Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan készíteni a legegyszerűbben natúr kakaóporból (édesítővel) hideg kakaót úgy, hogy ne legyen csomós? fórum

Hogyan készíteni a legegyszerűbben natúr kakaóporból (édesítővel) hideg kakaót úgy, hogy ne legyen csomós? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 17. 17:25
A kakaóra ráönteni 2-3 evőkanálnyi forróvizet, elkeverni, utána rá az édesítőt, elkeverni és jöhet rá a hideg tej, amit ismét keverni. Ennyi.
2010. máj. 14. 19:40

Köszönöm a tippeket, tanácsokat. Ki fogom próbálni!

Remélem bejön, eddig ugyanis instant kakaóport használtam és csak nemrég tértem át a sima kakaóporra. A legnagyobb gyermekem viszont csak a hideg kakaót szereti és eddig csak csomós kakaót sikerült neki produkálnom, ami ugye nem valami ínycsiklandó dolog.

2010. máj. 13. 08:41
Én nem próbálkoznék melegítés nélkül, nekem úgy nem szokott bejönni. De ha egy icipici tejjel felforralod és úgy öntöd fel hideggel az jó lesz.
2010. máj. 13. 08:34
Vagy pedig kevés tejben ami épp csak ellepi a kakaót, kikevered simára és úgy öntöd fel. Kicsit tovább tart melegítés nélkül
2010. máj. 13. 08:12
gázon, kevés vízzel csomómentesre kikevered, majd a hideg tejjel felöntöd.
2010. máj. 13. 08:07

Bocsánat a hibáért!


A helyes kérdés így szól:

Hogyan kell készíteni a legegyszerűbben natúr kakaóporból (édesítővel) hideg kakaót úgy, hogy ne legyen csomós?

2010. máj. 13. 08:05
Hogyan készíteni a legegyszerűbben natúr kakaóporból (édesítővel) hideg kakaót úgy, hogy ne legyen csomós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook