Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Balassagyarmat Balassi Bálint gimnázium kinek mi a véleménye róla? fórum

Balassagyarmat Balassi Bálint gimnázium kinek mi a véleménye róla? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 11. 11:19
Sziasztok Szeptembertől többet fogok tudni a Balassiról és az Arany János programról mert a lányomat felvették és ott kezdi a tanulmányait
2010. jan. 29. 08:24
Sziasztok! Én balassis voltam, 2003-ban végeztem, mi voltunk az első 8 évfolyamos osztály! kemény volt, de én nagyon szerettem ott lenni! :) A menza csapnivaló, dehát tankonyha! :)
13. zaboska (válaszként erre: 12. - Djbenji13)
2009. nov. 19. 15:51

Szia

Hát az én lányom ott evett egy nap Azt mondta beazonosíthatatlan leves volt túrós buktával Nem igazán tetszett neki Amúgy állítólag vagyis az igazgatónő mondta nyílt napon hogy havi 14000 ft a kollégium De amit ígértek támogatást hogy külföldi utazások, ingyenes jogosítvány és ingyenes nyelv és Ecdl vizsga ez tényleg van mert van ismerősöm aki oda jár és mondta

2009. nov. 18. 21:22

Én már rosszat is hallottam az Iskoláról, olyan szempontból, hogy nem részesítik semmilyen támogatásban a diákokat, (Arany János Tehetséggondozóról beszélek!) holott épp ez lenne a lényeg, mert maga az egész iskola (Gondolok én: Osztálypénzre, Kirándulásokra, Stb..) is elég költséges, nem beszélve a kollégiumról...

S ezt nem tudom, hogyan tudnánk finanszírozni... :(

Ezenkívül a Kollégiumi Kajáról nem tudtok valamit? Úgy hallottam, elég sűrűn szolgálnak Rizst...

Előre is Köszi a véleményeteket!

11. f2ee98befc (válaszként erre: 10. - Zaboska)
2009. okt. 25. 19:50
ami viszont nem tetszett nekem az a kollégium, két napra behívják a gyerekeket, ilyen felvételi beszélgetés, teszt írás, ismerkedésre, és a kollégium nem nyerte el a tetszésemet. de a suli attól függetlenül jó lehet. 70 gyerek jelentkezett, és 35 gyereket vettek fel.
10. zaboska (válaszként erre: 9. - F2ee98befc)
2009. okt. 25. 19:38
Csütörtökön voltunk gólyabálon akkor is már sok mindent elmondtak és a lányomnak tetszik is a suli ezért is érdekelne olyanok véleménye akik nálam jobban ismerik a sulit Nyílt nap november 6-án lesz Nekünk a páromnak is meg nekem is van szakmunkás végzetségünk
2009. okt. 25. 19:34
igen ezt nekünk is mondták, hogy ilyen támogatással könnyebb bekerülni, de ha valamelyik szülőnek csak nyolc általánosa van az is előny. de amikor lesz a nyílt nap, akkor az igazgató asszony mindent el fog mondani, hogy mik az előnyök, és hátrányok. meg kell próbálni. veszteni valótok nincs. maga az arany jános program nagyon tetszik nekem is. jövőre újra meg próbáljuk, mert nekem is három gyerekem van. :)
2009. okt. 25. 19:32
A Mikszáth Kévig jobb!!!:D
7. zaboska (válaszként erre: 6. - F2ee98befc)
2009. okt. 25. 19:26
Nekem 3 gyerekem van Kapunk rendszeres gyerekvédelmi támogatást Nem tudom az mennyire lesz elég Az osztályfőnöke javasolta ezt a sulit
6. f2ee98befc (válaszként erre: 4. - Zaboska)
2009. okt. 25. 19:15
jelentkezett tavaly a fiam az arany jános programra, és nem vették fel mert nem volt eléggé rászorult. hiába volt 4-5 a bizonyítványában. nem csak az számít, hanem a családi háttér is. mink nem voltunk rászorulva.
2009. okt. 25. 19:13
sziasztok. nekem a lányom a szentgyörgyibe jár. igaza van Valinak, mindenhol kell tanulni. a barátnőm lánya a Balassiba jár és nagyon meg van vele elégedve. kinek mi jön be.
2009. okt. 25. 19:10
Sziasztok Köszönöm szépen a válaszokat ! A lányom a gimnázium Arany János tehetséggondozó programjára szeretne jelentkezni Érdekelne mások véleménye a gimnáziumról és a kollégiumáról
2009. okt. 25. 18:56
én csak jókat hallottam róla
2009. okt. 25. 18:55
Nekem nem rossza a véleményem csak annyit szeretnék hozzá fűzni ,hogy beakartam iratni a lányomat a 8 osztályos gimnáziumba de nem sikerült mivel nem volt kitünö tanuló. A megkérdezettek 90 % a a Szentgyörgyi Albert gimnáziumot javasolja ha be akarnám irtani a gyermekemet. Sokkal szinvonalasabb a Szentgyörgyi ez sokaknak a vélemény nekem az egyik unokahugom a Balassiba járt a másik meg a Szentgyörgyibe és mind a ketten egyetemre járnak meg föiskolába.Tanulni mindenhol kell. Ha valaki tovább akar tanulni akkor ugyis többet kell letenni az asztalra mint egy átlagos tanulónak.Gondolok itt a felsö foku nyelvvizsgára stb.
2009. okt. 25. 18:48
Balassagyarmat Balassi Bálint gimnázium kinek mi a véleménye róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook