Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Betadine kenőcs fórum

Betadine kenőcs (beszélgetős fórum)


2010. nov. 25. 11:06
A betadine nem ilyen betegségekre alkalmas. Igaz gyulladás csökkentő de nem erre. A canesten lehet hatásos, de az lenne a legjobb ha elmennétek az orvoshoz.
8. 1fae7c36bc (válaszként erre: 7. - Panasonic)
2010. nov. 25. 10:31

igen próbáld ki Canesten kombi az csak neked

a párod is ö sima Canesten

2010. nov. 25. 10:25

az a baj, hogy kb májusban kezdődött a páromnál, elment dokihoz ahol kapott gyógyszer + kenőcsöt (nekem ekkor nem volt tünetem semmi, neki pedig a repedezett bőr + viszketés)ekkor én nem kaptam gyógyszert pedig engem is kezelnie kellett volna za orvosának. Biztos ami biztos elmenetem nődokihoz aki megállapította hogy nincs semmi fertőzésem, elmondtam hogy párom most volt ezekkel a tünetekkel az orvosnál erre azt mondta a doki hogy nem töm feleslegesen gyógyszerrel mivel tünetem sem volt. Ez ideáig minden rendben volt most újra páromnak ez lett, de most nekem is kialakult viszketés és folyás is.

Olvastam a teafaolaj kúrát nem tudom hogy egy próbát megérne-e???

Vgy próbálkozzunk meg a Canesten kombival ekkor a páromnak is lenne kenőcs? Véleményetekre lennék kiváncsi, persze ha nem múlna el ettől sem akkor doki!!!!

2010. nov. 25. 10:17
Valami gomba lehet, ki kell kezelni. A párod nyilván tőled kapta el, ha te meggyógyulsz,akkor ő is szerintem, de ez csak tipp, beszéljetek dokival.
5. 1fae7c36bc (válaszként erre: 4. - 91c956613e)
2010. nov. 25. 09:58
igen m inden kép!!!!
2010. nov. 25. 09:55
Orvosi kezelés szükséges.
3. 1fae7c36bc (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2010. nov. 25. 09:54
A betadine nem ilyen jelegű tünetek kezelésére való !!
2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2010. nov. 25. 09:48
A betadin fertőtlenítő nem? Szerintem menjetek orvoshoz.
2010. nov. 25. 09:35

Sziasztok!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Betadine Hüvelykúp használata elmulasztja-e a kellemetlen tüneteket(folyás, viszketés) + Páromnak ugyanez a tünete,hogy viszket + a bőre ott lent kezd kirepedezni, erre a betadine kenőcs használata megfelel?


Köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook