapott el semmi vírus, semmi hasonló nyavalya.


Ha nyáron odafigyelünk, hogy feltöltsük a szervezetünket a zöldségekkel, gyümölcsökkel, a bennük levő ásványi anyagokkal, vitaminokkal, akkor már egy megerősödött immunrendszerrel megyünk neki a télnek.

És nem az orvos által felírt bogyókat veszem-eszem, hanem már megelőzés céljából a gyógyteákat és hasonló készítményeket.

És amikor azt hallom ősszel-tavasszal, hogy jön a járvány, még inkább odafigyelek ezeknek a fogyasztására, ... nem kell megvárni, míg a szervezetünk teljesen legyengül.

Nekem ez a módszer már több évtizede bevált!

2017. dec. 29. 01:02
*beteg (ez kimaradt)
2017. dec. 29. 01:02
Sziasztok. Már 4 hete beteg a családban folyamatosan valaki.. láz, hányinger, köhögés...a lányom és én is 2 hét elteltével visszaestünk..tapasztalt valaki hasonlót ezen a télen? Legutoljára gyermekkoromban voltam lázas, rettentően megvisel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook