Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bescannelt jpeg képekből hogyan tudok a legegyszerűbben pdf formátumot készíteni? fórum

Bescannelt jpeg képekből hogyan tudok a legegyszerűbben pdf formátumot készíteni? (tudásbázis kérdés)


16. Heni86
2010. ápr. 7. 11:01
Szívesen! :) Örülök, hogy sikerült! :)
2010. ápr. 7. 09:57

Köszi a megnézést :)))) Sikerült is és 5 képből, ami amúgy darabja majdnem 1 mb, most az 5-ből csináltam ennél kevesebbet!!!

Szupi!

Kösziiiii

Pussz :)

Ja és kisebbre állítva nem is tartott utána sokáig :)

14. Heni86
2010. ápr. 2. 22:42

Rendben megnézem ha lesz egy kis időm...

Pusza

2010. ápr. 2. 12:24

ŐŐ majd ha erre jártok megmutatod :) Addig legalább cukizok:) majd, mert nekem nem nyitja meg a képet hanem hozzáadáskor egyből nyomtatni akar :(

De azért köszi, félig megvan legalább :D

12. Heni86
2010. ápr. 2. 12:14

Kipróbáltam, nekem működik...

Megnyitod a programot és kiad egy üres excel szerű táblázatot. Ugye?

Ott rámész a hozzáadáshoz, kiválasztod a képet. Mivel .jpg kiterjesztés valószínű megnyitja a win kép és fax megjelenítőt. Előjön egy varázsló, ahol egyébként több képet is meg tudsz nyitni. Ott tovább-tovább, kiválasztod, hogy a PDF Creator legyen a nyomtató, beállítod a nézetet és kész. Akkor beteszi neked a pdf creator listájába az első sorba. Várakozó lesz a státusza úgyhogy ha valami kimaradt még mindig hozzáadással be tudod listázni azt is. Ha eddig meg van akkor már sínen vagy. :)

Jó bonyolult voltam. :(

11. Heni86
2010. ápr. 2. 11:59

Hmmm... Nem is látod azt a gombot, hogy "várakoztatás" vagy csak nem enged rányomni???


Azt a verziót töltötted le amit küldtem?

10. 1d8dcba2c0 (válaszként erre: 9. - Heni86)
2010. ápr. 2. 11:50

Na béna vagyok :)

Hozzáadás és beillesztem egyből beugrik a nyomtatási ablak vagy "nyomtatni" tudok vagy "mégse" gomb van :S eddig jutottam...

HELP!!! :)

9. Heni86 (válaszként erre: 8. - 1d8dcba2c0)
2010. ápr. 2. 11:29

Oké... Szóval... :)


Megnyitod a PDF Creatort. Felül dokumentum hozzáadása - kiválasztod - mikor kiteszi, hogy mentheted akkor nem a mentésre nyomsz, hanem a várakoztatásra - a következő fájlt is ugyanúgy beilleszted - beteszi alá szép sorban mindet - mikor meg van az összes fájl akkor felül van egy olyan gomb, hogy mindegyik összefűzése - ha ez is meg van akkor nyomtatás és ugyanúgy el tudod menteni csak szép sorban lesznek az oldalak 1db PDF fájlban. :)))

Remélem működik. Majd szólj hogy sikerült-e!

Pussz!

8. 1d8dcba2c0 (válaszként erre: 4. - Heni86)
2010. ápr. 2. 11:04
Na félsiker :D Ezzel megvagyok, viszont olyat hogy lehet h pl van 10 lapom és 1 pdf mappába (vagy hogy mondjam) tegye bele???
7. 1d8dcba2c0 (válaszként erre: 6. - Jersseygirl)
2010. ápr. 2. 10:53
Köszönöm, próbálkozok :) valamelyik csak beválik :D
2010. ápr. 1. 20:12
Van honlapja is az adobnak ingyen megcsinálhatod rajta nekem bevállt nagyon egyszerü csak regisztrálni kell.
5. 1d8dcba2c0 (válaszként erre: 4. - Heni86)
2010. ápr. 1. 18:59

Köszi :):):)

Na holnap le is tesztelem! Ha elakadok szólok :)

Puszi

2010. ápr. 1. 17:31

Innen töltsd le a programot:


[link]


Ha meg van akkor rámész a JPG képre - jobb klikk - PDF létrehozása - aztán alul mentés - kiválasztod a mentés helyét - kész :))))


Vagy ha más beolvasott dokumentumot akarsz gyorsan áttenni akkor rámész a nyomtatásra dokumentumon belül és kiválasztod a nyomtatók közül a PDF Creatort, megadod a "nyomtatás" azaz igazából a mentés helyét és akkor is átrakja PDF-be oda ahova akarod.


Remélem sikerül.

Pussz!

2010. márc. 31. 21:08
Köszönöm. Ilyenkor csak nyomtatni tudom vagy lehet menteni is és nem nyomtatni? :O sorry, nem értek hozzá... :(
2010. márc. 25. 15:34

PDF creatorral.Tölts le egyet a netről,amit ingyen meg tudsz tenni és nyomtatáskor jelöld ki az új programot(pdf creatort) és készít neked egy pdf-t!

Azt hiszem így a legegyszerűbb!

2010. márc. 25. 11:52
Bescannelt jpeg képekből hogyan tudok a legegyszerűbben pdf formátumot készíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook