Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bermuda-háromszög! Kinek mi a véleménye róla? fórum

Bermuda-háromszög! Kinek mi a véleménye róla? (beszélgetős fórum)

1 2 3
21. 5674644b5d (válaszként erre: 14. - Enéh1)
2011. dec. 30. 15:25
Ez a legenda az én szemszögemből, persze nem tudom cáfolni, ahogy megerősíteni se, hogy ez így történt, de nem hiszem igazából hogy ezek igazak. Én természettudományos vagyok, nekem nincs olyan, hogy eltűnt majd előkerül csak úgy. A csökött agyam ezt nem képes sajnos elfogadni:)
20. Enéh1 (válaszként erre: 16. - SF)
2011. dec. 30. 15:24

ezzel nekem is fenntartásom van, mivel sztem ilyen nem létezik. szkeptikus vagyok ilyen téren.

aztán ki tudja...

19. Enéh1 (válaszként erre: 15. - Df2a740c00)
2011. dec. 30. 15:23

értem! igen, azt én is olvastam, hogy egy-két író nagyította fel a story-t!

az se kizárt!

18. SF (válaszként erre: 15. - Df2a740c00)
2011. dec. 30. 15:22

Azt olvastam valahol, hogy a Bermuda háromszögben csak feleannyi hajó és repülő tűnik el, mint az Indiai óceán hasonló háromszögében. Majd valaki megmondja, ennek mi a neve.

És nem csak ez a két pontja van a Földnek, ahol eltűnnek gépek, emberek...

2011. dec. 30. 15:21
Jah és ugye azt mondanom se kell, hogy rengeteg a "legenda" ezekkel kapcsolatban. Az igazán modern műszerek időszaka előtt bárhol eltűnhettek a hajók/repülők, egy idő után pedig az emberek megtanulták elkerülni azokat a pontokat, ahol ilyen jelenségeket tapasztaltak.
16. SF
2011. dec. 30. 15:19

Nem akarok hülyeséget írni, úgyhogy neveket nem fogok...

Valahol azt olvastam, hogy egy '45-ben eltűnt vadászrepülő pilótástul úgy 10-15 éve érkezett vissza a bázisra. Először azt hitte szegény, hogy hülyéskednek vele, mikor a 6-os kifutóra irányították. Amikor elindult, akkor még csak 1 volt.

A pasi azt mondta, hogy nagy fény vette körül. Egy darabig vakon, rádiócsendben repült, a műszerei nem működtek, a tájékozódó képessége teljesen megszűnt. Nem tudta, hol van a lent és hol van a fent. Aztán egyszer csak minden visszaállt a rendes kerékvágásba, ő pedig visszatért a bázisra.

Egyetlen napot sem öregedett közben.


Meg kell mondjam, az ilyesmiket fenntartással kezelem. De ha mégis igazat mond, akkor egy időgéppel állunk szemben?

2011. dec. 30. 15:19
Állítólag nem volt itt több baleset arányaiban, mint máshol a hatalmas átmenőforgalomhoz képest. Egy bizonyos író koholta a legendát, az állításai nagy részéről később bebizonyosodott, hogy nincs bizonyítható alapjuk.
14. Enéh1 (válaszként erre: 12. - 5674644b5d)
2011. dec. 30. 15:19

Tudom, mert Puerto Rico, Bermuda valamint Floridát foglalja magába!

Igen, ez odáig rendben van, hogy lezuhan, mert meghibásodik a műszer, de amikor azt írták, hogy előkerült a hajó, épségben de viszont legénység nélkül---> na ezekre vagyok kíváncsi, h kinek mi a véleménye, mire gondol

13. Enéh1 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. dec. 30. 15:17
Vélemény, tudod mi az a szó? senki se akar Nobel-díjat, csak eszmecsere, beszélgetés, ami látom valakinél nem megy, csak a kötözködés! Nem értelek, lehet, hogy az előtte lévő fórummal felidegesítettelek, de hagjyuk már Jolánkát, nincs meg a fórum, el lehet felejteni engem is!
12. 5674644b5d (válaszként erre: 8. - Enéh1)
2011. dec. 30. 15:15
Mivel nem tudtak kijutni a műszerek hibásodása miatt lezuhantak, elsüllyedtek ergo meghaltak. Ezeket a háromszögeket amúgy se úgy kell elképzelni, hogy pár méteres kis részek lennének. Kilométereken át húzódnak és nem hiszem, hogy minden egyes cm átvizsgáltak a kutatók. Sok helyen nem is tudtak behatóan tanulmányozni, hisz a vulkáni tevékenység többek közt azt is eredményezi, hogy sok hely megközelíthetetlen.
2011. dec. 30. 15:14

Tudósok, kutatók százai-ezrei keresik évtizedek óta a válaszokat... Pont itt lenne meg a válasz?

A Nobel-díj még várat e kérdésben magára.

10. Enéh1 (válaszként erre: 9. - SF)
2011. dec. 30. 15:12
én a neten több verziót olvastam...:( érdekel már egy jó ideje és gondoltam bedobom ide a témát, hátha érdekel még mást is rajtam kívül
9. SF (válaszként erre: 7. - Enéh1)
2011. dec. 30. 15:09
Mint írtam, ez a hivatalos verzió. A kérdés viszont saját:-) Magyarázatom nincs, csak a kérdés:-)
8. Enéh1 (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2011. dec. 30. 15:01
és hova lesznek? miért halnak meg a legénység tagjai stb...
7. Enéh1 (válaszként erre: 4. - SF)
2011. dec. 30. 15:01

de a metánkitörés nem megy fel olyan magasra ahol a repülők járnak, vagy tévedek?


na ez az, hogy valahol azt írják, hogy nem volt semmi baja a hajónak, de a legénységnek nyoma veszett!

6. Enéh1 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. dec. 30. 15:00
azt nem értem, ha nem érdekel, akkor minek kell beírnod? már nem a másik téma van, nyugodtan lehet normálisan is válaszolni! köszönöm!
2011. dec. 30. 14:57
Több kutatás azt mutatta ki, hogy az óceánok alatti vulkántevékenységek többek közt mágneses teret képeznek. Ez a mágneses tér pedig összezavarja a műszereket, amelyek a tájékozódást szolgálják. Ennyi, nincs titokzatosság.
4. SF
2011. dec. 30. 14:56
A hivatalos kutatások hirtelen metánkitörésekről beszélnek. Csak az a fura, hogy a tengerfenéken megtalált roncsok az eltűnt hajók és repülőknek csupán a negyedét teszik ki. Nagy kérdés, hogy hová lett a többi?
2011. dec. 30. 14:50

Nagyobb gondom is van ennél...

Hasonló háromszögben lakom...

2011. dec. 30. 14:41
Nálam is van egy...abban is mindenféle eltűnik...
2011. dec. 30. 14:36
Az érdekelne, hogy ki hogy látja ezt a témát! MI történhet ott? Hova tűnnek a hajók, repülők, a legénység?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook