Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Betegség utáni szexstop, mit tegyek? fórum

Betegség utáni szexstop, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Betegség utáni szexstop, mit tegyek?

1 2 3 4 5 6 7
32. kriszta773 (válaszként erre: 31. - 832344dc9d)
2014. jan. 23. 13:49

nem mindenki olyan üresfejű, felületes, mint te, aki csak fütyiken meg puncikon keresztül látod a világot :) egy normális házasságban, kapcsolatban az ember próbálja megbeszélni a dolgokat, tenni egymásért. a szex az egyik legfontosabb összetartó erő, olyan nincs, hogy az egyik mindent megtenne, a másik pedig tesz magasról rá.

ebben a történetben a pasi túlélt egy halálos betegséget, és most nem megy neki a szex, azt mondja, fél. erre az asszonynak az az egyedüli megoldása, hogy sopánkodik, hogy most akkor szex nélkül marad egész életére? én nem látok itt helyrehozhatatlan problémát, de az biztos, hogy segítség kell a párjának, testileg, lelkileg. az meg nem segítség, ha valaki elutasítja a kezdeményezést, és úgy érzi, nőiességében nulla

31. 832344dc9d (válaszként erre: 30. - K.ildy)
2014. jan. 23. 13:38
Jaj de könnyű leoltani másokat...nem szaladt el gyorsan leszopni valakit hanem idejött segítségért, mert rendbe szeretné hozni a kapcsolatát. Ha szarna az egészbe akkor nem olvasgatnád itt a segélykérését hanem valahol henteregne egy bikával te meg nem lehetnél itt olyan kibecseszett bölcs, mint valami látensmeleg tibeti láma fent a Himalája tetején bakker...
30. k.ildy
2014. jan. 23. 13:27

Te miről beszélsz?

Egy betegséget lelkileg is fel kell dolgozni. És azt is, hogy úgy kell élnie, hogy gyógyszert szed stb.

Lelkileg veszítitek el egymást a szex miatt?

Ez nagyon érdekes. max. testileg. Nagyon sajnálom a párod, hogy ennyire nem vagy belátó. Nem tudom hány éves vagy, de biztos nem egy harmincas bombázó. A szemébe sajnálod itt meg kibeszéled?

Vegyél egy elemes férjet vagy csald meg, hogy "LELKILEG" kielégülj!!!



.

2014. jan. 23. 13:24
Szerintem full egyszerű nem kell ide szakember! Beszéld meg vele ,mond el neki,találjatok közösen megoldást hiszen ezért vagytok házasok,ha fizikailag nem is tud még teljesíteni más megoldást is találhattok,hátha megtaláljátok a megoldást ketten! Erotika ,öltözet,romantika,szerepjáték stb. amivel lehet fel tudnád kelteni az érdeklődést. Hidd el nem a többi ember fogja felkelteni a szexuális érdeklődését ,csakis te ,hacsak nincs más probléma a háttérben.
2014. jan. 23. 11:25
Amúgy szóba jöhet még a carezza, petting, tantra-masszázs :)
27. kriszta773 (válaszként erre: 5. - 832344dc9d)
2014. jan. 23. 11:17
nem pszichológusra gondolok, hanem a kezelőorvosára, mert bármi is volt a betegsége, ha kihatással van a nemi életére, a fizikai "működésére", teljesítményére, valószínűleg tud tanácsot adni, kezelést vagy készítményt javasolni, ami segíthet. nem biztos, hogy csak lelki, pszichés okai vannak ennek a helyzetnek, valószínűbb, hogy a hormonokra, a szervek normális működésére is kihathatott a betegsége, a kezelése
26. 67691d8c26 (válaszként erre: 25. - 67691d8c26)
2014. jan. 23. 11:15
Helyesen: "Itt nem arról van szó, hogy szereti a férjét vagy sem."
25. 67691d8c26 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 23. 11:14

Ha már ennyire okos vagy, akkor megjegyezném, hogy TUDÁSBÁZIS és nem tudatbázis....

A lényeg nem az, hogy hol írja, hanem az, hogy tanácsot szeretne, tapasztalatot azoktól, akik hasonlót éltek át. Az ilyen kérdéseknek még mindig több értelmét látom, mint annak, amikor valaki fórumot indít azért, hogy ki mit reggelizett és hogy aludt.

Ez egy valós probléma. Itt nem arról van szó, hogy szereti a férjét vagy. Én sem bírnám ki szex nélkül....

24. Sirga
2014. jan. 23. 11:10

Ez most komolyan egy cikk? :/

Sajnálom, hogy így alakult, de inkább fórumba való, mint cikknek.

23. ericika2 (válaszként erre: 21. - Mézgapaula)
2014. jan. 23. 11:05

Hát azt a másik cikket is elolvasva nem sok jövőt jósolok a kapcsolatnak.

Végig kell gondolni, hogy mit ér meg neked ez a kapcsolat- pozitív-negatív oldal, - és ha a negatív sokkal több, vagy nincs semmi a pozitívon, akkor érdemes lépni.

De ebben tanácsot csak saját magad adhatsz magadnak.

22. holdem
2014. jan. 23. 10:54
Én nem akarok belelátni semmit a kapcsolatotokba. Nem érdekelnek az előzmények sem. De szerintem ha csütörötököt mondott, mikor próbáltátok, akkor komoly önbizalomhiánya lett. Ezen neked kell segíteni. Miért nem akarsz kezdeményezni? Szerintem simán. Szépen lassan, fokozatosan közeledj. Másszál szépen rá. Ha mindezt normálisan teszed, és nem jön össze, akkor van baj. Ha segítesz neki, akkor sztem hamar helyrejön a dolog. :)
21. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Reményes)
2014. jan. 23. 10:51

Szia,

elolvasva a korábbi cikkedet, úgy tűnik, nem a betegség a fő ok, hanem az, hogy alapban nagyon különbözik a kettőtök szexigénye. Nyilván nem lehetett azt várni, hogy ezt egy súlyos betegség poziív irányban változtassa meg...

Nagyon rendes dolog tőled, hogy ennek ellenére a nehéz időkben mellette álltál, de most, hogy meggyógyult, már ideje elgondolkoznotok azon, van-e ennek így értelme.

2014. jan. 23. 10:47

egy ide illő film:


[link]


(Hogy szeretsz? 2002)

19. c4851bb5de (válaszként erre: 17. - 832344dc9d)
2014. jan. 23. 10:36
És ettől már ribi lenne?...nem ezt akartam vele sugallni, inkább azt, hogy ennek a kapcsolatnak annyi :S Bár őszintén kívánom, hogy ne így legyen!
18. 832344dc9d (válaszként erre: 16. - 66429b468f)
2014. jan. 23. 10:35
ha egyszer érzed, hogy valami kezd elromlani és válik az enyészeté az amit felépítettél akkor a türelem az ami a legkevésbbé hatásos. Ez pont az a szitu ahol az idő semmit nem fog megoldani.
17. 832344dc9d (válaszként erre: 14. - C4851bb5de)
2014. jan. 23. 10:30
".vagy valaki másra esetleg :)"
2014. jan. 23. 10:28
Mit tegyél türelmes, mert abból nagyon kevés van benned, vagy veszel egy pótalkatrészt és használod a kezedet. Pont odáig ér, ahová szeretnébe!
2014. jan. 23. 10:18
Menjetek szakemberhez.Ehhez kár volt "cikket"írni.
14. c4851bb5de (válaszként erre: 13. - 832344dc9d)
2014. jan. 23. 10:13
Ribi?...meg se fordult a fejemben, még a feltételezés is sértő.
13. 832344dc9d (válaszként erre: 11. - C4851bb5de)
2014. jan. 23. 10:08
abból amit leírt nem egy ribi képe bontakozott ki hanem egy olyan nőé akit 3X évesen azért még füt a vágy és ezt a párjával szeretné megélni. Jó biztos lesi a farkakat meg a férfiseggeket az utcán - mnt ahogy az is aki nincs hasonló helyzetben - de egyelőre rendes kislánynak tűnik, úgy hogy ne bántsuk, sőt támogassuk mielőtt lenyúlná valamelyikőtök pasiját : )
2014. jan. 23. 10:02

Ha tényleg szereted, és nemcsak a szavaidban, akkor kezdetben gyengédséggel, összesimulásokkal kell indítani.


Ha igazán szereted,, nem az orgazmusod a lényeg pusztán, hanem ő.

Az ő közelsége, lélekzete, illata, íze.


Ha csak a kívánságaidban és a szavaidban van meg az igény az együttlétre, de a tested, a tudatalattid elutasítja- persze, hogy a másik ezt megérzi- és az eredmény "fél hat", ahogy írod.


Szerintem először magaddal kell isztába kerülnöd.

Akarod őt?

Vagy csak a társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni?

Vagy a saját belső értékrended alapján "kell" mellette maradnod, és nem mersz a fájó igazsággal szembenézni?


Vegyetek egy nagy levegőt, beszéljétek meg, --egyáltalán beszéljetek erről egymásssal.

Nem számonkérően, nem bántóan, hanem őszintén.


Sok sikert kívánok!!!

11. c4851bb5de (válaszként erre: 10. - 832344dc9d)
2014. jan. 23. 10:01
Értem én a "rendszert", hogy puszta alapszükséglet, amire vágyik,... vagy nem vágyik, ...vagy valaki másra esetleg :) Ezeket a kérdéseket kellene magának megválaszolnia, nem? :)
2014. jan. 23. 09:53
9. 832344dc9d (válaszként erre: 7. - C4851bb5de)
2014. jan. 23. 09:52

nézzél meg egy Maslow-piramist és akkor rájössz a rendszer működésére!


[link]

8. 832344dc9d (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2014. jan. 23. 09:50
egészséges nő, egészséges vágyakkal, nincs ezzel gond, azé rá lehet ám unni a zuhany alatti masztira.
2014. jan. 23. 09:49

" Én eltávolodtam tőle testileg, kezdeményezni egyszerűen nem vagyok képes. A szenvedély szintem, vagy mondjam nőiesség szintnek, nulla. "


Némi ellentmondást érzek a szavaidban. Azt írod eltávolodtál, közben meg hiányolod az együttléteket.Magadban is rendet kellene tenni.

2014. jan. 23. 09:45

Még nem telt el 1 év sem, így nem értem az aggodalmadat.


Én voltam ilyen helyzetben. A férjem rákos volt, de az nem jutott eszünkbe, hogy a szex nélkülözése miatt köztünk egy fal emelkedne, nem láttam mindenhol péniszt, nem éreztem úgy, hogy valakit kellene keresnem. Csak a gyógyulás volt a lényeg és semmi más. Megcsináltuk:)

Türelem! Ha most emiatt lelépsz te vagy a párod, akkor ott más gondok is vannak.


Esetleg jó valóban a szakember, bár én nem hiszek bennük. Ezt nektek kell lerendezni.

5. 832344dc9d (válaszként erre: 3. - Kriszta773)
2014. jan. 23. 09:43

"hogy beszéljen erről az orvosával, aki biztosan tud tanácsot adni"


ja biztosan, arról híresek...ahol melózok itt is van pár pszichológus, gyakorlatilag mind bolond : )

2014. jan. 23. 09:36
ezért nem szeretek én még egy hetet sem kihagyni, szinte érezni ahogy ékelődik be közétek egy megfoghatatlan erő, ami a gonosz maga és csodálatos ahogy egy öleléssel ezt az egész rémálmot eltudja magától távolítani két szerelmes ember. Egy év rengeteg idő, óriási a görcs ami bennetek van, neki különösen drámai a helyzet mert tudja, hogy valami extrára vágysz most, az elmaradt örömök egyfajta kvisztesszenciájára amit képtelennek tart megadni és inkább bezárkózik önmagába. Úgy tudod kivezetni ebből a csapdából ha kezdeményezel mégha nehezedre is esik vagy sérti a hiúságodat és semmi olyat nem vársz el tőle most ami erőn felüli a számára. Hidd el, nem is olyan könnyű férfinak lenni, testileg és lelkileg is rendben kell lennünk, hogy rendesen működjünk. Mondjunk elsőre vezesd le alulra egy kis nyalakodásra, próbálj meg így elélvezni és felejtsd el a farkát, nem kell most még azzal foglalkozni, ha látja hogy örömet tud okozni akkor majd visszatér az önbizalma is lassan.
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Reményes)
2014. jan. 23. 09:23

szerintem lehetnél megértőbb, biztosan nagy trauma ez a párodnak testileg, lelkileg. bocsi, de ha valaki nem bír ki pár hónapot a beteg párja mellett, az milyen kapcsolat? :(

biztatni kellene, hogy beszéljen erről az orvosával, aki biztosan tud tanácsot adni, esetleg természetes serkentőket is. valószínűleg a férfiak inkább fordulnak ez ügyben az orvosukhoz egyedül, mint a párjukkal együtt tanácsadóhoz, pszichológushoz, ahol szembe kellene nézniük a kudarccal

ha lemondasz a kezdeményezésről, segítésről, türelemről néhány hónap után, az elég gáz :(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook