Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteges hazudozó? fórum

Beteges hazudozó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
102. baumann (válaszként erre: 98. - Bd55e3f068)
2013. júl. 22. 12:11
Mert eltartási szerződésből van az ingatlan és akit eltartottak ő kiadta kettő fiatal lánynak ebből fizetti a nagyobb lakás törlesztő részletét ami jövő tavasszal jár le :( Már szóba jött az is hogy esetleg mint bérlő addig oda megy de havi 60.000 E ft a bérleti díj plusz a rezsi !
101. bd55e3f068 (válaszként erre: 97. - Baumann)
2013. júl. 22. 12:10

Ha fél éve tudja csúsztatni a felhalmozott 300 ezret, akkor valószínűleg részletfizetést kapott rá. Amúgy érdekes, hogy felhalmozta, de nem lehetetlen.

Amit meg a kikötésről írtál, hülyeség, mert ha a lakásnak van külön mérője (amit kötelező kint felszerelni), akkor nyisz, ahol HOZZÁ elágazik).

100. f758a7200f (válaszként erre: 65. - Baumann)
2013. júl. 22. 12:09

Most nem értem. Az a baj, hogy esetleg a rokonotokkal fizettetik ki az elmaradást, ettől féltek? Vagy mitől? Hogy kilakoltatják őket?


Ebben az esetben megérteném a felháborodásodat, de amúgy, hogy ki kinek mennyit hazudik és miért meg mióta, ha téged nem érint, sztem tojd le. Itt a forum címe a baj, mert hazudozó a központi téma, holott nekem úgy tűnik, pénzről van szó, vagyis arról, hogy nemsokára, ha kiderül, akkor mindent vkinek fizetnie kell. Vagyis, hogy ettől féltek, mert azért nem olyan könnyű ráverni vkire a nem fizetett villanyszámlát, ha be sincs jelentve, most az egy másik probléma lesz majd, hogy feketén ott lakik és feketén fizet az illető rokon, ezekből lehet baj sztem...

99. inta (válaszként erre: 93. - Baumann)
2013. júl. 22. 12:09

Miért kellene megmutatnia a saját(!) számláit bárkinek? Kinek mi köze hozzá?


Amúgy, tudtommal sorház ide vagy oda, az áramot nagy összegű tartozásnál kikapcsolják, azaz konkrétan leplombálják a kismegszakítót vagy leszerelik az órát, és csókolom, a többi lakót nem érintve, hiszen az külön fogyasztási hely.


Ha a rokonnak nem tetszik, hogy olcsón lakik, ahol lakik, de fél az áram szüneteltetéstől, költözzön el drágább helyre. Még ha ott nem is lesz pénz UPC-re - ha már ez annyira lett hangoztatva, hogy azt ő köttette be...

98. bd55e3f068 (válaszként erre: 96. - Baumann)
2013. júl. 22. 12:06
Itt most megint jönnek a kérdések. Miért nem mondhatja fel? Miért kellet addig pattogni, amíg nincs hová menni? (Elég sokan zárják le úgy a kapcsolatot, hogy költözés csak akkor lesz, mikor már van hová menni.
97. baumann (válaszként erre: 95. - Bd55e3f068)
2013. júl. 22. 12:00
Azt mondta persze néha-néha befizetett egy egy csekket !
96. baumann (válaszként erre: 94. - Bd55e3f068)
2013. júl. 22. 11:59
Szerintem ha ebbe a helyzetbe belecsöppentél volna úgy hogy lett akkor egy másik lehetőség is felajálnva messzebb ,de minden rendben van itt és jó lesz nekik ,lehet Te is másképp gondolnád ! Neki van saját lakása ami kivan adva albérletbe az albérleti szerződsét nem mondhatja fel :( így addig kénytelen volt megoldást keresni miután elváltak a párjával !
95. bd55e3f068 (válaszként erre: 74. - Baumann)
2013. júl. 22. 11:57
Vagyis fűtésszezonban is csak megoldotta ez a pali.
94. bd55e3f068 (válaszként erre: 65. - Baumann)
2013. júl. 22. 11:53
Ha a rokon nem tud máshova menni, akkor a csórónak nehogy még feljebb álljon, örüljön, hogy legalább egy ideig tudott áron alul lakni. Aztán oldja meg mindenki a saját életét, és akkor nem kell a hazudós ffival foglalkozni.
2013. júl. 22. 11:46
És a többi csekk papírt miért nem mutatja meg szerintetek ?? Hogy itt van nézd nézzétek ennyi és ennyi az elmaradás inkább eldugja ,közben egyszer lett felnyítva az áramszolgáltató számlája hogy mégis a 2 hónap alatt mennyit fogasztottak mióta már ők is ott laktak ,amikor rákérdezett hogy ez a magas összeg mágis micsoda a lap alján nem a sárga csekken akkor az volt rá a válasz " jaj az már rég rendezve van " na ekkor mondta nekem és ekkor mentem át és telefonáltunk csak annyit mondtak valójában meg van a tartpzás jó egy kérdés ezt bármikor kikapcsolhatják és azt mondták igen bármikor !!!!
92. baumann (válaszként erre: 90. - A0c1361e44)
2013. júl. 22. 11:42
Nem tudom de akkor is ekkora az elmaradása láttam :(
91. baumann (válaszként erre: 83. - Castia)
2013. júl. 22. 11:40
Magyar mentalitás azt ő is élvezi a "főbérlő " nem nem ettől fél de nehogy már az albrélő aki minden hónapban leteszi azt a szaros 30 e ft ott kifizet a UPC felé 13 E plusz főz és nem csak maguknak ,egyedül mosnia kell magára !!! Őszinteséget várna el de egyszerűen képtelen rá az ember :(
90. a0c1361e44 (válaszként erre: 88. - Baumann)
2013. júl. 22. 11:39
Attól még, hogy sorház, ki tudják kapcsolni, úgy, hogy az ajtó fölötti bemenő vezetéket vágják el, ettől a többi lakónak lesz árama.
89. baumann (válaszként erre: 86. - 16b5d6ae34)
2013. júl. 22. 11:36
Ne haragudj de nem :D Nem írnám le ha nem így lenne ,mire lenne jó ez ? Sajnos így van :(
2013. júl. 22. 11:35
Rokonnak lett volna akkor per pillanat más lehetősége ez itt a gond :( Nem valótlan nem is adnak ki csak azt kérdeztük meg mint "albérlők " hogy valós e ez a nagy összegű elmaradás és azt mondta a vonal tulsó végén a hölgy hogy igen ... ez egy sorház ott több ház használ egy vezetéket ezért nem tudják elvágni csak úgy mert akkor kapsából még több családnak nem lenne áram szolgáltatása!!!
87. a0c1361e44 (válaszként erre: 80. - Baumann)
2013. júl. 22. 11:20

Ennyi tartozás nem lehet elműnél, illetve áramszolgáltatónál. 2 hónap után kikapcsolják, ami ha sokat fogyaszt valaki, akkor kb. 40 ezer. egy 2 szobás kb. 60 nm lakásban kb. átlag fogysztással havi 15 ezer. Csak akkor lesz 2 hónap altt ennyi, ha éjjel nappal megy valamilyen elektromos fűtőtest, vagy mobil klima. ezek sokat fogysztanak.

Ha valóban jgy van, akkor légy szjves írd meg, hogy sikerült neki ennyit felhalmozni úgy, hogy ne kapcsolják ki. Ha én csúsztatom a villanyszámla befizetést, akkor 3 naponta jön a felszólító levél és a harmadikban már azt írják, hogy ekkor és ekkor kikapcsoljuk. Persze nem próbáltam még ki, hogy kikapcsolnák e, de szerintem igen.

86. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 80. - Baumann)
2013. júl. 22. 10:43

Véletlenül nem Te vagy a nagy mesemondó?:))

Kezdem azt hinni, hogy szórakozol...annyi valótlan, hihetetlen dolgot leírsz, hogy egyre gyanúsabb leszel:)))

85. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 80. - Baumann)
2013. júl. 22. 10:01
Amit leírsz teljesen hihetetlen, hiszen ekkora tartozást nem engednek felhalmozni az 1000%. Idegennek meg nem adnak ki információt. Ha most bemennél, és azt mondanád HAHÓ áramszolgáltató itt vagyok kifizetem a tartozást, nem tehetnéd meg azt sem, mert nincs a neveden a mérőóra. Még a szüleidnek, vagy gyerekednek sem teheted meg.
84. adfa0d8bdb (válaszként erre: 80. - Baumann)
2013. júl. 22. 09:45

Az, hogy valakinek tartozása van, még nem jelenti azt hogy rossz ember. Nem kéne általánosítani.

Ebben az országban minden 5. embernek van tartozása.


Még akár neked is lehet tartozásod ebben az életben, és neked sem fog jólesni hogy ez alapján ítélkeznek rólad!

83. Castia (válaszként erre: 65. - Baumann)
2013. júl. 22. 09:38

"De ha ezt tudta mert tudnia kellett hogy mekkora tartozása van akkor miért engedte hogy a rokonunk oda mennyen lakni egy kiskórú gyermekkel ?????? "


Jobb lett volna, ha nem engedi meg? Akkor a rokonodnak már eddig se lett volna olcsó albérlete, nem lenne hol laknia, vagy többet kéne fizetnie. Szóval ha ennyire zavarja (őt és nem téged...), és fél attól, hogy áram nélkül maradnak, akkor köszönje meg szépen az eddigieket, és keressen más helyet. Még ha esetleg ez azzal is jár, hogy le kell mondani a 13 ezres UPC előfizetésről a millió csatornával.

82. XXXT
2013. júl. 22. 09:34
még ha a gyermek vesélyeztetett helyzetben lenne, aakkor sem a foberlo lesz a hibas. Am nem ertem h ha nincs hhaza miben lakik, és h adja ki anna k egy szobajat. És h miert adta ki? mert akkor mar lehet a hid aalatt lakna a rokonod. Ott legalabb befogadtak. Azt írtad h nalatok nincs hely... gondolj bele te mit valsztanal ha nem lenne hova menned? a semmmit, vagy szobat esetleg majd aram nelkul? Inkabb utobbi. De a upc az kell tizenakarhanyert millio csatornaval. lehet abbol a penzbol a rokonos mar nezhetne normalis albit, vagy legalabb a gyerekere kolthene. A fazon meg ha hazudik hat hazudik, vannak ilyenek, nem kell vele foglalkozni nem a ti dolgotok.
2013. júl. 22. 09:12
Részletfizetés van valami megoldás erre ,vagy van a feltöltős óra már azt is mondtuk neki de mikor elmondtuk hogy feltölti 10.000 ft -al abból csak 5E ft ott tud majd felhasználni hisz valamiből vonják a tartózást is ,egyből nem tetszett neki és csak nézett !
80. baumann (válaszként erre: 77. - A0c1361e44)
2013. júl. 22. 09:09
Az áramszolgáltatónál több mint 300.000 ft os tartózása van :/ Ezt elmondták telefonba is hogy valós az az összeg ami ott szerepel a papíron ,és a többit nem is mondtam sok nagyon sok ! De a "föbérlő" helyett nem tudunk bemenni és intézkedni azért is könyörögni kell neki hogy oda mennyen és valamit tegyen ellene mert ez így nem maradhat !
79. baumann (válaszként erre: 76. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 22. 09:06
Ne írj ne küldj jeleket sem ,neked ez a véleményed elfogadom :D Köszönöm részvételedet !
78. baumann (válaszként erre: 75. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 22. 09:04
Segítségre szórulok ??? :D Én ,mire fel a vádaskodás ????? Egy szobás lakásban élünk hova rakjam a fürdőszobába ??? És ha az illető Én lennék TE szerinted akkor miért nem úgy írom hogy én vagyok ebben a sz@r helyzetbe ,azért amiben élek ahogy élek vállalom a felellőséget ;) minden helyzetbe !
77. a0c1361e44 (válaszként erre: 74. - Baumann)
2013. júl. 22. 08:58
Én meg tudnám, hogy mennyi a villany számla és nem a bérleti díjat fizetném ki, hanem a villanyt, így nem kellene tartania a kikapcsolástól. Túl sok és túl hosszú ideje nem lehet tartozás, mert akkor már kikapcsolták volna, így kijöhet 30 ezerből...
76. b74f6e5cdd (válaszként erre: 65. - Baumann)
2013. júl. 22. 08:57

Köszi az érdeklődést, nincsen! Elmebajos hazudozókkal találkozok itt is bőven ..speciel veled az élen!:-)))

Pá-pá

2013. júl. 22. 08:55

De ha ezt tudta mert tudnia kellett hogy mekkora tartozása van akkor miért engedte hogy a rokonunk oda mennyen lakni egy kiskórú gyermekkel ??????


Mi egy szobás saját lakásban élünk nekem is van kisgyerekem így sajnos nem :( Február óta él ott és azóta derültek ki ezek a dolgok !!!


Szánok még rád időt, hogy felismerd a hibáid...a rokon te vagy..ha gondod és bajod van akkor beszéld meg a...jah és persze egy pszichomókussal, mert sürgős segítségre szorulsz!


Nem tudom ezzel a fórummal mit vártál, de hogy önmagadat sikerült lejáratnod..az hót ziher!


Szép napot kívánok!

74. baumann (válaszként erre: 70. - Ranna)
2013. júl. 22. 08:48
Ebből nem származik neki persze :) már csak sokszor röhög és mondja elmebeteg ! Csak ha kikapcsolnak valamit na akkor van gáz hisz azért kisgyerek is van ott ,soha nem volt ilyen helyzetbe és én sem ismerek ilyet ! És azóta egy számlát sem látni kiveszi a zárható postaládájából és berakja az autójába ..... Csak a upc számlát látja és fizeti is még pluszba a rokon hisz azt ő kötette be !
73. andi6020 (válaszként erre: 64. - A0c1361e44)
2013. júl. 22. 08:46
Bingó! Emelem kalapom. Tényleg! :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook